Фифачка• 27 февраля 2023

Цікаво, чому чоловіки які хочуть не меркантильну жінку хочуть

при цьому щоб жінка була гарною, доглянутою, та хазяйновита.
А любити звичайних жінок за їх душу не хочуть.
( звичайні я маю на увазі таких якими їх зробила природа десь зуби не рівні, десь повненькі, десь волосся рідке, десь прищі)
Женщинас• 27 февраля 2023
Ответ длялаМпочка
Мене? Ні в коєму разі) я роблю те, що мені треба і не вірю в байки про в 50 на 20)
А ті хто кажуть, що я красіва без оцього всього лукавлять, бо не мають грошей.

А чого вас торкає так питання з оплатою, то вже спитайте себе.
Вы даже не пытаетесь понять, что вам написали. Не иметь целлюлит в 50 это не выглядеть на 20. Если женщина породистая, ладная, ей не надо все это, потому что она долго остается красивая. Вы просто это не понимаете.
Бентливуман• 27 февраля 2023
Ответ дляD_A_V
а ви лише чоловіків називаєте ніщєбродами чи жінок також? (просто ваши вирази досить по сексистські відчуваються )
знаєте, коли людина задоволена собою, в людини і вигляд норм і здоровенна штука, працює, вистачає на потреби- зазвичай дуже сором´язливі, не живуть досягаторськими бажаннями та метою(їм не потрібно нічого компенсовувати)
молодим частіше подобаються дорослі(серед однолітків повний трешак, хлопці молоді більше як дівчата ніж самі дівчата себе поводять, нічого не вміють), тому коли ви бачете літнюб жінку з молодим хлопцем- це не завжди мати і син, так само як і літній чоловік і молода дівчинка - можуть бути не батьком з донькою.
Це ви мене намагалися вкусити? Дарма намагаєтеся.
Знаю таких чоловіків котрі чомусь хочуть тільки молоду, на своїх однолітків жінок не звертаючи увагу. Але самі нічого не можуть запропонувати молодій дівчині бо вона повинна кохати його за душу. Чомусь чоловіки зазвичай забувають що окрім душі їсти хочеться щодня. Але то не важливо головне щоб кохали за гарні очі.
Скільки я пропонувала їм хороші варіанти з жінками котрі мають такі ж доходи як і вони, чи жінки котрі їх однолітки але чомусь таких жінок ті чоловіки зазвичай зовсім не розглядають як партнери бо він же ще молодий а жінка на рік його молодша то вона вже стара.
Так що не треба мені розповідати про кохання та меркантилізм потрібно бути чесним насамперед з собою і дивиться реально на свої можливості та свої бажання.
Бажати чоловік може німфетку а отримати реально тільки сусідку Галю.

Не треба ображати зеркало якщо в чоловіка лице негарне.
лаМпочка• 27 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
Это вас задела моя позиция, мне как-то все равно
І ще, маю таку знайому, яка топила за натюрель,бо грошей ні на що не вистачало. Тепер в неї другий шлюб і ботокс, губи, вії і багато чого ще) а як же натюрель і природна краса?))) Тому ви лукавите, можливо навіть собі
Женщинас• 27 февраля 2023
Ответ длялаМпочка
Еще раз, о чем вы? Если внешность требует, ее улучшают.
лаМпочка• 27 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
Це ви не розумієте, що целюліт це нормальний стан шкіри у жінок, як і волося по тілу. Це є у всіх. І ваш вибір ходити натюрель чи доглядати за собою. В 50 неможливо виглядати гарно без комплексного догляду, на природній красі вже не виїдеш
Женщинас• 27 февраля 2023
Ответ длялаМпочка
Видно вас реально это задевает, потому что вы вкладываетесь и хотите результат. Все это природа прежде всего. Целлюлит есть не у всех. При чем здесь 50 и тема разговора?
лаМпочка• 27 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
Будь-яка зовнішність з віком потребує покращення, це факт. Комусь менше, комусь більше, але потрібно всім, і це я зараз не про вії чи губи, хоча і губи з віком стають тонші і сухіші , а це одна із ознак молодості
ТочноБудет• 27 февраля 2023
Ответ длялаМпочка
Та що ви кажете) може в 20 грошей і не треба. А в 35+ без грошиків вже нікуди, бо будеш як пожований башмак без догляду
Оно то так, уход в 20 отличается от ухода в 35+, но разве нужно так много денег на это, главное же сон, меньше стрессовать, вода и питание без мусора, не курить
На замазки для кожи сильно надеяться не стоит, разве что очищение и увлажнение, ну и генетика никто нет менял
Женщинас• 27 февраля 2023
Ответ длялаМпочка
Ок, успокойтесь уже
лаМпочка• 27 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
Для вас косметолог чи сортзал це непідйомне вкладування)))
А їжа і одяг теж?))))

Для мене це приємні витрати) які не є основними в сімейному бюджеті
лаМпочка• 27 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
Ок, успокойтесь уже
Не треба на мене перевішувати свої комплекси, адьйос
Женщинас• 27 февраля 2023
Ответ длялаМпочка
А їжа і одяг теж?))))

Вы все время пытаетесь найти, за счет чего возвыситься над собеседником. То кичитесь наличием мужчины, то способностью нести такие расходы, для чего?
лаМпочка• 27 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
От бачите, ви виділили тільки те, що вас тоигерить. Подумайте про це

Мати чоловіка то нормально, як і доглядати за собою. Що з вами не так?
ТочноБудет• 27 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
Читаю как в 35 уже не могут без отого всего и думаю это ж как себя запустить нужно было
Женщинас• 27 февраля 2023
Ответ дляТочноБудет
Я тоже не могу понять и главное, ж время на все это есть.
ТочноБудет• 27 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
И прям кичится этим, смотрите у меня есть тот, кто за это все заплатит, надо/не надо, не суть важно, а если пишешь, что лишнего веса нет, целлюлита нет, морщин нет и все в порядке, то это у вас просто денег нет
Семенна Семеныч• 27 февраля 2023
Ответ дляD_A_V
ви сексистка? якщо ні то будьласка теж саме але про жінок- ніщебродок
Про жінок тут скоріше, виходячи навіть з цієї теми: жінки-зачуханки з інтересами «серіал-порадниця» хотять, щоб потреби їх задовольняли в повному об‘ємі, любили «за душу», прищі, немите волосся і срач в домі, бо ж в них внутрішній світ багатий. А Васю з заводу чомусь не хочеться, у якого вимог в принципі не багато, а хочеться ойтішніка чи власника бізнесу і шоб квартиру подарував з машиною. Жінки, що собою щось являють в професійному плані та є доглянутими, не мають проблем з «ни палюбил за душу» і взагалі з особистим життям проблем не мають.
Але ж це така непопулярна думка, що ой.
ТочноБудет• 27 февраля 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
Але ж це така непопулярна думка, що ой.
Так і є, подібне притягує подібне
Бентливуман• 27 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Интересно, и каковы успехи у таких альфа самцов?
В моем окружении имеется три экземпляра - именно то, о чем Вы написали. Все трое одиноки. Так, барахтаются по жизни, как г#вно в проруби - КПД равен нулю))))
Так отож! І в моїх знайомих ніщибродів такий самий результат. Чоловіки то хочуть молодих, але молоді дівчата не хочуть старих пердунів за безкоштовно. От такий парадокс!
Періодично вони обурюються що за душу не хочуть кохати, але вже багато років вони самотні.
Весела бджілка• 27 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
Дряблость и целлюлит в 35? Если девушка красива от природы настоящей красотой, ей не надо такого арсенала. И получается, не повезло с внешностью, да это должен платить мужчина? Почему, чтобы она была красивая?)
Та дістали Ви вже з тією природною красою.
Ну не може та сама жінка в 40 виглядати так само, як в 20 не доглядаючи за собою.

В 20 я була красунею. Купа прихильників. 90-60-90. Вмилась, голову помила, вії нафарбувала — красунечка.
Зараз 42. Симпатична, гарні риси. Але вже зморшки з’являються, целлюліт.

Три роки назад почала регулярно відвідувати косметолога. Шкіра реально краща, свіжіші, зморшок менше.
Також дорога покраска волосся, манікюр, педикюр.
Щоб після 35 гарно виглядати, треба хоч якісь гроші на себе витрачати.
Женщинас• 27 февраля 2023
Ответ дляВесела бджілка

Я с вами не общалась, чтобы мне так писать.
Весела бджілка• 27 февраля 2023
Ответ длялаМпочка
Ага, розкажіть))) нема таких жінок, які в 50 виглядають на 20.
Чоловік має оплачувате все, що вважає за потрібне. Чому вас це так тригерить? Ви не маєте такого чоловіка?)
Удалено администрацией...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 февраля 2023
как раз прыщавые волосатые красавицы идут под руку с божественными красавцами.
лаМпочка• 27 февраля 2023
Ответ дляТочноБудет
Та господи, кому ви треба, щоб перед вами кичитись
Для мене то рутина, як в магазин за їжею сходити, а не якийсь повід для гордості, тим більше перед назнайомими жінками під анонімом))
Мені 40 років і я не зустрічала природних красунь в такому віці без догляду за собою. Так що не треба тут розказувати байки)
Ті хто нічого не роблять і не мають на то грошей, відповідно і виглядають - втомленими від життя літніми жінками, а не красотками, як у себе в уяві
лаМпочка• 27 февраля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
Та так і є. Ніколи не повірю, що маючи гроші на догляд за собою буде сидіти і топити на натюрель)
Та_все_ок_будет• 27 февраля 2023
Ответ длялаМпочка
Ви ще забули про вагітності, які фігуру кращою аж ніяк не роблять. Коливання ваги, гормональні перелаштування, пігментація.. Дефіцити вітамінів та мікроелементів після вагітності відображається на волоссі, шкірі.
А безсонні ночі як прискорюють старіння.
Престидижитатор• 27 февраля 2023
Так хотіти можна все що завгодно)) я теж багато хочу, але маю те, на що заслужила))
мимАпроходила• 27 февраля 2023
Ответ дляLennochka
А зачем в выходной день будить детей? И почему по умолчанию завтрак готовит женщина? А, сама себе заданий не придумала, день даром пропал?
Потому что мужчина по умолчанию зачастую сам себя считает дополнительным ребенком, которому мамка должна все распределить что к чему,задание дать, и накормить обязательно.
Престидижитатор• 27 февраля 2023
Ответ дляБез комплексов
є люди, які шукають близьку людину. Такі кохають і без грошей, і без інстагламура.
А ті, що хочуть ’немеркантильну’, зазвичай не варті самі нічого, і до жінки ставляться як до побутової техніки, яка інтегрована в ляльку з сексшопу
Ну, і в результаті останні задовільняються самотужки))
Попадалочка• 27 февраля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ну потому что ,все тупые мужики от природи.одна извилина.
Мой вон даже не видит,что я ботокс колю и гилауронку и как то сказал,что вон та подруга твоя как то выглядит уставшей ,а ты свежее ее...и тут меня поорвало.. сказала,что та подруга вообше не была никогда у косметолога,а я уде 5 лет колю все.и хожу на массажи
Он типо- ааа...ну да..и все
А зачем вы ему карты расскрыли? Надо было сказать что вы фея))