Асталависта бэйби• 01 марта 2023

Хто займається криптою, зайдіть

Зараз не працюю і поки що працювати можу лише з дому. Вирішила розібратись в справах криптовалюти. Зараз роблю тестнети, дропу ще не отримувала, бо займаюсь цим лише пару місяців. І взагалі зрозуміла, що тестнети, це більше як підробіток на довгу перспективу. Знаю, що можна ще заробляти на біржі але чоловік каже, що цьому треба вчитись на курсах, які коштують дорого, ну і треба мати на старті чималу суму грошей. Чи так це, чи можливо розібратись, що до чого самій?
MarioCassar• 01 марта 2023
Удалено администрацией...

MarioCassar• 01 марта 2023
Я займаюся
Charming person• 01 марта 2023
Можно. Но нужно время и не такая уж спешка чтобы быстро прибыль получить, иначе весь бюджет сольете. Этому учиться на перспективу надо. Если сейчас работы нет и вы надежды ставите на то что что-то за пару недель выучите и начнёте хорошо зарабатывать не верны.
автор Асталависта бэйби • 01 марта 2023
Ответ дляMarioCassar
Я займаюся
Вы проходили курси?
автор Асталависта бэйби • 01 марта 2023
Ответ дляCharming person
А где учиться? В Ютубе пересмотрела кучу видео, всё как-то не заходит. И с тестнетом так было, пока не нашла ютубера, который ’разжевывает’ всё. Вот бы по бирже такого найти
ДлинноНожка• 01 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Що дивитеся на you tube? Поділіться хто допоміг розібратися. Зараз пробую розібратися в airdrop.
ПлакалаВАвтомобиле• 01 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А можете мне подсказать где искать этого ютубера,тоже хочу посмотреть)

автор Асталависта бэйби • 01 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
А что вы не можете разобраться с airdrop? Если вы проходили тестнет, то следите в Дискорде, когда будет раздача.
ДлинноНожка• 01 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
О. Дякую. Про дисковод для мене новина )). Я думала на гаманець прийде. Я зараз більше у nft беру участь.
Пукимончиг• 01 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Звездина посмотрите, он лучший
ДлинноНожка• 01 марта 2023
Дисковод = дискорд
автор Асталависта бэйби • 01 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Я дивлюсь Anton profit live в Ютубі, там є посилення на його телеграм. Там до речі недавно було питання, що один хвилювався, щоб не пропустити аирдроп, то йому відповіли, що не хвилюйтесь, чат і діскорд, буде просто ’закіпати’ від цієї новини, пропустити важко
автор Асталависта бэйби • 01 марта 2023
Ответ дляПукимончиг
Звездина посмотрите, он лучший
Спасибо огромное, посмотрю!
ДлинноНожка• 02 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Дякую. Подивлюся