40ка• 01 марта 2023

Ви б з такими нігтями ходили?

Хворію і щоб відволіктися, пишу тут якісь дурниці, не ображайтесь)
От якщо нігті акуратно підстрижені, кутикула забрана, покриті блискучим топом це доглянуті чи ще ні?
Ви б з такими ходили?
Чи вам хочеться яскравіших?
100Tanya• 01 марта 2023
Під настрій
автор 40ка • 01 марта 2023
Може, це вважається якісь лоховські нігті? А то, бачу, кругом усі робять малюнки, текстури, нарощують
АленаЛ13• 01 марта 2023
Вже пару місяців не крашу, просто доглянуті, не довгі. За цей час навіть вони здоровіші стали.
Olga4ka16• 01 марта 2023
Я так завжди хожу. А от не нафарбована не вийду на вулицю🙂
coloritka• 01 марта 2023
Ответ для40ка
Де хто робить малюнки? Давно такого не бачила
Anitia• 01 марта 2023
Ответ для40ка
Це ви де?
Навпаки «малюнки-стрази» були в моді давно, а зараз переважно доглянуті нігті без якогось «екстриму».
Так, буває настій коли хочеться «єдиноріжок і райдугу» на нігтях, але це все ж вийнятки :)
автор 40ка • 01 марта 2023
Ответ дляАленаЛ13
А так раніше що ви з ними робили?
natella579• 01 марта 2023
Ответ для40ка
Я так ходжу з гігієнічним манікюром + легке покриття або пастельний/нюдовий лак максимум. Ніяких дурацьких візерунків і нарощених копит )))
Пандора• 01 марта 2023
Мои такие всегда
Олечка79• 01 марта 2023
Ответ дляAnitia
Це ви де?
Вы ошибаетесь )
Сейчас снова в моде этот колхоз ))
В Киеве длинные ногти со сложным дизайном стоят до 2-х тыс грн))
АленаЛ13• 01 марта 2023
Ответ для40ка
А так раніше що ви з ними робили?
Або в один-два кольори, міні малюночки якісь на 1-2 нігтях.
Тобто кожен тиждень іх мучала і робила щось нове.
Після нового року прихворіла і бажання не було..наразі вирішила нігті не чіпати, працюю віддалено вдома..хто їх там бачить)))
Каллипсо• 01 марта 2023
А я сама яркая и ногти люблю интересные. Нюд мне не интересен. Никогда не любила, когда все как инкубатор. Каждому свое )
julia-678c• 01 марта 2023
Я свои просто под ноль обрезаю и все.
Айфон-e81c• 01 марта 2023
Звісно!
Олечка79• 01 марта 2023
Я люблю короткий нюд
Но сейчас такие
Захотелось чуть длины и сменила цвет )
Zoji• 01 марта 2023
Не фарбую нігті взагалі. Кутикулу не обрізаю, бо шкіра дуже чутлива і запалюється як її чіпати. Я нечупара по тутешнім міркам. Але мені подобаються мої нігті
le_dn• 01 марта 2023
З приходом хробаків не фарбую, нема настрою
murmurik• 01 марта 2023
А почему не ходить ?
Вам нравится и это единственный критерий к которому надо прислушаться.
Мне сейчас хочется всякого разного.
Я сейчас с таким и пофиг кто что думает
До этого с ярко желтым френчем была
Каллипсо• 01 марта 2023
Ответ дляmurmurik
А почему не ходить ?
Мне сейчас хочется всякого разного.
Я сейчас с таким и пофиг кто что думает
До этого с ярко желтым френчем была
Сестра, мне тоже все равно. Я обожаю френч-радугу. Давно не делала, надо будет сделать. Ну и под настроение - иногда ярче, иногда спокойнее. Но не нюд ))
murmurik• 01 марта 2023
Ответ дляКаллипсо
Это когда разный цвет на ногтях?
Миззери• 01 марта 2023
Ответ для40ка
Что за бред? И вам не все равно кто что думает ?у меня вообще ногти никаким образом не ухоженные и мне совершенно все равно, за кутикулой не ухаживаю и чаще вообще откусываю ноготь а не стригу
Леді_в_пледі• 01 марта 2023
Не фарбую, кутикулу не обрізаю, не доглянутими не вважаю)
myVogue• 01 марта 2023
Ответ для40ка
я не бачу такого
ходжу із нбдом чи прозорим
murmurik• 01 марта 2023
Ответ дляКаллипсо
Отак ходила,фон
ИннусичкаЯ• 01 марта 2023
Ответ дляОлечка79
Вы ошибаетесь )
Сейчас снова в моде этот колхоз ))
Та зай хоч 10 разів,всеодно фігня
murmurik• 01 марта 2023
Хочу такие всякие .
murmurik• 01 марта 2023
Ответ дляМиззери
Гыыы, я думала так только мужчины могут стричь ногти .
Каллипсо• 01 марта 2023
Ответ дляmurmurik
Это когда разный цвет на ногтях?
Да, есть отдельный цвет на каждом ногте, а есть переход омбре на каждом ногте. Оба смотрятся классно )
Каллипсо• 01 марта 2023
Ответ дляmurmurik
Отак ходила,фон
Обожаю цветной френч, а радуга так вообще моя любовь 🤗
ShellyBelly• 01 марта 2023
Я з такими ходжу, зараз це те,чого мені хочеться. Що думає решта мені все одно. Це краще аніж відрослий гель лак,на мій смак.
Можу покрити лаком-нюд чи червоний від essie, прекрасна якість.