Прыг-скок• 27 февраля 2023
Ребенок пытался в онлайн магазине заказать телефон на мужа
Вылупить,или что делать..зла нет уже....поприходили смс про отказ в кредите частями
Кукусики• 27 февраля 2023
Ответ дляСестрица Алёнушка
Ібанута чи ні, але дитини злодюги в неї не буде. На відміну від толервстанутих.
Не факт. Скорее всего будет и злодюга тайная и агрессивная в мамашу. Насилие порождает насилие. Будет прятаться а потом попадется на чем-то намного серьезнее и уже придется тащить её из кпз
harchushyn• 28 февраля 2023
Ответ дляСестрица Алёнушка
Я ж допускаю,що є сім´ї де є фізичне покарання.
Але ж є й різниця між побоями і жорстокістю.
harchushyn• 28 февраля 2023
Ответ дляСестрица Алёнушка
...Ібанута чи ні, але дитини злодюги в неї не буде...
Якщо зломала бруку,а не майже зломала-це також попадає під написане вами.
Якщо струс мозку, то також ...але дитини злодюги в неї не буде...
Де межа до котрої можна бити,щоб не бути толерантною,але щоб і не розцінили як побої.
’’майже зламали руку’-вам Ок?
Сестрица Алёнушка• 28 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
’’майже зламали руку’-вам Ок?
Бити взагалі не можна, але.. але завжди є але. І ця конкретна дитина разом зі струсом отримає урок, а ’я більше так не буду, кліп -кліп’, впринципі, теж отримає урок, як правильно сісти на голову Люди різні, діти різні, батьки різні і натягувати єдині методи на все це різноманіття - сюр.