Сестра хоче вислати гроші з Німеччини на Україну, я відкрила картку в приват. Але чогось аж 30 %
комісіі банк хоче зняти з неї. Підскажіть, то так має бути, чи це якісь нюанси
Марина-af26• 27 февраля 2023
Можна через пайпал. Из немецкой корточки Крайшпаркассе, через приложение, пересылаешь нужную сумму на пайпал, а потом из пайпал отправляеш на украинскую карточку. В кратце так. Без комисии.