Тріль!• 28 февраля 2023
Як налаштувати себе і записатися до датниста.
Потрібно знімати міст і видалять зуб, а я все відкладаю. Не боюся, але чомусь не можу наважитися, як подумаю ... Зараз зуб цей не турбує, але треба зробить.
Карамелька• 28 февраля 2023
Ой
Я в цій справі не тягну
Чуть що - я вже надвечір записана до стоматолога
Я в цій справі не тягну
Фруты_Буты• 28 февраля 2023
Зубы, это единственное,что я никогда не откладываю! Остальное может подождать
Волшебная палочка• 28 февраля 2023
Якщо це допоможе налаштуватися, то подивіться в календарі, коли буде спадаючий місяць. Кажуть, в ті дні найкраще видаляти волосся, виривати зуби, робити операції. Короче, позбуватися. Нехай це вас трошки підбадьорить.
Тріль!
• 28 февраля 2023
Ответ дляВолшебная палочка
Дякую
Фруты_Буты• 28 февраля 2023
Ответ дляТріль!
Дівчата, а кому знімали міст? Як це роблять? Пиляють його?
Идите для начала на консультацию, там всё расскажут
Реанимация• 28 февраля 2023
Ну ходить и вонять гнилью под мостом, а потом лишиться костной ткани и без Зубов ходить-тоже перспектива такая себе. Каждый выбирает свое
Тріль!
• 28 февраля 2023
Ответ дляФруты_Буты
Та я вже була, зробили знімок і сказали приходить, коли наважусь
Татьяна-bfd8• 28 февраля 2023
Представьте что сейчас вы потратите одну сумму на все это, а через время совершенно другую. Оно вам надо? Идите записывайтесь
Фруты_Буты• 28 февраля 2023
Ответ дляТріль!
Так чё о сразу не записались? Звоните и записывайтесь
Тріль!
• 28 февраля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Та тут без варіантів, я і так влечу в копійку. Знять міст, видалить зуб і знов поставить міст
Українська Мрія• 28 февраля 2023
Ответ дляТріль!
На що ставити, його ж видалять?
Татьяна-bfd8• 28 февраля 2023
Ответ дляТріль!
А через время вы влетите в еще большую копейку. Здоровые зубы это вклад в будущее)
Тріль!
• 28 февраля 2023
Ответ дляКоролева спама
Я не люблю лечить зубы...пока сильно не прихватит-не пойду..
О, то ви не одна. У мене колеги так деякі сидять до останнього...