Sunny Hanny• 28 февраля 2023

А ви б змогли жити як Мотря?

Навіяно обговоренням серіалу Спіймати Кайдаша.
В основному обговорення Мелашки та Лавріна. Ну і характеру Мотрі.
Але цікаво, чи змогли б жити як вона? Дізнавшись що в сусідньому дворі бігає дитина коханого. Що її сусідка ненавидить. Хоча має ненавидіти Карпа, який зробив дитину та кинув. Любити і жити з чоловіком, який відмовився від власної дитини. Привів в сім´ю, де над нею знущаються і категорично проти робити щось для покращення. Який принизив в день весілля, при цьому сам будучи не безгрішним.
Просто цікаво, якщо відкинути , що це кіно, судячи з тем тут, в житті і не таке буває.
Э-велин@• 28 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Ну тоді не в темі . Хоча, я описала самі питання: чи жили б знаючи що в сусідньому дворі бігає дитина коханого?
Такие страсти через одного. Особенно в селе, где из развлечений только клуб. У них любовь с Карпом, а не холодный расчет за бабки. Она из богатой семьи пошла жить в сарай.
У многих мужья гуляют уже в браке, как и жены. И Лаврин сколько терпел Малашкины выбрики

Э-велин@• 28 февраля 2023
Ответ для Bang
Та ні, ви щось переплутали. То дитина Лавра.
Они сами не знают, чья
alena2013• 28 февраля 2023
Ответ дляЮлия 0811
У неділю рано зілля копала - теж цікавий
Еще слышала про ’Каву с кардамоном’ что неплохой, но я не смотрела.
Э-велин@• 28 февраля 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
только я не понимаю, зачем снимать фильм с такими же героями, как в книге, если книга и ее сюжет вообще ни при чем?
В этом и смысл, старые герои в современной реальности
Э-велин@• 28 февраля 2023
Ответ дляOlena Dnipro
Я ждала в конце сериала экспертизу днк, чтобы закрыть вопрос чья дочка.
А интрига? Чтобы мы сейчас обсуждали если бы выяснилось сразу, чья дочка
Э-велин@• 28 февраля 2023
Ответ дляAN_mel
Ну так фильм не про 1878 год, а про начало 21 века. Дочку Тани не назвали ж какой-то там Палашкой или Евдохой. Придумали ж Анджелину Леонардовну! Могли и братьям подобрать посовременней имена. Например, Стас и Ярик; или Макс и Вадик, ну или хотя бы Саша и Лёша. А то Лаврин и Карпо с одной стороны, и Анджелина Леонардовна с другой - это просто взрыв мозга!
Как бы вы тогда поняли, что это именно Кайдаши? Где связь
AN_mel• 28 февраля 2023
Ответ дляЭ-велин@
По фамилии.

yasochca• 28 февраля 2023
Ответ дляDid Panas
Серіал - бомба. Мені подобається те, що сільський побут показали таким, який він є. І суржик тут - доречний. І між Карпом і Мотрею є кохання, просто Карпо без ’усі-пусі’ і старші Кайдаші люблять один одного, і у Лавріна і Мелашки було кохання на початку.
Найулюбленіший мій персонаж - це Мотря: не гуляща, хазяйновита і з характером, із самого початку показала свекрусі, що на ній не поїздиш.
Найнезрозуміліший для мене персонаж - це Танька: типу любить Карпа, але спить із його рідним братом. Хоча з усіх персонажів Танька найбільше хотіла бути щасливою. Хто батько Анджеліни - мабуть, Карпо, але у серіалі це подають як загадку, тобто може бути як Карпо, так і Лаврін, так і ще хтось.
На мою думку, ’Спіймати Кайдаша’ - найкращий український серіал, недарма він входить у 5 найкращих серіалів.
Танька - наївне недолюблене дитя. Не пам*ятаю, де її батьки, але живе вона з бабцею. Можливо, батьки її залишили.
Хто пригорнув, до того і хилиться.
Карпо нею просто користувався
СвітланкаОК• 28 февраля 2023
Обожнюю цей серіал, дійсно вважаю його найкращим із українських. Взагалі-то я невисокої думки про наш кінематограф. Ну таке вже награне все, недостовірне, бюджетне, примітивне знімають... Так і виглядає: не мистецтво, а розпил грошей на зйомки.

А от Спіймати Кайдаша - це ковток свіжого повітря. Двічі подивилась і подивлюсь ще багато разів. Просто чудовий серіал, навіть чоловік спочатку з-за плеча заглядав, а потім вже всівся і до кінця додивився серії )) А це щось значить, бо він перебірливий в плані кіно.

Щодо відповіді на питання автора, то Мотрине зухвальство можна зрозуміти. З одного боку свекруха («А вона лежить як кобила, а я їй - доцю, вставай»), з іншого Карпо з вічною нестачею грошей, нечуйністю до її потреб... Дитина ця як більмо на оці (і вона Карпова, бо таки ж він не безплідний). Я б не змогла з таким жити, але ж і характер в мене не такий.
СвітланкаОК• 28 февраля 2023
Ответ дляyasochca
Хто пригорнув, до того і хилиться.
Карпо нею просто користувався
Як і Лаврін, власне... Але ж і курвою її не назовеш - дійсно шукала щастя і врешті знайшла його.
yasochca• 28 февраля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
не згодна щодо Лавріна, сталося так один раз, але ж він і відповідальність свою відчував, допомагав і піклувався
Танька звісно не курва, і не шльондра, я бачу за її образом реальні життєві історії. Ну було в її житті, кому формувати її дівочу гідність і здорову самооцінку, хто обійняв, той і хороший
rivara• 28 февраля 2023
Ответ дляBilolena
Мелашка невинна жертва прибацаного ´хорошого хлопчика´ Лавріна. Зламав життя дитині. А потім вже підросла і показала себе.
Тобто Ви вважаєте якщо б Лаврін ії сказав до 18- ні ні, ніякого сексу. Тільки після весілля, то було якось інакше? вона ж його кохала.
rivara• 28 февраля 2023
Ответ дляosna
16-летнюю девченку,наивную,романтичную, не от мира сего- забрать от родителей, переспать с ней,заделать ребенка,а потом второго-сам по зароботкам,а ее со свекровью в одном доме оставить... Да она жизни не видела еще,ничего не видела,не училась. Пока оглянулаь-уже замужем,с 2 детьми и хозяйством. А она петь хотела,творчеством заниматься. У нее к Лавріну детская влюбленность была-а он ее в постель,так как старше и ему секс нужен.
Забрал из дома где она всю дорогу матери с детьми да по хозяйству помогала. Была у нее возможность петь- и что? Тоже обидели ранимую душу. Козел лишь в том, что в свой дом не привел. Дом должен быть свой. Но это тогда была бы совсем другая история. Не про Кайдашей
tetnes• 28 февраля 2023
Ответ дляЮлия 0811
А серіал бомбезний. Його не можна дивитися фоном. Там такі емоції на обличчях, така гра акторів, що тільки втупитись поглядом і не відриватись. Вважаю, що це найкращий український серіал
Мене зачепила історія Мелашки, коли вона в Киїєві залишилася. Тригернуло.
lana_banana04• 28 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
И шо, показало, кто отец? Я имею в виду у Суханова? Мама рада, что это тв-мыло вернулось в эфир, сегодня хвастала, что ’смотрит интересную передачу’. Но ей простительно, ей 70 и она живёт одна )))
Конечно, отцом оказался брат отца)
Bilolena• 28 февраля 2023
Ответ дляrivara
Ні, я так не вважаю. Я вважаю що подружнє життя і дітей народжувати зі школяркою не слід було поспішати, поки нема свого кутка.
Did Panas• 28 февраля 2023
Ответ дляyasochca
Хто пригорнув, до того і хилиться.
Карпо нею просто користувався
А Лаврін, а батько Ванькі?
Woman_in_Love• 28 февраля 2023
Кому сподобався цей серіал, раджу ще Украдене щастя, за мотивами повісті Франка. Хоч серіал і 2000х, але теж гарний, дуже достовірно передає атмосферу України початку 90х
yasochca• 28 февраля 2023
Ответ дляDid Panas
А Лаврін, а батько Ванькі?
Про Лавріна вже відповідала
Батько Ваньки мабуть такий, як і Карпо

СвітланкаОК• 28 февраля 2023
Ответ дляyasochca
Та й Карпо дещо відчував потяг до дитини - то зайця приніс, то квіточкою грався, та й собаку встрелив за дитину ) Так, недолуго він виявляв увагу, але ж виявляв. Не знаю, я не бачу жодного негативного персонажу в цій історії. Всі зі своїми недоліками та перевагами, як і в реальному житті.
СвітланкаОК• 28 февраля 2023
Ответ дляBilolena
Такі були, є й будуть. Женилка зачесалась - і гайда. Але педофілом його не вважаю, просто закохались. Безліч дівчат у 16 починають статеве життя, і часто зі старшими партнерами. I від Мелашки їх відрізняє лише те, що вони не спішать заміж виходити.
Bilolena• 28 февраля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Про статеве життя і не кажу, якщо за згодою то життя точно не поламає. А от подружнє життя, діти, і все це в приймах у такої свекрухи... В 16 років це капець.
Міг би Лаврін як всі інші зустрічатися, гуляти, пізнавати один одного, секс у будь-ласка. Але ж ні, він чесний, закохався значить треба терміново одружуватись!
Цвіту і пахну• 28 февраля 2023
Ответ дляnikita 25
Мотря из довольно обеспеченной семьи по меркам их села, а выбрала такого неспроможного, с которым только жизнь в сараи светит. Вообще щучем и ради чего она жил все терпела.
Мне в этом сериале всех женщин жалко.
У мене знайома є, дуже чимось схожа за поведінкою. Себе в образу не дасть, а заміж вийшла аби було, бо для таких жінок важливо бути затребуваною, шлюб як тавро якості. На словах великі запроси, а по факту чоловік живе з нею і з її мамою, навіть на море не їздять у відпустку. Але на словах все супер дороге, на замовлення, і чоловіки їй подобаються лише заможні. Показувала колишнього,який її покинув заради іншої, то капець., красунчик ще той.
jif• 28 февраля 2023
Ответ дляBilolena
Не знаю, не зайшла. За дітей не боролась, потім кинула, мені вона типлва вівця. Такі і в сорок не зміняться, хіба що в кіно.
jif• 28 февраля 2023
Ответ дляFotografkiev
Карпо дитину жінці 4 чи 5 років робив. Хіба то не безплідний?
Ну зробив же під кінець?
jif• 28 февраля 2023
Ответ дляI R E N
Та вона дитина ж геть((
Їй би вчитися, а її заміж ото понесло(
Тут згодна
Bilolena• 28 февраля 2023
Ответ дляjif
Ну а вона і в кіно не змінилась. Не вчитися почала, працювати - а любофф шукати. Але можливо якби не раннє материнство і не таке мамо, то було б щось путнє
ореста1981• 28 февраля 2023
Ответ дляAN_mel
Леонардівна,бо вона не хотіла,щоб знали\або і сама не знала від кого саме дитина (кумир Леонардо ді Капріо плакат висів у неї на стіні)
ореста1981• 28 февраля 2023
Ответ дляFotografkiev
4 чи 5 років з жінкою дитину робив, то як це не безплідний? То вже з жінкою дуже і дуже пощастило, коли вона завагітніла.
я думаю,що то Мотрі Бог не давав дітей,бо вона тих собаченят живих позакопувала,хоч і була фізично здорова
ореста1981• 28 февраля 2023
Ответ дляХелицера
Тут только верить вам на слово
моя прабабця теж в паспорті писалася Мортя (1918 р.н.)