Марс атакует• 28 февраля 2023
Сырники - дорогое удовольствие для вас?
Моей семье из 5 человек приготовить по 5 сырников - надо 5 пачек творога. А это - 150-160 гривен. Как-то недёшево. Поэтому редко их готовлю.
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Ответ дляореста1981
щось інше,я ж не буду їсти сирники на сніданок\обід\вечерю,можу зїсти 1-2 на сніданок чи обід
Так у нас також сирник -це одна з страв за день.але одним махом 5 я спокійно з’їдаю.
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Ответ для4мама
Я щось вважала, що гомбовці - то як в нас книдлі/кнедлі.
Так що також не дуже знала.
Я в принципі намагаюсь утримуватись від усієї цієї смакоти, тому що росту як той фанк у маслі гарячому.
Із Закарпатського то бограч люблю. З мадярського - холаслі (рибний суп). Усе інше силою волі оминаю у меню.
Так що також не дуже знала.
Ці гомбовці,що на фото такі і є.Тільки з солодкою начинкою і обкатані у маслі і сухарях з цукром.
Це все для дітей.Себе теж стараюсь стримувати у рамках)
Люблю море• 28 февраля 2023
Ответ дляShadowz
Дайте, будь ласка, рецепт в мультиварці. У Вас Панасонік?
Нет. Polaris
ksusha1155• 28 февраля 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Купіть на базарі кілограм за 60грн
160 в києві
По темі. На ринку 175-200грн/кг, дорого для мене. Беру по акціям в магазині 2 пачки по 400г, але рідко, бо й акції з великою знижкою, щоб 40-45грн/пачку рідко. Роблю, як мама вчила, додавши яйця, цукор і муку, від себе ще удосконалила, додаючи ваніл.цукор чи ванілін (що є під рукою). Нам з малим цього на пару днів посмакувати, відвести душу, як то кажуть. Малий зі сметаною любить, а я спочатку пробую з медом (так тато їв їх і я, копіюючи його, теж тільки так їла з дитинства), потім наступного разу, як і малий, зі сметаною вже.
Сьогодні ось годину тому замовила (завтра заберу вранці самовивозом) по акції в Варусі за 37,20грн/уп.:
Муркамурковна• 28 февраля 2023
Ответ для4мама
Ми опускаємо момент смаження - беремо і просто їмо :)))
Це ідеальний варіант, але мої не їдять просто сир.... А то я б не заморочувалась)))
Ответ дляМуркамурковна
А ми всі сироїди. В усіх варіаціях.
Ще спробуйте таке як на ліниві вареники тісто - в серединку ЗАМОРОЖЕНУ ягоду (мої люблять полуницю), скатати кулькою і кинути в окріп. Сплила - вийняти. Можна трохи пудрою присипати як охолоне. Чи джемом полити.
Ягода виходить як свіжа в середині.
Ответ для4мама
А ми всі сироїди. В усіх варіаціях.
Ягода виходить як свіжа в середині.
Ням
Муркамурковна• 28 февраля 2023
Ответ для4мама
А ми всі сироїди. В усіх варіаціях.
Ягода виходить як свіжа в середині.
Це я таке їм, мої не люблять.. Вони гавнюки перебочиві)) є стандартний набір продуктів) якщо ше в чоловіка можна шось впхнути то мала.... Капец))))
Вона ніколи навіть не пробувала творог свіжий)) не їсть мабуть 70% звичних і улюблених дітьми страв)) даже ковбасу не їсть))) їй 12 . Шо б ви зрозуміли я літом їй готова була заплатити 300 грн що б вона помідор попробувала.. Ага.. ))
Ой....
А я жеру все) якби ще хтось готував))
Ой....
А я жеру все) якби ще хтось готував))
Муркамурковна• 28 февраля 2023
Ответ дляok1904
Для чого тоді сирники?
Бо якось колись бабушка уговорила) то із оцього всього їдять сирники))
Я і з домашнього теж готую)) але якшо нема то я беру шо є))
Tatyana_1975• 28 февраля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Не ешьте, не вам же готовлю. Мои едят на ура. Нежная, вкусная запеканочка
Дуже апетитно виглядає! Я з запіканками ’ не дружу’, то зарідке тісто, то не смачне...
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Яка мука ????
Сирники без муки робляться !
Манну крупу добавляю все життя
Яка ще мука - це онкологія
Сирники без муки робляться !
Манну крупу добавляю все життя
Яка ще мука - це онкологія
Мля… у мене сьогодні вечір відкриттів . 🤪
Виявляється борошно ( мука ) в сирниках це канцероген 🤣🤣🤣
Цікаво , вам уже писали шо манка ну … вона теж з пшениці ?
olena_shch• 28 февраля 2023
Ні, навпаки стрники це мега економне у нас блюдо . Додаю синій великий ізюм. Рисова мука, трішки манки. Без цукру взагалі. Купую по 95 грн, але дуже жирний. Перейду на той що 65 -75 грн кг.
olena_shch• 28 февраля 2023
Ответ дляЗабыла что?
Это где такие цены? Дешевле 140 грн. за кг не встречала давно
Ярмарки , за 95 це для сирників космос творог. На їжу беру по 150, там він дійсно коштує тих грошей. А відкрили магащин, там по 65. На сирники те що треба. На ринку 80 грн кіло.
PANTERA_KET• 28 февраля 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Купіть на базарі кілограм за 60грн
1 кг был 100 или 120 грн еще год назад в Днепре. Сейчас точно не дешевле!!! В Европе 2 евро 275 грамм
PANTERA_KET• 28 февраля 2023
Ответ дляДа будет так
Я не уявляю як з´їсти сирників з пачки творога в одну себе. Та ще ж яйце мука...мінімальна пачка 300-350 грам, якого розміру ті 5 сирників 🫣
Из 275 грамм
Там малому поесть и мне 1,5-2 шт остается
Амазонка-3bef• 28 февраля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Можна мені якось видалити свій коментар? Кожен, хто заходить в тему, пише мені ціну сиру в його місті
PANTERA_KET• 28 февраля 2023
Ответ дляАмазонка-3bef
Вроде можно удалить комент или саму тему удалить
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Ответ дляАмазонка-3bef
Та не нервуйте)
Рахуйте,що ваш комент зробив активнішу тему)
@dres Odessa• 28 февраля 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Яка мука ????
Сирники без муки робляться !
Манну крупу добавляю все життя
Яка ще мука - це онкологія
Сирники без муки робляться !
Манну крупу добавляю все життя
Яка ще мука - це онкологія
А манка-это не пшеница? Первый раз слышу,что сырники без муки делаются.