Призначили засідання на початок березня, перше, розведуть зразу? Чи ні? Рішення через скільки видають?
ДелиВерка• 01 марта 2023
Месяц на обдумывание . Решение через 10 рабочих дней после заседания, в канцелярии. Это если нет претензий к друг другу.
ГЛЮкоза• 01 марта 2023
Ответ дляДелиВерка
А если нет детей то подавать заявление в загс ? Сейчас без обоюдного заявления можно развестись?
Доктор Варвар• 01 марта 2023
мене розлучали рівно рік. Маю двоє дітей. Мій колишній спеціально тягнув процес та не приходив на засідання, то з третього разу нас суддя і без нього розвів. Але то печерський суд, там завжди все довго
Червона калина• 01 марта 2023
ну залежить від того чи прийде ваш чоловік, чи згоден він на розлучення
він буде приходить чи як?
РозаЛюксен• 01 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
В Шевченківському так само (((
Ответ дляДоктор Варвар
тут ще закон прийняли, що не раніше трьох місяців, я вже і так чекаю 3 місяці на засідання
Червона калина• 01 марта 2023
Ответ дляKsu160576
це його ідея взагалі, але як справдній альфа немає грошей на мито і ’жопи’ щоб подати заяву
тю, то нашо ви подавали
сам би хай і подавав
Советчица Года• 01 марта 2023
По різному , як повезе 2+ міс. Якщо суддя буде на місце і ви спільно подасте договір про те, з ким буде проживати дитина і тд
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляKsu160576
на засідання потрібно подати?
Разом з заявою позовною
Червона калина• 01 марта 2023
Ответ дляKsu160576
на засідання потрібно подати?
не треба вам цей договір подавать
якшо ви подали позовну заяву просто приходите і кажете шо позов підтримуєте, хочете розводиться, діти залишаються з вами -всьо
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляKsu160576
на засідання потрібно подати?
Це якщо разом подаєте . Швидше розлучення буде
ДелиВерка• 01 марта 2023
Ответ дляKsu160576
я живу і заробляю я, тому не хочу щоб він мав відношення до мене
Оксана, все получится. Вот как задумала, значит так и будет. Все будет хорошо!
* Вы мне казались идеальной парой.
Добротная• 01 марта 2023
Ответ дляДелиВерка
От обдумывания можно отказаться,если нет спорных вопросов. Вынесение решения -месяц. Потом пишешь заявление и в теч.10 дней получаешь копию на руки. Пол года назад был развод
Добротная• 01 марта 2023
Ответ дляKsu160576
є, одна неповнолітня, спору немає щодо місця проживання
Моя вам порада як ’бивалого бойца’. Підпишіть з адвокатом/нотаріусом договір по вихованню дитини (в мене там було і питання аліментів, бо суд признач.би мінімум), пропишіть там абсолютно всі пункти і тоді розлучать відразу.
Але не знаю як воно робиться,якщо вже подали заяву і признач.засідання
Снегопадка• 01 марта 2023
Автор, многое зависит от судьи и обстоятельств. Могут и сразу развести, выдать решение могут вступительную и резолютивную части, а через 3-дней полный текст, но вступает оно в силу через месяц
КошкинДом• 01 марта 2023
Подала заяву на розлучення 19 вересня минулого року.
30 листопада вже була розлучена, 30 грудня рішення набуло законної сили.
Взагалі в суд ніхто ні разу не ходив, розвели по спрощеній процедурі без присутності сторін.
Але в нас ніяких майнових спорів і дитина підліток
КучМала• 02 марта 2023
Ответ дляКошкинДом
нічого собі збіг, число в число прямо як у мене
, і розвели без присутності сторін по спрощеній процедурі, теж минулого року