Anjavoloschykk• 27 февраля 2023
Ответ дляAlisaMom
Блин, не увидела.
Нічого))
Просто -це нічого дивного.У нас бувають землетруси щороку.Слабкі.
0208mariia• 27 февраля 2023
Школьный курс географии и не будут так впечатлять обычные природные явления
Anjavoloschykk• 27 февраля 2023
Ответ дляAlisaMom
Все равно, планете люди «помогают» своими войнами И так далее .
Закарпаття завжди входило у сейсмічно активну зону.Це ще в школі вчили.Земоетруси тут бувають щороку і досить часто.Поосто до цього не було такої уваги до цього.