Инстагра_мерша• 28 февраля 2023

Ждем хорошие новости? 28 сегодня

Дней 10 ждала это число. Наконец сегодня 28. Писали тут и предсказывали, что должны быть хорошие новости сегодня. Жду и надеюсь!
Sara-a• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
це ж така ребриста
її треба прокалити з сіллю, а потім гарячу змастити олією.
і перед смаженням змащувати самі стейки.
не пригорає. медальони були готові за дві хвилини. жар знизу й зверху, прижим той теж треба розігріти спочатку.
чудова штука.
Ясно .
Спасибо
Джулияробертс• 28 февраля 2023
Ответ дляЗайкаСвоя
Чудовий вік. Молода)
Ага, тільки трішки більше вже 35 і почуваю себе вже старою, то те прихватить, то інше) А загалом, дарма на Плаття тут більшість наїжало, все ж новини сьогодні цікаві, навіть робота не робиться...
Sara-a• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Перше фото з місця падіння БПЛА біля об´єкту ’Газпрому’ у Підмосков´ї.

За попередніми даними, під Коломною впав ударний БПЛА UJ-22 Airborne, що робить ’Укрджет’. Максимальна дальність польоту – 800 кілометрів. Швидкість – близько 130-140 км/год. Мінімальна висота польоту – 50 метрів. Максимум така машина може підняти близько 15-20 кілограмів. Це 30 гранат F1 або 4 постріли від РПГ-7.

Дрон ймовірно, різко втратив висоту (можливо, закінчилося паливо), зачепився за дерева і пошкодив крило, тому й упав. Інформації попередня. Але круто, що вже дістаємо і туди 🔥✊
Капец , так жалко , что до цели не долетел (
Isa Dora• 28 февраля 2023
Как вариант...

Что-то намечается?

граница с Крымом для легковых машин перекрыта
Sara-a• 28 февраля 2023
Ответ длявікусік
Мольфар нещодавно сказав що буде дуже гарна подія 22 березня, при тому війна ще 2 роки триватиме, але при тому ракети скоро перестануть літати, може з літа.
А до этого , у мольфара этого что-то сбывалось ?)
ok1904• 28 февраля 2023
Що таке республіка Адигея? Як туди долетів укр бпла?
Павлодарская• 28 февраля 2023
Ответ дляok1904
Выделено красным пунктиром
Nasta9019• 28 февраля 2023
Ответ дляok1904
А хто це зробив?🤣
ok1904• 28 февраля 2023
Ответ дляПавлодарская
Выделено красным пунктиром
Та понятно, але це за морем окіяном, а певео?
ok1904• 28 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
А хто це зробив?🤣
Ніпанятна
Майя15• 28 февраля 2023
Ваньок написав щось зашифровано.
І всі хто в темі дуже радіють в коментах.
Не розумію про що вони пишуть
Nasta9019• 28 февраля 2023
Ответ дляok1904
Ніпанятна
Інопланетяни
Ваша величність• 28 февраля 2023
Ответ дляok1904
Такими простими словами описати людські страждання в цивілізованому світі?!?!?!? Це як розуміти?
Це називається ’без зайвої деталізації’.
Так описувати звичайна практика.
ok1904• 28 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Інопланетяни
Це я з іноземного новинного сайту скрін кинкла, не утка.
ok1904• 28 февраля 2023
Ответ дляВаша величність
Так описувати звичайна практика.
Аааа, без зайвої...
rybka21• 28 февраля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Исходя из закона диалектики количественные изменения переходят в качественные. Мне кажется, сейчас можно уже его опровергать опять же законом диалектики - отрицания отрицания)))
діалектичні закони не діють окремо один від одного.
то опровєргайтє.
rybka21• 28 февраля 2023
Российские каналы сообщают, что в Краматорск прибыли вагоны с психотропным отравляющим веществом «Би-Зет».

Бойові комахи, приготуватись!!
rybka21• 28 февраля 2023
Ответ дляМайя15
Ваньок написав щось зашифровано.
Не розумію про що вони пишуть
не розумію разом з вами
Nasta9019• 28 февраля 2023
Ответ дляok1904
Так ніхто не заперечує
Люсильда.ua• 28 февраля 2023
Ответ дляIanxMickey

…

Ванёк написал
Интересно: в обе стороны? Или только не выпускают или не впускают?
Люсильда.ua• 28 февраля 2023
Ответ дляok1904
А вот есть и удачные прилёты этой ночью:
*Вночі на болотах сталася «бавовна» на нафтобазі у місті туапсе краснодарського краю*

Повідомляють, що два безпілотники пошкодили будівлю бойлерної поряд із нафтосховищем. Після вибухів на нафтобазі почалася пожежа.
Подробиці на фото.
ok1904• 28 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua

Подробиці на фото.
Ствкрджують,що резервуари з пальним не постраждали
Люсильда.ua• 28 февраля 2023
Ответ дляok1904
Жаль... Но на фото щось палає...
rybka21• 28 февраля 2023
Ответ дляok1904
а шож так красіво палало?
Malysh2• 28 февраля 2023
У моего сына сегодня день рождения. Если день пройдет без тревог, для меня уже хорошие новости)
ok1904• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
а шож так красіво палало?
Є варіанти: фото фотошоплене, фото не з місця інциденту, або хтось як завжди бреше
rybka21• 28 февраля 2023
Ответ дляok1904
варіант в повітряному просторі над пітером - учєнія.
наприклад.
хтось звичайно бреше, але ось така цікава фраза в останньому інтерв’ю Буданова ▫️
в Україні сильно пришвидшились, інтенсифікувалися темпи розвитку всього, що повʼязано з безпілотними авіаційними комплексами; (с)
Просто я• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
не розумію разом з вами
А есть скрины? Хочу вместе со всеми ничего не понимать.
ok1904• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
наприклад.
друг на поставках бпла для фронту. то ще той спецагент. Хлопців, бувших колег чоловіка, що працювали в мирний час в цивільній авіації авіатехніками, ще з осені призвали, пройшли навчання, потім вдома чекали, вони менше місяця як виїхали у військові частини , недавно на ноут донатили,бо в частині не було, 20 тис за 6годин зібрали на ноут(18 тис), на решту купили хлопцям теплих носків
ТриАна• 28 февраля 2023
Тему не перечитувала
Щось важливе відбулось/ сказали?