Цигарний шланг• вчера в 13:19

Всех с праздником св. Николая)

Добра, мира и счастья ) что Ваши дети нашли сегодня под подушкой? Остались довольны?
Моя дочка - большой набор шоколада Lindt, большой киндер, книгу с новогодними рассказами, шерстяные носочки, заколки. Лозинки не было) довольна
Аль де Барановна• вчера в 13:38
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я ж не знаю, день как и все другие, я в реале живу.
А автор - ні.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 13:41
Ответ дляЦигарний шланг
В Киеве я, все мое окружение празднует 19 декабря. Если вы не празднуете - просто пройдите мимо. Тема не для негатива
Київ, вчитель початкових класів. Усі мої діти вже кілька років святкують Миколая 6-го січня. Прибігають зранку і весь день пропав-тільки й мови що кому приніс Миколай, показують, хваляться. Сьогодні-звичайний день, звичайний настрій, ніхто і словом не обмовився.
автор Цигарний шланг • вчера в 13:39
Ответ дляБабка-байкерша
Для цього ж і тема
Нет конечно)
Не допускаете мысли что многие празднуют сегодня и мне захотелось поздравить и спросить про подарки. Не имею права?
Заметьте, в теме про празднования 6 декабря я не написала ни единого коммента, просто прошла мимо, т.к. не праздную
Заместитель Анонима• вчера в 13:40
Ответ дляПроня_Прокоповна
Упс поміняли календар в 1918 році.
Ну от тепер і вернули все як і було. 6 грудня. Дуже логічно.
Примарочка• вчера в 13:41
Ответ дляСкиниУскачи!
За суверенітет України йде криваві війна, а люди і підтримують культуру кровожерливого ворога. Ждуни?
Нет никакого суверенитета, нет больше земель, нет недр. Все
Примарочка• вчера в 13:42
Ответ дляСкиниУскачи!
В Києві відсвяткували 6- го все моє оточення.
Удалено администрацией...
Заместитель Анонима• вчера в 13:42
Ответ дляПримарочка
Вас теж немає. Все.
СкиниУскачи!• вчера в 13:42
Ответ дляВсе до блиску
Ще одна.
І не одна
Полтавська галушка• вчера в 13:42
Ответ дляПримарочка
Удалено администрацией...
А хто це тут за Київ отвічаєт? Попустіться трохи. Київ за 6 грудня, а у Вас шо в паспорті написано? Тула?!
Красавица писяная• вчера в 13:42
Удалено администрацией...
Капитошечка• вчера в 13:42
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну в школі звісно, бо вчителі організували свято, де миколай ходить по класам, звісно батьки змушені підлаштуватися, тому в багатьох два свята.
Аль де Барановна• вчера в 13:42
Ответ дляЦигарний шланг
Нет конечно)
Так 6 я не бачила тем - ’Вітаю ВСІХ’
автор Цигарний шланг • вчера в 13:42
Ответ дляТа не реву я
Это Ваше идеологическое заключение или копипаст из методички?
Так было всегда при моей жизни)
А изменение дат праздников это ваша идеология «переобувания в воздухе»?
Проня_Прокоповна• вчера в 13:43
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ні,не логічно.Тоді верніть на 13 днів назад календар.
Заместитель Анонима• вчера в 13:43
Ответ дляКрасавица писяная
Удалено администрацией...
Из Виа-гры• вчера в 13:44
Ответ дляЦигарний шланг
Вот так кучкуєтся кацапскоє болото((
Починая с Киева. ((
Kidstaff Bot• вчера в 13:44
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Волшебный Пони• вчера в 13:44
Всем по яхте!
ivareka• вчера в 13:45
Спасибо. И вас поздравляю!)
ok1904• вчера в 13:45
Ответ дляЦигарний шланг
Так было всегда при моей жизни)
Так кацапська імперія при царі теж святкувала 6 грудня, а прийшов дєдушка Ленін і змінили дату
Еленка14• вчера в 13:46
Ответ дляПроня_Прокоповна
Вивчіть історію календарів і чому один був неправильним. І тоді стане все на свої місця. Якщо ви це взагалі можете......
Наtаша• вчера в 13:47
Ответ дляЦигарний шланг
Так было всегда при моей жизни)
Так може ще і ’Взвейтесь кострами, синие ночи’ заспіваєте, що б не переобуватися? Шо там, червоний галстучок приховали десь на майбутнє? Портрет дєдушкі Лєніна цілуєте на ніч?
Elmyska• вчера в 13:49
Ох как пердачины горят. Все чмони не могут угомонится, и не понимают что срать все хотели на то когда и что они празднуют, у людей своя жизнь, и свои правила.
Elmyska• вчера в 13:48
Ответ дляШопингмонстр
Вам на сру
А вы ищите себе порадницю, а здесь советчца 🤣
НАТАЛІЯ.КИЇВ• вчера в 13:48
Ответ дляЦигарний шланг
А ваші діти в школах і садочках коли святкують?
Маска-0b9f• вчера в 13:50
Мне всё равно.Я не религиозна.
nabludatel• вчера в 13:51
Ответ дляПримарочка
Удалено администрацией...
Не приплітайте Запоріжжя до своєї рашки.
Margaret Rose• вчера в 13:54
Ответ дляМолода і нерозважлива
И оба придуманных, а бабы срутся, развлечение такое.
Справедливості ради Миколай має реального історичного прототипа)

А Дід Мороз - міфологічний персонаж, котрий спочатку вважався злим
zajka12• вчера в 13:56
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
А кому підпорядковуються школи і садочки? Логічно ж що там організують свято, коли скаже правляча партія. Чи має бути якось по іншому? Автор хіба може не пустити дитину в школу в цей день.
_Annyshka____• вчера в 14:15
Ответ дляКапитошечка
З 2014 року ходять ці маніпуляції про ждунів і руку кремля. Ви не допускаєте, що є люди яким байдуже ваші ідейні переконання? Вони живуть своє життя, святкують так як завжди святкували, не наповнюють своє тіло ненавистю
Подивлюсь на твоє тіло без ненависті коли ти будеш сидіти тиждень без світла і тепла або коли в твою квартиру дрон прилетить чи ракета