Фифачка• 27 февраля 2023

Цікаво, чому чоловіки які хочуть не меркантильну жінку хочуть

при цьому щоб жінка була гарною, доглянутою, та хазяйновита.
А любити звичайних жінок за їх душу не хочуть.
( звичайні я маю на увазі таких якими їх зробила природа десь зуби не рівні, десь повненькі, десь волосся рідке, десь прищі)
Lennochka• 28 февраля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Нет,женщина продолжает род мужчины и не более! Чтобы женщина захотела продолжить род конкретного мужчины,он должен ее убедить в этом.
Не от каждой женщины нужно продолжение рода и прежде всего женщина хочет размножиться сама
Lennochka• 28 февраля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Да,это так и есть. Всем мужикам нужно продолжить род и они заставляют женщин рожать. Мне кажется ,большинству женщин и на фиг это деторождение не нужно. Нужен мужчина,а не дети.
Не смешите людей
Бентливуман• 28 февраля 2023
Ответ дляD_A_V
у вас в ваших міркуваннях, виразах відчувається якийсь яд- як від образи на чоловіків. Чому вас так бентежить: хто що хоче, хто що може, в кого що є? Різні люди- в одних щось саме так працює, в інших ні(ви просто всіх під один гребенець взяли). Щє додам що я не люблю коли жива людина порівнює себе з машиною чи будь щє якимось металобрухтом, навіть дорогим. Багато таких зустрічав які трахались все життя молоде по різних саунах, на природі та на виїзді, курортах з заможніми чоловіками, зістарились, вже нікому нах не потрібні, а все щє в середині як корона.
Мені так само на чужих людей як і вам на них.
Так знаю таких чоловіків, що хочуть щоб їх любили за душу. Але ті ж самі чоловіки чомусь не хочуть кохати жінок за душу, не звертають увагу на своїх однолітків бо вважає таких жінок старими, ні вони шукають молоду гарну дівчину забуваючи -що нічого окрім душі не можуть дати такій дівчині.
Так краса потребує грошей, і обираючи молоду дівчину потрібно розуміти =що дівчина не буде лапшу на вухах їсти, вона хоче їсти не астрал а реальність (наприклад стейк) а не вірші Ремарка.
Так що спати можна з ким завгодно в будь-якому віці і в результаті чомусь залишитися самотнім. Тому що корона не дає зрозуміти - що душа це прекрасно, але їсти хочеться щодня, а не двічі на місяць при отриманні зарплати.
Так в мене є такі знайомі чоловіки котрі хочуть німфеток але до сих пір вони одинокі, бо німфетки не хочуть їх. От такий парадокс
КликОЛЬКА• 28 февраля 2023
Ответ дляLennochka
Не видела таких.
Lennochka• 01 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Не видела таких.
Полно таких. Даже тут по темам
Бентливуман• 01 марта 2023
Ответ дляD_A_V
ви сексистка? якщо ні то будьласка теж саме але про жінок- ніщебродок
А тут розглядають Альфонсів чи ніщебродів?
Саме від чоловіків котрі самі нічого не мають (окрім член@) я дуже часто чую - хочу щоб мене кохали за душу. Тільки сам отакий чоловік чомусь за душу аналогічно кохати не хоче! Він шукає молоду вродливу і якщо ще й багату то це все комбо. Але молоді дівчата чомусь не хочуть кохати за душу. Буває
Реальність вона така - жорстка.