Краля-Галя• Изменено 27 февраля 2023
МясОк продали жінці з грудною дитиною на руках вонюче м’ясо
Ну як так можна? Я була з дитиною на руках, чому не можна було сказати, що м’яса немає, а не продавати таку гидоту. Упакували в 2 пакета, щоб запаху при видачі не було, а вдома як відкрила….. навіть уксус не врятує. Безсовісні. Напишіть свої історії, бо плачу… кошти в смітник….
Фима Собак• 27 февраля 2023
а якщо немає дитини на руках, тоді можна продавати протерміноване?)
Фима Собак• 27 февраля 2023
ідіть і влаштуйте їй там концерт щоб повернула. не плачте, вимагайте контакти її начальства, дзвоніть на місці їм.
МатьЧасть• 27 февраля 2023
А чого це з дитиною не мають продати тухлого м´яса?
Чи ви не така, як інші?)
А по факту - йдіть і вертайте
Чи ви не така, як інші?)
А по факту - йдіть і вертайте
ПотеряласЯ Я...• 27 февраля 2023
Ответ дляФима Собак
та це як завжди
жінці з дитиною всі зобов´язані
не куди вона дивилася, а дитину скривдили
жінці з дитиною всі зобов´язані
Краля-Галя
• 27 февраля 2023
Ответ дляФима Собак
Це в прикорм. Сама б я іла. Це краще ніж викинути
Фима Собак• 27 февраля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
та це як завжди
жінці з дитиною всі зобов´язані
виморожує така позиція)
Краля-Галя
• 27 февраля 2023
Ответ дляФима Собак
Дитина заснула. Пройшло вже дві години, думаєте повернуть?
Само_достаточная• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Само_достаточная• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Да
Тень льва• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Так їжте, а дитині купіть інше!
МЕСТО_Встречи• 27 февраля 2023
Ответ дляФима Собак
вот именно, некоторые считают что если у них грудной ребенок или #онажебеременная, так они неприкосновенны, типа особенные какие то. Вот своей фразой ’с грудным ребенком на руках’, автор испортила всю суть темы.
Краля-Галя
• 27 февраля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Да
Ви так пробували? Дійсно є шанс? Іти далеко туди( не хочеться просто так ходити
Фима Собак• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
та звісно, чим швидше підете тим краще. повірте, якщо ви влаштуєте там рознос, то їм легше буде повернути гроші, ніж щось доводити. тільки не плачте і стійте на своєму.
Краля-Галя
• 27 февраля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вибачте
Само_достаточная• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Было дело. Извинились, деньги вернули. Зачем вы замалчиваете такие вещи? Только возврат!
Бутылка с банками• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Назад принесіть,дитина тут не до чого.Думаєте якщо я без дитини то гірша
И_В_офигительных_штанах• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
идите верните. Не поняла танцев с буманами ’ с ребенком’
Бутылка с банками• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Обов´язково і з скандалом
Юпитерная• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Ви готові їсти зіпсоване м´ясо? Ну тоді не повертайте
Дюагональ• 27 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Так. Йдіть
Несу пургу• 27 февраля 2023
А чем вы с ребенком отличаетесь от меня без ребенка, мне продать можно?
Кнопус• 27 февраля 2023
Они всегда упаковывают в два пакета. Если мясо вонючее, то и через два пакета будет слышно.
Сколько раз у них брала, всегда все свежее. И постоянно очереди. Ваш пост на антирекламу похож...
Единая страна!• 27 февраля 2023
Ответ дляТень льва
Так їжте, а дитині купіть інше!
Вонючее мясо?
Народ, вы в своем уме?
Подгулявшее мясо не имеют права продавать никому- хоть женщине с младенцем, хоть мужчине, хоть старушке.
И нюхать не предлагайте- у меня лично после травмы нюх отсутствует полностью
Народ, вы в своем уме?
Чучело-Мяучело• 27 февраля 2023
А без дитини на руках можна було б продавати? Таке нормально було б? Нічого страшного?
Выступаю Я.• 27 февраля 2023
Ответ дляФима Собак
Без дитини вам легше прибігти назад і надавати копняків.