Фантазерша• 28 февраля 2023
Zara заказы
Подскажите, где сейчас заказываете Зару? У нас ни онлайн, ни офлайн нет. Из какой страны выгодно заказывать?
Спасибо
Паспортный стол• 28 февраля 2023
Ответ дляЖертва интернета
З Іспанії або Польщі через посередника замовляю
а чому через посередника? самі не можете замовити?
Жертва интернета• 28 февраля 2023
Ответ дляПаспортный стол
Мені зручно так.
Паспортный стол• 28 февраля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Мені зручно так.
я теж через посередника замовляла, але хочу навчитись самій, ще з айхерба хочу навчитись, але то часу, або розуму не вистачає. Тільки з Китаю навчилася замовляти
Жертва интернета• 28 февраля 2023
Ответ дляПаспортный стол
Айхерб я замовляю сама, там просто )
Паспортный стол• 28 февраля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Айхерб я замовляю сама, там просто )
якщо можна схему? буду дуже вдячна
Stepa_nida• 28 февраля 2023
Сама замовляю
Найчастіше з Іспанії чи Польщі
Інші країни тільки якщо у перших двох немає розмірів чи наявності потрібної речі
Найчастіше з Іспанії чи Польщі
Жертва интернета• 28 февраля 2023
Ответ дляПаспортный стол
якщо можна схему? буду дуже вдячна
Скачуєте додаток, реєструєтеся, оплачуєте будь-якою укр.картою і обираєте спосіб доставки. Я замовляю на поштомат НП прямо в під‘їзді ) Все!
Там усе прозоро й зрозуміло.
Паспортный стол• 28 февраля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Там усе прозоро й зрозуміло.
дякую! а вигідніше з промокадами? і якщо немає промокоду, то чекати на знижки?
Жертва интернета• 28 февраля 2023
Ответ дляПаспортный стол
Бувають промокоди, бувають знижки хороші, ще бонуси у вас будуть за покупки. Є різні промокоди в інеті, можна гратися ними, дивитися, який вигідніше спрацює в кошику.
Паспортный стол• 28 февраля 2023
Ответ дляЖертва интернета
дякую, і останне питання, скільки виходить доставка?
Фантазерша
• 28 февраля 2023
Ответ дляStepa_nida
Сама замовляю
Найчастіше з Іспанії чи Польщі
А каким перевозчиком заказываете?
Жертва интернета• 28 февраля 2023
Ответ дляПаспортный стол
Від 2200 грн безплатна наче. До цієї суми - 150 грн вартість
Malinka111_• 28 февраля 2023
Ответ дляПаспортный стол
в продавалке смотрите инструкцию к заказу
сейчас скидка $10 на первый заказ iherb через приложение по личному коду (в личку или смотрите в профиле,
здесь писать нельзя)
Незламна Україна• 28 февраля 2023
Ответ дляПаспортный стол
На сайте Шу пошагово расписано, как заказывать самостоятельно с множества сайтов, забейте в строку поиска, шу зара и изучайте