Краля-Галя• Изменено 27 февраля 2023

МясОк продали жінці з грудною дитиною на руках вонюче м’ясо

Ну як так можна? Я була з дитиною на руках, чому не можна було сказати, що м’яса немає, а не продавати таку гидоту. Упакували в 2 пакета, щоб запаху при видачі не було, а вдома як відкрила….. навіть уксус не врятує. Безсовісні. Напишіть свої історії, бо плачу… кошти в смітник….
Тоскующая• 27 февраля 2023
Я бы отнесла назад...
Откушу что там торчит• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Це в прикорм. Сама б я іла. Це краще ніж викинути
Вы, автор, странная.
Реанимация• 27 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
Оце ваше ’з дитиною на руках’- це такий маніпуляційний спосіб згустити ситуацію.

В мене мама така,коли купляє ковбасу,то каже,що то в лікарню чи дитині
ага.стоишь в очереди и через одного ’в лікарню’.
такие хитрозадые, прям всех обдурили и им свежей колбасы, а нам недельной давности))
Нафаня Маня• 27 февраля 2023
в мене 2є діток, з автором погоджують на всі 100% тому, що з дитиною важко розвернутись і одразу принести назад. Ти прийшла, поки позаймалась з дитиною, збігала за старшим і тд, вже вечір, поки почала готувати і побачила, що капець тому м´ясу, магазин закритий, чи вже не вийдеш з дому, бо чи спить, чи щось інше, не має на кого залишити....
тут більше питання не в тому, що тим хто з дітками зобов´язані, а що фізична активність трохи обмежена, і часу на з´ясування стосунків з продавцями не має, або спить дитина і не до того, не відразу з´ясовуєш, що щось не так...
була точно в такій ситуації, купили курку, а дома- запах просто(((( а повернути ніяк, бо часу не має, потрібно старшого забирати, потім уроки і тд... просто в той магазин категорично більше не ходжу і чоловіку заборонила...

знайшла ще один магазинчик, питаю, чи свіже, але іноді отримую, кивок від продавця, що не дуже, краще візьміть не філе, а щось інше... шкода, але так є
Нафаня Маня• 27 февраля 2023
про сама їла, дійсно капець, поважайте себе, один раз викиньте, не принижуйтесь, але наука така, що перевіряти потрібно...
Нафаня Маня• 27 февраля 2023
доречі, з коляскою, не з дитиною, а саме з коляскою вибір магазинів менше, багато мафів, де більш свіжі товари, наче б то, не можна заїхати... я в них можу попасти, лише коли є чоловік поруч, він залишається з коляскою. А тут набігли, що хтось комусь винен... ні, не винні, але обмеження такі є. якщо що, я в чергах стою на рівних...
18 мнеУЖЕ• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Дитина заснула. Пройшло вже дві години, думаєте повернуть?
Не просто повернуть-у морду жбурнути. Не шуткую