Фиона Шрековна• 01 марта 2023

Сейсмолог прогнозує сильні землетруси в перший тиждень березня

Добрий вечір, порадниці. Хочу поділитися інформацією, а саме - прогнозом нідерландського сейсмолога-астронома Франка Хугербітса, який відомий тим, що передбачив землетрус у Туреччині, але його тоді не послухали. Тепер він прогнозує дуже сильні землетруси магнітудою понад 6 і навіть більше 8 балів на узбережжі Тихого океану (західне узбережжя Пн. Америки, східне узбережжя Азії - від Камчатки до Індонезії) 3-4 та/або 6-7 березня. Хоч цей вчений і не визнається академічною спільнотою за його дивний астрономічний метод, але факт є фактом - про Туреччину він єдиний попередив. Можливо, варто моніторити його прогнози. Ось посилання на відео з прогнозом із його каналу SSGEOS
sobacura• 01 марта 2023
Також щойно прочитала цю новину, мурашки по шкірі побігли.
Хай би лише рашку трухануло, а всіх інших ні (

любименькая• 01 марта 2023
А ви бачили в скільки годин він написав свій прогноз? Не все так з ним однозначно
пьЯНА• 01 марта 2023
Они за 10 минут не могут спрогнозировать. Не шизуйте
автор Фиона Шрековна • 01 марта 2023
Ответ дляsobacura
Такі самі відчуття.
sobacura• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Він попереджав про землетрус в Турції, йому не вірили.
автор Фиона Шрековна • 01 марта 2023
Ответ длялюбименькая
В скільки?
пьЯНА• 01 марта 2023
Ответ дляsobacura
Где доказательства?
Слоник-тоник• 01 марта 2023
Надеюсь,на рашке
Домашка• 01 марта 2023
Ну вот и проверим ....что мы можем сделать еще?

Точная копия плова• 01 марта 2023
Ну всё, требуем переговоров, или шо делать надо
Нагайна• 01 марта 2023
Ответ дляsobacura
Кто не верил? А что изменилось бы, если б проверили?
Землетрясение - это то, чего предотвратить нельзя.
На то и есть сейсмологи, и вообще наука сейсмология. И все они прекрасно знают, будет ли землетрясение в ближайшее время. Но только в ОЧЕНЬ ближайшее, когда процесс уже запущен. Ничем он не уникален
40каградусная• 01 марта 2023
Землетрясение- мой второй страх после войны. Я живу в Италии, здесь часто случаются. На мелкие толчки я не обращаю внимание. А вот недавно было 4.3 балла - очень страшно
Чудо в декрете• 01 марта 2023
Да это страшно, а от войны можно убежать в другую страну,а от землетрясения нет
автор Фиона Шрековна • 01 марта 2023
Ответ для40каградусная
Тривожний чумуданчик майте під рукою і не бійтеся
hellowitch• 01 марта 2023
Ответ дляЧудо в декрете
И от прогнозируемого заранее землетрясения можно попытаться убежать.
От войны тоже далеко не всем удалось убежать...
Жертва интернета• 01 марта 2023
Ответ дляФиона Шрековна
А я вот не знаю, лучше на цлицу выбегать если что, или дома пережидать. Ведь неизвестно какой силы может быть, вдруг надо от домлв подальше
автор Фиона Шрековна • 01 марта 2023
Ответ длялюбименькая
Я знайшла, він ще 3 числа сказав
Стильная штучка• 01 марта 2023
Взагалі то він не прогнозував точно, коли буде землетрус у Туреччині, а писав рано чи пізно це відбудеться... Після землетрусу багато хто писав що неможливо спрогнозувати точні дати... А тут вже точні дати пішли...
автор Фиона Шрековна • 01 марта 2023
Ответ дляНагайна
https://mobile.twitter.com/hogrbe/status/162147956...
Ще 3 числа казав, час був

sobacura• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Где доказательства?
Ви прокинулись щойно? Весь медійний простір гудів після землетрусу про цього вченого.
Гугліть, або йдіть в твітер на його сторінку там все є.
автор Фиона Шрековна • 01 марта 2023
Ответ дляСтильная штучка
Ось прогноз по регіону з епіцентром на пд сході Туреччини
Нагайна• 01 марта 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Ще 3 числа казав, час був
Час до чого був?) До ’рано или поздно’?)))
автор Фиона Шрековна • 01 марта 2023
Ответ дляЖертва интернета
Кажуть, що краще вибігати або ховатися під міцними меблями, типу металевого столу.
Стильная штучка• 01 марта 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Так але там немає навіть приблизних дат: рано чи піздно
wolfhits@• 01 марта 2023
Цілком ймовірно... Певно людство таки дійшло апогею знущання над природою і один одним...
автор Фиона Шрековна • 01 марта 2023
Ответ дляСтильная штучка
Так. Я просто не можу знайти відео турецькому каналу, де він ніби чітко дату вказав
ТрамвайGirl• 01 марта 2023
Дівчата, штат Орегон - це західне суспільство узбережжя Пн.Америки?????
Жертва интернета• 01 марта 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Просто если само землятресение 10-20 секунд, то реально не особо есть когда выбегать. То есть при сильном - шансов успеть выйти маловато.

А при слабом можно и дома переждать
Оченьценная• 01 марта 2023
Ответ дляsobacura
Про землетрус в Туреччині саме в тому регіоні і турецький вчений попереджав, ще в 2019році. Та ніхто не може назвати день. То що робити? Виїхати і чекати, коли пройде?
БезникаЯ• 01 марта 2023
Ответ дляТочная копия плова
с кем?