АлександраА• 01 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Жаль кошенят, але все вірно ви зробили! Кішечка красуня❤️Як звати?
Так, кошенят - страшенно шкода! Ми її вперше побачили вагітною. Буквально за добу - дві вирішили, що забираємо (тоді ще було в нас питання доволі стислих житлових умов, а тут - кішка вагітна), але не встигли. Пропала. Потім з´явилася без живота. Вже були готові на будь-яку кількість кошенят. Поки знайшли де ховається - було пізно.
Звуть за паспортом: Марфа. Але закріпилося: Фуся.
Люсильда.ua• 01 марта 2023
Ответ дляpumadinika
В Криму вибухи в різних місцях
Драсте Вам
. Мы енто уже час назад обсудили. Или есть новые выбухи? Как Вы ещё не успели тему создать?!
АлександраА• 01 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
а в паспорт с чьих слов породу записали - как вет определил или как вы сами решили?
Вєт. Нам, якщо чесно, то пофіг хто вони. З останнього: приношу до вєта ’придбання’ - кошеня з гаражів. Питають породу. Кажу: ’метіс’. Не, ну а яка порода вуличного кота? Виявилося, що в котів завжди є порода! Став східноєвропейським. О как!
Ответ дляLudaSHS
Насчет платья.
Я не знаю, меня просто бесит все это. Эмоционально вывела.
Эти ’ знания’, инсайды, видения
Ладно сон пишут - ну сны. Ну такое. Ну не вредит.
А тут.
Я буду для нее ’ хворою людиною’ но мне то что.
В теме китая поняла, что там диалог не с кем.
Эти ’ знания’, инсайды, видения
А тут.
Кстати, она нигде вчера не писала хорошие новости? Говорила ведь про 28 число.
a.ostroverh• 01 марта 2023
Ответ для Просто я
Какие ваши годы. Ещё можно успеть пару раз вляпаться
Спасибо конечно,)))
Но нет
a.ostroverh• 01 марта 2023
Ответ дляАлександраА
Ну на ангорку схожа. В мене також в паспорті записана ’британська’, але це реально просто фенотип, як ви писали.
Мы написали метис)
АлександраА• 01 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Мы написали метис)
А от, як мені пояснювали, метис - то лише у собак буває.
Хоча дивно. ’Метис’ - це просто суміш різних пород. Чому тільки собаки?
a.ostroverh• 01 марта 2023
Ответ дляАлександраА
Странно
Гуглится спокойно метис кота
a.ostroverh• 01 марта 2023
Ответ дляalena2013
Обязательно))
Торт мне недавно привезли
Какой-то он маааааааленький
И капец какой вкусный)
Дяка💐
Какой-то он маааааааленький
И капец какой вкусный)
Дяка💐
краказябра• 01 марта 2023
Ответ дляalena2013
Смотрю, что и тревоги уже нет.
Під час цих вибухів її й не було
Ответ дляalena2013
А дайте ссылку на ту тему, пожалуйста
МаргаритаЛьвовна• 01 марта 2023
Ответ дляАлександраА
вот блин. а мне вет так и сказал писать - ’метис’. и все. я еще сто раз переспросила, потому что не знала, как и где писать и как это по-английски.
и-рина 1981• 01 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Забыла спросить.
Кто делал чудесные темы о весне?
ИринКа
Ответ дляLudaSHS
О, мерси. Иду почитаю на сон грядущий
Ответ дляLudaSHS
Блин, там 28 страниц(((