ПироженкА• 28 февраля 2023
Кінець зими близько. До весни залишилося 0 днів
Дочекалися! Днів не залишилось, а ніч скоро мине
Гороховая• 05 марта 2023
Я ще досі вагітна
Щось не виглядає, що дівчата і цього тижня захочуть на волю

Але хай ще трошки підростуть...

Пригощаю кашею• 05 марта 2023
Ответ дляГороховая
Я ще досі вагітна

Але хай ще трошки підростуть...

Ну и хорошо
Пусть подростают
Спасибо, что отписываетесь
Пусть подростают
Спасибо, что отписываетесь
Гороховая• 06 марта 2023
Ответ дляИринаКа
Шось я здаю позиції... Вже не можу зовсім іти... Напевно, ще тиждень не протягну... Хоч би не завтра...
Пригощаю кашею• 06 марта 2023
Ответ дляГороховая
А Чем плохой день вторник 7 Марта?
Ответ дляГороховая
Та нє! Залишите дівчат з одним подарунком на днюху і 8 березня. Давайте хоч пару днів зазору. В п´ятницю теж не айс, бо лікарі стомлені після робочого тижню. Понеділок, ще й 13 - таке. От 15 в середу в самий раз.
Пригощаю кашею• 06 марта 2023
Ответ дляИринаКа
Пятница-женский день под покровительством Венеры
Я захотела кесарево и выбрала пятницу
Пригощаю кашею• 06 марта 2023
Ответ дляИринаКа
То придумайте щось інше, щоб до строку вмовити дівчат почекати)
Немного не поняла
Гороховая• 06 марта 2023
Ответ дляПригощаю кашею
А Чем плохой день вторник 7 Марта?
У мене завтра День народження
так, я хочу, щоб цей день залишився моїм)))
Гороховая• 06 марта 2023
Ответ дляИринаКа
Так, ідеально - 15.... Але, чую, не дотягну...
Пригощаю кашею• 06 марта 2023
Ответ дляГороховая
У мене завтра День народження
Понятно спасибо
Гороховая• 07 марта 2023
Ответ дляИринаКа
З Днем народження! Бажаю усього самого рідного, ніжного, люблячого, здоровенького, турботливого

Дякую
Протягнула ще один день
І призначили мені операцію на 15 березня... Це якщо не виникне ніяких сюрпризів. Тепер точно вже пішов зворотній відлік: залишилося 7 днів
Протягнула ще один день
Пригощаю кашею• 07 марта 2023
Ответ дляГороховая
Дякую
Протягнула ще один день
С Днём рождения!!!!!💐🎂 🥂
Желаю сейчас самое главное :лёгких родов!!!!!Здоровья и приятных эмоций!!!!🌷
Гороховая• 07 марта 2023
Ответ дляПригощаю кашею
С Днём рождения!!!!!💐🎂 🥂
Дякую
Пригощаю кашею• 08 марта 2023
Ответ дляГороховая
Залишилося 6 днів

Настрій бойовий, почуваюся добре)

С 8 Марта Вас !!!!!!🍷🌷
Гороховая• 09 марта 2023
Залишилося ще 5 днів протягнути

Сьогодні майже не вставала... Але замовила собі смаколиків, то хоч відвела душу)))

Гороховая• 10 марта 2023
Ответ дляИринаКа
Ще 4?)
Так, ще всього 4 дні!)
Але день був жахливий... Зранку наревілась, бо вчителька мене сповідала, що донька дуже погано написала контрольну з математики, стала неуважна, погано підготовлена до уроків!
а чим я зараз поможу?? Донька дістала за неуважність, чоловік за те, що не вникає і не контролює домашку...
А дівчата з того всього перестали рухатися, трохи тут паніку підняли, я вже подумки збиралася переїжджати в інше відділення!
Але на вечір я заспокоїлася, дівчата прокинулися... Тягнемо далі..
а чим я зараз поможу?? Донька дістала за неуважність, чоловік за те, що не вникає і не контролює домашку... А дівчата з того всього перестали рухатися, трохи тут паніку підняли, я вже подумки збиралася переїжджати в інше відділення!
Ответ дляГороховая
Так, ще всього 4 дні!)
Та тісненько їм там, мабуть?
А школа...ну такє. Погано, значить, вчителька навчила. Зараз це не дуже актуально.
Гороховая• 11 марта 2023
Залишилося 3 дні

Чогось навіть не хвилююся, немає якого мандражу навіть... Дивно)