Фифачка• 27 февраля 2023
Цікаво, чому чоловіки які хочуть не меркантильну жінку хочуть
при цьому щоб жінка була гарною, доглянутою, та хазяйновита.
А любити звичайних жінок за їх душу не хочуть.
( звичайні я маю на увазі таких якими їх зробила природа десь зуби не рівні, десь повненькі, десь волосся рідке, десь прищі)
Женщинас• 27 февраля 2023
Ответ дляФифачка
Стегна підкачуються, плечі також.
за рахунок пропорцій коли плечі та стегна підкачати талія здається вужчою
щодо філлерів ’не то’
вже тут писали,оточуючі не розуміють як але жінка після косметолога виглядає гарнішою ніж подружка що ніколи там не була.
Доречі природня краса дуже швидко тьмяніє якщоїї не пітримувати
щодо філлерів ’не то’
Вы заблуждаетесь. На пластическом форуме первое, о чем предупреждают, чтобы не было иллюзий, что любой исходник можно исправить. Для реальных изменений надо вложится колоссально и это не филлеры.
Ответ дляГолубая устрица
да шо, вы гаварити))вот когда мужчины начнут вынашивать и рожать ,тянуть быт,уход за детьми на равных,и будут в очень уязвимом состоянии(во время беременности и декрета)тогда поговорим,что и кто кому должен,чья зарплата -бюджет семьи итд.
Да шо вы гаварите, тогда многим женщинам башку снесет, потому как мужчинам вполне себе нормально без детей живётся и без навязанного женой же быта
Фифачка
• 27 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
так у кожного свої проблеми.
Я бачила багато реальних випадків .
Коли жінки дуже змінюються після спортзалу, після косметологів.
Була собі жінока і жіночка. моргнув-забув
а тут така ляля.
Я бачила багато реальних випадків .
а тут така ляля.
Ответ дляМайструю крила
Оглянитесь вокруг, сколько женщин, которые от природы некрасивы, вот черты лица настолько неудачные, что никакая косметика не поможет. И при этом могут быть здоровы и спортивны, но фигурой, допустим не вышла - большие плечи и отсутствие попы, что она дома сделает с собой, каким спортом займётся без денег, чтобы перекроить тело?
Разговор слепого с глухим. Лежите дальше на диване
Фифачка
• 27 февраля 2023
Ответ дляLennochka
не знесе.
от повірте - не знесе.
В мене донька одружилась каже дітей не хочу. хочу працювати подорожувати.
Чоловік думає - побачим побачим.
І ось вже 2 роки ниє давай дитинку ( бо нічого такій лялечці по роботам ходити,з людьми спілківатись)
розлучаються
от повірте - не знесе.
Чоловік думає - побачим побачим.
розлучаються
МинерАлочка• 27 февраля 2023
Немеркантильну - це таку, що любитиме не за грошi, а його як людину. До речi, це не виключае достатку i великих грошей.
Кохають всяких, просто багато чоловiкiв шукають за стереотипами - гарна, довге волосся, струнка, нафарбована. I не розумiють, що все це не гарантiя щастя i кохання.
Майструю крила• 27 февраля 2023
Ответ дляLennochka
Правда нормально без детей и навязанного быта живётся? А чего тогда сами стремятся к совместному проживанию? Зачем им бедным так страдать?
Ответ дляФифачка
не знесе.
от повірте - не знесе.
Чоловік думає - побачим побачим.
розлучаються
от повірте - не знесе.
Чоловік думає - побачим побачим.
розлучаються
Снесет. Это вы не поверите. Женщина хочет детей больше, даже темы тут тому подтверждение. И биологические часы. Таких ноющих про дитину от силы один процент
Майструю крила• 27 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Это точно. Ложитесь вы, и не нервничайте так
Фифачка
• 27 февраля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ок. Моя ситуація. Любов любовю а квартиру купувати треба, і дітей ростити, і ( о боже!) ще й на море хочеться.
А якщо щей дарунків, то взагалі жах!
а мій коханий собі або лежить, або собі гроші никає.
в мене любов надовго не затримається.
А якщо щей дарунків, то взагалі жах!
в мене любов надовго не затримається.
когдадеЦкие• 27 февраля 2023
Ответ дляLennochka
Кто вам такое сказал? Ну вот кто
Мій чоловік, з тих пір у кожного свій бюджет
МинерАлочка• 27 февраля 2023
Ответ дляФифачка
А якщо щей дарунків, то взагалі жах!
в мене любов надовго не затримається.
А якщо щей дарунків, то взагалі жах!
в мене любов надовго не затримається.
А домовитися - нiяк?)
А до весiлля ви все це обговорювали? Вiн же ж не за один день таким став...
Фифачка
• 27 февраля 2023
Ответ дляLennochka
от тут ви помиляєтесь. Чоловіком природою закладено залишити після себе потомство( тощо виживе те потомство чи ні то вже таке)
Фифачка
• 27 февраля 2023
Ответ дляМинерАлочка
А домовитися - нiяк?)
Він таким не став.
Але аби став то до побаченя!
МинерАлочка• 27 февраля 2023
Ответ дляФифачка
Він таким не став.
Але аби став то до побаченя!
Так це не ваша iсторiя, чи що?))
До чого тодi цi неконкрентi теми?
Вибачте.
До чого тодi цi неконкрентi теми?
Вибачте.
Фифачка
• 27 февраля 2023
Ответ дляLennochka
Да тут вы тоже ошибаетесь..у женщин точно так же заложен инстинкт размножения
О. то вже не тільки жінкам потрібні тідіти?
Фифачка
• 27 февраля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Так це не ваша iсторiя, чи що?))
До чого тодi цi неконкрентi теми?
Вибачте.
До чого тодi цi неконкрентi теми?
Вибачте.
Тю, а що тут можна тільки про себе писати?
Майструю крила• 27 февраля 2023
Ответ дляLennochka
Да кто стремится, вас же тоже никто не заставляет в рабство, чего ж вы бежите, волосы назад
Я не говорила про женское рабство) Мы же о мужчинах говорили
когдадеЦкие• 27 февраля 2023
Ответ дляLennochka
У жінок материнський інстинкт сильніший, а у чоловіків саме розмноження, тому вони й скачуть від однієї до іншої, бо треба запліднити якнайбільше
Маруська Му• 27 февраля 2023
Ответ дляФифачка
+100. Многие имхо путают его ’нежелание вставать ночами, жопы мыть’ и нежелание иметь ребенка в принципе. Они хотят, но чтоб нашлась дама, что сама выносит-родит-ночами повстает-с больным посидит, а мужик жил чтоб как раньше. Вот это и суть фразы ’мужчинам дети не нужны’. Им лишний дискомфорт не нужен и траты денег.
А я у них тоже наблюдаю - ’нет детей - не мужик’, ’нет детей - что, от тебя ни одна не захотела, дефективный?’, ’40 лет, нет детей - ты хочешь быть одиноким стариком?’. Парадокс, но они в компашках также криво поглядывают на ’одиноких волков бездетных’, когда другие мужики про своих школьников рассказывают. Многим стыдно быть хуже друганов, хотя перед бабой строят типа им ничего этого не надо. Это уловка, чтоб баба сама все сделала, ведь ему же ’не надо’.
Ответ дляБентливуман
Ніщеброди такі пісні зазвичай співають - хочу молоду, гарну, не меркантильну і щоб грошей від мене не вимагала.
Одне питання - нахрін@ такій дівчині такий ніщерброд як він? Він же не дивиться на однолітків жінок бо вони старі, страшні, та ще й грошей хочуть.
Ні він хоче все і відразу і ще щоб вся краса жінки/дівчини йому нічого не коштувала.
При цьому такого нищеброда треба любити холіти лілеїти бо він же мужик а жінка вже йому винна бо він її обдарував своєю увагою.
Ви можете подумати що це все кліше але я реально знаю таких ніщебродів і не одного а багато котрі роками перебирають молодими дівчатами і котрі вважають що всі жінки меркантильні ТАК з таким ніщим жити то себе не поважати. А на простих жінок однолітків вони не звертають увагу бо ті їм не подобаються. А себе в зеркало ті ніщеброди не бачать бо він же мужиГ !
а ви лише чоловіків називаєте ніщєбродами чи жінок також? (просто ваши вирази досить по сексистські відчуваються )
знаєте, коли людина задоволена собою, в людини і вигляд норм і здоровенна штука, працює, вистачає на потреби- зазвичай дуже сором´язливі, не живуть досягаторськими бажаннями та метою(їм не потрібно нічого компенсовувати)
молодим частіше подобаються дорослі(серед однолітків повний трешак, хлопці молоді більше як дівчата ніж самі дівчата себе поводять, нічого не вміють), тому коли ви бачете літнюб жінку з молодим хлопцем- це не завжди мати і син, так само як і літній чоловік і молода дівчинка - можуть бути не батьком з донькою.
Ответ длякогдадеЦкие
Ну да все дурачки, в угоду советчицам запліднювати хотят. Трахаться - да, хотят, но не запліднювать кого попало. А женщины хотят детей не смотря ни на что