Спасатель Малибу• 28 февраля 2023

По какой причине может не сбиваться давление?

3 таблетки андипала в течении дня сбивают немного и снова поднимается
Зяблик протестант• 01 марта 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Не завжди можна визначити причину гіпертонії. Є два види гіпертонії - есенціальна (первинна) - стійке тривале підвищення АТ при відсутності очевидної причини; симатоматична (вторинна) - як симптом іншого захворювання (нирок, наднирників, цукровий діабет і ін.). У мене есенціальна гіпертонія. Деякі обстеження пройшла, наднирники не обстежувала. Щоденний прийом антигіпертензивних препаратів, звикла вже.
Все верно
МЕСТО_Встречи• 01 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Это вряд ли. За один день ничего не понять. В этот день давление может быть как у космонавта. Холтером аритмии ловят в осном
Есть Холтер ЭКГ а есть Холтер АД) и можно его носить и 3 суток. Эффективно считает давление при нагрузке . Сам так себе не измеришь
Зяблик протестант• 01 марта 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Все равно за один дент ничего не понять. Не будет же месяц с ним ходить
Из Виа-гры• 01 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Холтерівське моніторування ЕКГ - виявляє аритмію, блокади і ішемію (по депресії сегмента ST та інверсії зубця Т).
Добовий моніторинг АТ - для реєстрації змін АТ (артеріального тиску).
Можна встановити прилад на 1 добу, 2 доби, 3 доби, тиждень, і навіть на 2 тижні.
sHoPogolik_inUA• 01 марта 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Кстати руки и ступни холодные
Сосуды. У мужа такая проблема, ничего не помогает сбить, кроме одного способа: в один прием 50 капель корвалол +таблетка спазмолгон. Через 20-30 минут давление падает.
Надежда наш компас• 01 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Корвалмент это просто мятная конфета. Нахрена с давлением под струей стоять?
Корвалмент оказывает умеренное рефлекторное сосудорасширяющее действие, обладает седативным эффектом (оказывает успокаивающее действие на центральную нервную систему.
Зяблик протестант• 01 марта 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Нет,не оказывает. Вы состав читали? Ментол ни на что не может оказывать влияние. Ну а в маркетинговых целях там написано,что это еще и иммуномодулятор,ага))
Надежда наш компас• 01 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Это из инструкции. Корвалмент, валидол и прочее.
Из Виа-гры• 01 марта 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Девочки, переживаю, боюсь с таки давлением спать ложиться, одна в доме еще и чужая страна.
Есть андипал, цитрамон, корвалмен пару таблеток, ацетил.салиц. кислота , валериана , ампулы ,диклоберла.
Андіпал дуже слабкий препарат, тиск майже не знижує.
Цитрамон при підвищеному АТ не застосовують, тому що у побічних ефектах - артеріальна гіпертензія (тобто, підвищує АТ).
Валеріана нервове напруження зникне, але на АТ препарат не подіє, може знизить зовсім трішечки.
Ацетилсаліцилову кислоту краще приймати після аналізу протромбіновий тест і ЗАК (знати рівень тромбоцитів). У мене гіпертонія, але здала аналіз на протромбіновий тест, виявилися ознаки гіпокоагуляції (деяке зниження згортання крові).
Диклоберл - це НПЗЗ, в побічних ефектах є артеріальна гіпертензія (тобто, може підвищувати АТ).
Ви самі собі підвищуєте АТ Цитрамоном і Диклоберлом.

Потрібний антигіпертензиний препарат для постійного прийому. Потрібна консультація кардіолога, який призначить препарат.

У мене гіпертонія 2 ст. ризик 3. Був період, коли на рівному місці АТ підвищувався до 220/127. На даний період приймаю Лозап 100, Індапен 2,5 мг, коли є тахікардія додаю Конкор. При гіпертонічних кризах Фармадипін, але його застосовую, коли систолічне (верхнє) значення АТ вище 180.
автор Спасатель Малибу • 01 марта 2023
Ответ дляsHoPogolik_inUA
У меня всегда горячие руки . Даже на морозе. И ступни . А это звиздец.
Спасибо за корвалол напомнили
автор Спасатель Малибу • 01 марта 2023
Ответ дляИз Виа-гры

Благодарю за подробный ответ.
Скажите, может вы в курсе.
При начале менопаузы может так скакать давление? И есть ли травяные чаи что бы держать давление в норме?
Из Виа-гры• 01 марта 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Благодарю за подробный ответ.
Скажите, может вы в курсе.
Так, у мене неконтрольованим АТ було в цей період. Не вдавалося утримувані у нормі. Гіпертонія і раніше була.
Трав´яні чаї не ефективні. Дещо можуть знижувати.
Кардіолог призначав препарати.
Из Виа-гры• 01 марта 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Спасибо за корвалол напомнили
Є замінники Корвалолу - Корвалтаб, Корвалкапс. У препаратах є фенобарбітал. Майте на увазі: ’При тривалому застосуванні фенобарбіталу може розвинутися дефіцит фолатів, імпотенція, медикаментозна залежність, синдром відміни, який зазвичай виникає при різкій відміні лікарського засобу і супроводжується кошмарними сновидіннями, нервозністю.’ Це в інструкціях написано.
Из Виа-гры• 01 марта 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Благодарю за подробный ответ.
Скажите, может вы в курсе.
Більш детальніше про цей період, як боролася з неконтрольованим АТ, які трав´яні фіточаї застосовувала розповім через приватне повідомлення.
Морская свинка• 01 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Все верно. Народ не понимает,что от давления таблетки не пьются как от головы когда заболит,а на постоянной основе.
А если разовые скачки иногда, пить на постоянной? Чтобы упало до обморока?
Из Виа-гры• 01 марта 2023
Ответ дляМорская свинка
Скільки разів на тиждень? Ваша норма АТ?
Якщо встановлено діагноз гіпертонія, то щоденний прийом антигіпертензивного препарату.
Морская свинка• 01 марта 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Норма 120/80
раза три в неделю, иногда реже
утром и вечером часто 105/70
и если я буду принимать оно упадёт таа низко, что я не смогу работать
Из Виа-гры• 02 марта 2023
Ответ дляМорская свинка
Норма 120/80
раза три в неделю, иногда реже
утром и вечером часто 105/70
По коментарю бачу, що АТ у Вас знижується, а не підвищується?
До яких значень підвищується АТ, якщо підвищується?

На початковому етапі гіпертонії у мене ранком АТ був 105-115/65-85, ввечері 150-170/100-110.