Навіяно обговоренням серіалу Спіймати Кайдаша.
В основному обговорення Мелашки та Лавріна. Ну і характеру Мотрі.
Але цікаво, чи змогли б жити як вона? Дізнавшись що в сусідньому дворі бігає дитина коханого. Що її сусідка ненавидить. Хоча має ненавидіти Карпа, який зробив дитину та кинув. Любити і жити з чоловіком, який відмовився від власної дитини. Привів в сім´ю, де над нею знущаються і категорично проти робити щось для покращення. Який принизив в день весілля, при цьому сам будучи не безгрішним.
Просто цікаво, якщо відкинути , що це кіно, судячи з тем тут, в житті і не таке буває.
Ответ дляYaЯна
Дівчата, як ви дивились серіал? Таня пише листа Карпові, де зізнається про кохання і вагітність. Потім Мотря йде до нього в гараж і влаштовує скандал, що він забацав дитину.
Мотря не може завагітніти декілька років, Карпо здає аналізи і вважається бездітним. Потім з´ясовується, що аналізи не вірні і щоб переконатися в цьому, чи здатен він , чи ні - він йде до Тані і питає чия то дитина.
А ти так нічого і не зрозумів? - спитала Таня. Бо Лаврін теж ходив до дитині і підтримував, плітки ходили різні
Дитина - Карпа
А ви як дивились? Лаврін переспав з Танею на початку 1 серії,як тільки повернувся з армії. Як вона може знати,чия то дитина? Вона любила Карпа і їй хотілося,щоб то була його дитина,але достеменно вона не могла знати,чія це дитина...
emerald_88• 28 февраля 2023
Ответ дляDid Panas
Знімальна група потім за той момент вигрібала по повній програмі у коментарях від людей. Вони сказали, що під час зйомок жодне цуценя не постраждало.
Мені прям легше стало після вашого повідомлення
emerald_88• 28 февраля 2023
Ответ дляBilolena
Ой, ще в юності дивилась там цей спектакль. Боже як плакала...
Звісно зовсім інше враження від історії, все-таки постанова класична, а серіал вже просто ´на основі´.
Але і серіал і спектакль просто бімба, як на мене.
Так, це шедеври.
Але мені навпаки в школі смішно було, сприймалось як комедія, а от зараз, коли сама вже маю сім´ю, зрозуміла що ніфіга то не смішно.
Ответ дляЮлия 0811
Ще допишу. Зазвичай сільський побут у фільмах показаний так, ніби сценаристи то село лиш на картинках бачили. А в цьому серіалі настільки все точно, реалістично, кожна деталь, кожна фраза.
Це точно . Ми з чоловіком дивились-таке враження,що все те бачиш не по телевізору,а в селі за сусідським парканом...
Ответ дляCageN
Чому Лаврін козел?)
16-летнюю девченку,наивную,романтичную, не от мира сего- забрать от родителей, переспать с ней,заделать ребенка,а потом второго-сам по зароботкам,а ее со свекровью в одном доме оставить... Да она жизни не видела еще,ничего не видела,не училась. Пока оглянулаь-уже замужем,с 2 детьми и хозяйством. А она петь хотела,творчеством заниматься. У нее к Лавріну детская влюбленность была-а он ее в постель,так как старше и ему секс нужен.
Ответ дляCageN
Дурниці. Лаврін там точно не козел.
Ну ми тут ніби суб´єктивні погляди описуємо, вам здається що не козел, а комусь по-іншому.
Ві залишився єдиний таким книжковим олдскульним Лавріном - чесний, добрий, родину хотів. Але історія серіалу вже в 21 сторіччі, де люди розуміть що одружуватись на школярці через кохання з першого погляду - дивно. Жити з такою свекрухою як його мама - тяжко.
Ответ дляemerald_88
Дівчата, а є ще спектакль в театрі Франка на цю книгу. Там Н. Сумська грає Кайдашиху. Теж дуже классний, хоча, звичайно, так як серіал не розкриває події і він більше по книзі. Але дуже раджу!
Мені здається що Мотря з Карпом створені один для одного.
Найбільше мене вразив момент, коли Мотря цуценя закопувала
Боже,як це було давно... До війни... Ми з подругами були на цьому спектаклі... Як же хочеться додому...
Ответ дляemerald_88
Так, це шедеври.
Це ми так в театр ім.Франка на ’Кайдашеву сімю ’з чоловіком ходили. Весна, поед Великодними святами, Н. Сумська ще Кайдашиху грала. Чоловік мій так розчулився, що каже: де це комедія?це - трагедія , може бути в будь якій сімї.
Ответ дляDid Panas
Серіал - бомба. Мені подобається те, що сільський побут показали таким, який він є. І суржик тут - доречний. І між Карпом і Мотрею є кохання, просто Карпо без ’усі-пусі’ і старші Кайдаші люблять один одного, і у Лавріна і Мелашки було кохання на початку.
Найулюбленіший мій персонаж - це Мотря: не гуляща, хазяйновита і з характером, із самого початку показала свекрусі, що на ній не поїздиш.
Найнезрозуміліший для мене персонаж - це Танька: типу любить Карпа, але спить із його рідним братом. Хоча з усіх персонажів Танька найбільше хотіла бути щасливою. Хто батько Анджеліни - мабуть, Карпо, але у серіалі це подають як загадку, тобто може бути як Карпо, так і Лаврін, так і ще хтось.
На мою думку, ’Спіймати Кайдаша’ - найкращий український серіал, недарма він входить у 5 найкращих серіалів.
А які ще?
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
херь какая-то. в книге как раз описана трогательная любовь Лаврина и Мелашки - а тут он налево ходит, причем к соседке, и детей делает ей.
аморальный, еще и тупой?
и в чем соль такого сюжета?
не буду смотреть(( убедили
аморальный, еще и тупой?
и в чем соль такого сюжета?
не буду смотреть(( убедили
Да и Мелашку чуть не шлюхой изобразили, когда она в Киеве увлеклась другим мужиком.
Не было в книге такого и быть не могло, ни по времени, ни по характеру героини.
Даже свекруху-Кайдашиху как-то плосковато изобразили. В фильме она гром-баба, практически ’без переливов’, а в книге хитрая,как черт,кроме всего прочего.
Неоднозначное впечатление.
Но если абстрагироваться от книги, то посмотреть можно ’чисто поржать’
Неоднозначное впечатление.
Ответ дляЛушпаечка
Неоднозначное впечатление.
’Поржать’? Да там плакать надо, над сериалом. Жизнь ,голая,без прикрас и розовых соплей,как она есть. В сериале нет отрицательных и положительных персонажей. Лаврін-казалось бы,положительный. Но как он поступил с Мелашкой... А Кайдашиха-разве отрицательный? Работает,за внуками смотрит, муж-пьяница... и фраза-Меня никто не учил,о себе думать... все,как в жизни....
По суті питання автора. Ні, в сучасному світі, у нинішній час (коли розлучення не є чимось страшним) не потерпіла б такого. Не саму наявність дошлюбної дитини, то вже факт незмінний, а умови,в які припер її чоловіченько і які не хотів міняти. Ну і все ж таки, дитина, яка вже є і до шлюбу зроблена, перед очима постійно та ще й на фоні безпліддя - то взагалі удар під дих
НамСвоюРобити• 28 февраля 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
аморальный, еще и тупой?
и в чем соль такого сюжета?
не буду смотреть(( убедили
аморальный, еще и тупой?
и в чем соль такого сюжета?
не буду смотреть(( убедили
Еммм, от тільки там не Лаврін наліво ходив, а Мелашка.)
Апель-синка• 28 февраля 2023
Ответ дляЮлия 0811
А які ще?
Ну наверное ж ота Крепостная Катька, где главный супергерой оказался суперзлодеем и наоборот )))
Еще ж и продолжение сняли 2 раза.
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
аморальный, еще и тупой?
и в чем соль такого сюжета?
не буду смотреть(( убедили
аморальный, еще и тупой?
и в чем соль такого сюжета?
не буду смотреть(( убедили
не ходил Лаврин налево, у него 1 раз с Таней был до Мелашки
Просто Галюня• 28 февраля 2023
Ответ дляemerald_88
Так, це шедеври.
Так і я, лежала з ковідом 01 січня 2022, а то показували всі серії підряд, я передзвонила татові і мамі і кажу: подивіться гарну українську комедію, а тато потім мені передзвонив і каже: це трагедія, доню...
Ответ дляХелицера
Та Карпа,там же любовь, погуглите,она же травилась,когда поняла,что он на другой женится.
Зачем мне гуглить? Я прекрасно помню, что Таня напилась таблеток в день свадьбы Карпа. И что? Для Вас это прям 100% гарантия, что ребёнок от Карпа? Та Таня сама не знала от кого ребёнок.