Sunny Hanny• 28 февраля 2023

А ви б змогли жити як Мотря?

Навіяно обговоренням серіалу Спіймати Кайдаша.
В основному обговорення Мелашки та Лавріна. Ну і характеру Мотрі.
Але цікаво, чи змогли б жити як вона? Дізнавшись що в сусідньому дворі бігає дитина коханого. Що її сусідка ненавидить. Хоча має ненавидіти Карпа, який зробив дитину та кинув. Любити і жити з чоловіком, який відмовився від власної дитини. Привів в сім´ю, де над нею знущаються і категорично проти робити щось для покращення. Який принизив в день весілля, при цьому сам будучи не безгрішним.
Просто цікаво, якщо відкинути , що це кіно, судячи з тем тут, в житті і не таке буває.
Алекс-1022• 28 февраля 2023
Мотря это свекруха? Читала только книгу

Алекс-1022• 28 февраля 2023
А не
Мотря это первая невестка
Алекс-1022• 28 февраля 2023
А разве в книге такое было? Я такое не помню
Про карпа
lana_banana04• 28 февраля 2023
А там разве ребенок не от младшего?
автор NataHromadska0808 • 28 февраля 2023
Ответ дляlana_banana04
А там разве ребенок не от младшего?
Та ні. Неначе від старшого
Ответ дляАлекс-1022
Про карпа
Ну до чого тут книга?
Olena Dnipro• 28 февраля 2023
Я так поняла, что соседский ребенок от Лаврина
И почему свекруха не проявляла к внучке чувства.

Алекс-1022• 28 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Ну до чого тут книга?
Потому что думала что сериал по книге
Ответ дляАлекс-1022
Мотря это свекруха? Читала только книгу
Ну тоді не в темі . Хоча, я описала самі питання: чи жили б знаючи що в сусідньому дворі бігає дитина коханого?
lana_banana04• 28 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Та ні. Неначе від старшого
Та вроде ж ДНК делали? Не помню.
Ответ дляOlena Dnipro
Ну там свекруха взагалі того

Там в першій серії неначе на застіллі Таня їла огірки солоні. І постійно говорила, що то Карпа. А там хз
Bang• 28 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Та ні. Неначе від старшого
Та ні, ви щось переплутали. То дитина Лавра.
Алекс-1022• 28 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Нет, не жила бы. Наверное за большие деньги очень. Типа олигарх
Это неуважение к себе.
Ответ дляАлекс-1022
Потому что думала что сериал по книге
У мене тема не про героїв, а про ситуацію.
Bang• 28 февраля 2023
Просто Мотря їм заздрила, що вони живуть окремо, а вона зі свекрухою
Ответ для Bang
Ну вона Карпові ж написала листа і потім ’ ти так нічого й не зрозумів?’
А там хз. Судячи з її опису, як говорили, то там і взагалі когось лівого могла
Elena755• 28 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Ну до чого тут книга?
Ну многие книгу только читали. И то давно, еще в школе. Уже забыла кто там Мотря, свекруха, которая вечно скандалила?)
AN_mel• 28 февраля 2023
Не смогла бы. Вообще не понимаю, нафига она жила в этой семейке.Девочка из небедной семьи вынуждена была батрачить как Золушка. Причём особой любви к Карпу и Карпа к ней я не увидела. Насчет ребенка я так и не поняла чей это ребёнок Карпа или Лаврина.
Nathalie27• 28 февраля 2023
Із власних спостережень скажу, що такі панянки, як Мотря не змогли так, а саме хочуть так жити. Їм нудно без інтриг, пригод і пристрастей.

lana_banana04• 28 февраля 2023
А по теме - сплошь и рядом живут так.
Там Мелашке ещё хуже. Мотря - то баба мощна, ко всему готовая и в обиду себя не даст. А Мелашку-девятиклашку дядька в постель потащил, шоб залетела и женицца скорее, шоб не посадили. И потом учиться ей не дали, с детьми возиться не дали, тирания и беспросвет.
Another Lyolya• 28 февраля 2023
Ответ дляlana_banana04
А там разве ребенок не от младшего?
Та від старшого ж. Просто молодший її підтримував, бо ж рідна кров.
Ответ дляNathalie27
Адреналіну, трагедії не вистачає в житті,?)
alena2013• 28 февраля 2023
Ответ дляlana_banana04
А там разве ребенок не от младшего?
Это сначала они так думали, но потом выяснилось, что от Карпа все-таки.
МаргаритаЛьвовна• 28 февраля 2023
только я не понимаю, зачем снимать фильм с такими же героями, как в книге, если книга и ее сюжет вообще ни при чем?
lana_banana04• 28 февраля 2023
Ответ дляalena2013
Там вроде под конец просто выяснилось, что Карпо тоже таки может заделать ребенка. Но что конкретно его ребенок - нет.
nikita 25• 28 февраля 2023
Мотря из довольно обеспеченной семьи по меркам их села, а выбрала такого неспроможного, с которым только жизнь в сараи светит. Вообще щучем и ради чего она жил все терпела.
Мне в этом сериале всех женщин жалко.
Nathalie27• 28 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Просто без адреналіну і трагедій у них нема життя.
alena2013• 28 февраля 2023
Ответ дляlana_banana04
Таня сказала ему сама.
nikita 25• 28 февраля 2023
Ответ дляalena2013
Таня сказала ему сама.
Только от куда она сама знала? Была то с двумя братьями.
Ну вообще да, в конце на прямо намекают, что его дочка
meatlug• 28 февраля 2023
Ответ для Bang
Ні, це вони так думали, бо типу Карпо безплідний. А виявилось, що це не так. Інтрига, коротше.