Снегурочко• 01 марта 2023
Хто брав такий кисневий відбілювач? Є вау ефект?
Томатико• 01 марта 2023
Беру плямовивідник у Ватсонс у відерці, для кольорових речей. Найбільше мені подобається.
Снегурочко
• 01 марта 2023
Ответ дляТоматико
Ніби відбілює, але речі стають, як ганчірка
Мені постіль відбілити треба
Наволочки пожовтіли
Мадам Подлинник• 01 марта 2023
Дівчата, а чим відіпрати кухонні полотенця ? Купила пральний засіб з бікарбонатом, ну таке, не побачила результату, який очікувала.
Колхозница• 01 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Мені постіль відбілити треба
Наволочки пожовтіли
Відюілює добре, режим виварювання в пралці. Або перед пранням замочити постіль з відбілювачеп на декілька годин в тазику, залити кип´ятком
Точный_сантиметр• 01 марта 2023
денкміт відбілювач у відерці добре все виводить.
а ці розсипні, які кажуть, що німеччина,а насправді китай і туреччина, тільки псують речі.
Море Счастья• 01 марта 2023
Ответ дляТоматико
А як називається?
Ответ дляLediBlac
Отбелить можно перекисью. Замочите в горячей воде с добавлением любого порошка + перекись грамм 150 на пару килограмм сухого белья. На пару часов , а потом обычная стирка. Я ещё эту воду с перекисью добавляю в машинку. Так медики свои халаты стирают.
Но это только для белого?