KROX@• 27 февраля 2023

Збирати речі?

Що думаєте про новий масштабний наступ зі сторони Білорусі?
Не знаю, що робити. Збирати речі?
Вперше нервуюсь.
Київ.
Piracanta• 27 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Автор вперше нервується?
Адміни, ну, ладно, автора ви не відкриєте, але ж можете сказати щось про нього?
Можно ребус загадать))
zaraz• 27 февраля 2023
Ответ дляoksana19823
Так в тому і суть наступу, спочатку авіація а потім особовий склад (який не пройде).
То це вже не наступ, а просто обстріл,які періодично відбуваються
В цьому ви праві.
Хіба що трохи більший психологічний тиск чим зазвичай може бути
соняшка• 27 февраля 2023
Ответ для Светлая Светлана
Удалено администрацией...
автор резко перестала писать, наверное уже там
Унция яда• 27 февраля 2023
Шо то вы поздновато на смену заступили. По понедельникам страшно и нервничать начинают с 9 утра и до обеда максимум. А тут под вечер решили отработать после основной работы?
Piracanta• 27 февраля 2023
Ответ для Светлая Светлана
Удалено администрацией...
Думаете, там самое надёжное укрытие?
ebbi• 27 февраля 2023
Автор,великого типуняку вам на язик.Я он тільки з УД на роботу в офіс планую виходити,а ви тут з паніками...Тікайте,звісно,якщо лячно,тільки капці до ніг прив’яжіть,щоб не погубити
Фернанда• 27 февраля 2023
Админы, умоляю, ну разрешите в таких темах материться и посылать вот таких авторов)))
mmi583@mail.ru• 27 февраля 2023
Ответ длясоняшка
Автор показывайтесь, или уже вещи собираете?
Угу,до кордону з торбами добігає
Soufit• 27 февраля 2023
’новий масштабний наступ зі сторони Білорусі’
Це як? Я старі наступи з Білорусі пропустила?
Светлая Светлана• 27 февраля 2023
Ответ дляHupBaHa
Картоплей кидаться
Та ну. Всю раскидают, а сажать чем?
HupBaHa• 27 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Угу,до кордону з торбами добігає
С россиськи в грузию?)
Фернанда• 27 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Угу,до кордону з торбами добігає
точно, до кордону з белорашкой))
ebbi• 27 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Автор вперше нервується?
Ой,та нафіг він кому потрібен,той автор?Хіба не зрозуміло,що то було?
Светлая Светлана• 27 февраля 2023
Ответ дляinterior_designer
Лучший ответ 😁
Asteroidea• 27 февраля 2023
Ответ дляMilka8181
автор, покажитесь!
Не смішить. Тож правокатор, накинула 💩 на вентилятор і тікати. Дуже хочеться, щоб коли забороняють аноніми то одразу було видно автора теми
Rikkitito• 27 февраля 2023
Ответ дляБутылка с банками
А где ждут ?
Ждуны ждут…
Люсильда.ua• 27 февраля 2023
Ответ дляomg_meow
просто интересно где вбрасывают
Может в самой Белоруси? Попугивают мужиков мобилизацией и грозят отправить в Украину. А их жены переживают и внедряются в наши форумы, чтобы разведать обстановку. Ну это так... Полёт моей фантазии
Елена1265• 27 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Автор вперше нервується?
Вряд ли админам разрешено давать такую инфу. А вот, если они забанили автора темы, было бы правильно сообщить об этом. А то может она не отвечает, потому что не может, а на нее уже все налетели
АленаЛ13• 27 февраля 2023
Ну якщо вони в березні до вас і до нас не доїхали, то зараз тим більше. Там зона в 2км захищена на кордоні.
МаргаритаЛьвовна• 27 февраля 2023
я тут встретила недавно на одном сайте белья товар: ’боягузи жіночі’ ))

автор полиняла, как трусы
mmi583@mail.ru• 27 февраля 2023
Ответ дляHupBaHa
С россиськи в грузию?)
Як би ми ж знали то може б подсобілі жєнщінє, підвезли, чи пенделем прискорили рух. А так, що вже гадати.
РойЛеля• 27 февраля 2023
А що трапилось?
Люсильда.ua• 27 февраля 2023
Ответ дляVera83
уже вроде 24 число позади, а темы не меняются
Так скоро же 8 марта... а потом 9 мая не за горами .
ebbi• 27 февраля 2023
Ответ дляSoufit
так вони вже Білорусь прихватизували,тож і мають наувазі свій ’великий’ наступ який ,зуб даю,або не ’наступить’,або великим взагалі не буде
mmi583@mail.ru• 27 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Чекайте, ще є проміжний, Великдень.
АленаЛ13• 27 февраля 2023
Маю надію, що автор- не засланий козачок..)) який пробиває, чи люди бояться, тікають та тп.
kuskus• 27 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Ну, ви реально вірите, що автор ВПЕРШЕ за всю війну боїться невідомо чого? Ясно, як Божий день, що це троль, сидить в бані
Loraine• 27 февраля 2023
Шо? Опять наступають?
mmi583@mail.ru• 27 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
А що трапилось?
А то ви не знаєте, великий наступ з бєлорашки. Черговий, купа солдатиків, танків, ще там щось обіцяли. Он навіть кажуть і картопля в хід піде бо літак можна легко збити, а картоплю наше ППО не потягне.
Gюнтер• 27 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
А що трапилось?
лукашенко наступає 29 лютого в 4.44....