пьЯНА• 01 марта 2023
До тих хто бухав
Це край
Розумію, якщо не зупинюсь це буде дно
Через день пляшка вина, накриває депресія
Коханий на нулі
Поділіться історією як перестали пити?
В мене відчай
П´ю рік 😭
Розумію, якщо не зупинюсь це буде дно
Коханий на нулі
Поділіться історією як перестали пити?
В мене відчай
П´ю рік 😭
птицаворона• 01 марта 2023
Просто взяти і перестати. Одним днем. Ніяких - ’тільки бокальчик’ або ’ я тільки корок понюхаю’. Ну, і в психотерапію вам би, краще в КПТ - бо вам треба вчитися справлятися зі стресом і тривогою.
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Сколько Вам лет? Переключайтесь, вспоминайте что Вас радовало до войны. Вряд ли Вашему любимому в радость будет видеть алкоголичку. Чаще смотрииесь в зеркало, алко выглядят не айс.
36 буде ось
Так виглядаю не айс
Хоча ботокс, косметолог регулярно
Так виглядаю не айс
Хоча ботокс, косметолог регулярно
Каркуша Клара• 01 марта 2023
Ответ дляптицаворона
Це ніфіга не просто. Від слова зовсім
птицаворона• 01 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Це ніфіга не просто. Від слова зовсім
Я бухала з запоями, якщо шо.
Ну, правда, мені вистачило зовсім мало часу, щоб це зрозуміти. :)
Каркуша Клара• 01 марта 2023
Ответ дляптицаворона
Я бухала з запоями, якщо шо.
Значить просто у вас наступив такий момент. Коли стало неможливо це терпіти. Остання крапля
Запасная спина• 01 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Так, він на передовій. Глобальний настрій - воювати ще довго.
Зроблю таки той паспорт закордонний, хабаря дам, і поїду до нього.
А сьогодні напилася від безсилля.
Але завтра візьму себе в руки.
А сьогодні напилася від безсилля.
Але завтра візьму себе в руки.
Шо Я прочитала? Нащо паспорт на нулі?
По темі, сама хочу кинути. Не п´ю постійно, але тормоза нема. От сьогодні бахнули по 100 гр віскаря, всі по домам спатки, а я знаю, що в мене є ще і хочу ще. Люблю лише міцний алкоголь, вино, шампанське і т.д. не п´ю.
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляNo problems
Нет, по другому...откладывайте каждый день 150 грн в вазочку и раз в месяц покупайте каку то дребедень себе, на что всегда жалко денег.
Я донатила ці гроші чітко
І всеодно купляла вино (
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Після бутылки вранці нормально себе почуваєте?
Страшна депресія
Огида до себе
Не розумію, чому до вечора я про це забуваю
Огида до себе
No problems• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Я донатила ці гроші чітко
І всеодно купляла вино (
Желаю вам, чтоб все у вас сложилось.
птицаворона• 01 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Я там підредагувала і додала про строки. Я дуже швидко зрозуміла, що мені не ок. Тобто все починалось з рюмашки коньячку, а закінчилось пляшкою. Це я так собі невроз ’лікувала’. ;) Якщо людина реально розуміє, що їй не ок, а автор розуміє - вона кине. В автора (як і у мене в час мого штопору) є конкретна причина. Автор має навчитися справлятися зі стресом і тривогою без бухла, інакше - так, нічого не вийде.
Бывает и такое• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Я це розумію
А що робити коли ти на автоматі вже купуєш
Це не спрацює так
Працює. Можна просто не купляти
Блондинка в Законе• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Я це розумію
Це не спрацює так
Каждый вечер садитесь и пьете что-то безалкогольное. Читаете, занимаетесь чем-то, пока не захочется сильно спать. Ложитесь и спите. Так на следующий день и дальше. Для начала, я бы оставила алкоголь раз два в неделю, чтобы не резко и без срывов.
Советничаю тут• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
36 буде ось
Так виглядаю не айс
Хоча ботокс, косметолог регулярно
Так виглядаю не айс
Хоча ботокс, косметолог регулярно
Косметологические процедуры нравятся? Уходите в ту степь, масочки, массажи, пилинги у косметолога.
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
А вы заметили, что раньше пили и вам веселее и легче становилось, а сейчас пьете и в пьяном маразме вам еще хуже и печальнее? Именно это осознание меня тогда остановило. Реально, смысл тогда от алко? В общем порассуждать на эту тему, может и вас перемкнет, как меня
Так я і написала сюди перший раз, хочу ще зранку почитати
Так зараз я пьяна і в жахливому стані
Моральному
Страшна депресія
Так зараз я пьяна і в жахливому стані
Моральному
Страшна депресія
птицаворона• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Страшна депресія
Огида до себе
Це назвивається ’сором похмілля’.
А я на шпагате• 01 марта 2023
Вы просто вечером пьете винцо под фильм? Или нажираетесь в зюзю и утром ползете с перегаром? Я на выходных тоже выпиваю. Бывает с подружками нормально так наклюкаемся, а бывает просто выпью для расслабления. Меня это не коробит вообще. Сейчас время такое, ’депрессивное’. Кстати, раньше пила намного больше. Алкашкой не стала, ТТТ, когда нужно больше и больше дозы. Короче, если вас это волнует, то не покупайте алко и не пейте. Если расслабляет и ’с умом’, то почему бы и нет?
Кашпо• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Так я ще і курю
Фу в мене огида до себе
Значит у вас достаточно денег. Хотя, пить и курить можно и копеечное. Сужу по себе, сейчас бутылку вина за 300грн уже на 2 раза растягиваем, по пятницам, но хочу завязать.
Найдите другие радости. Иначе не спрыгните.
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Я маю на увазі похмеляєтесь через те що трусить, болить голова?
Ні похмелитись не хочеться огида до вечора
А потім знову
МеняАЖтрусит• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Страшна депресія
Огида до себе
Депресія бо пили? Якщо воно як компот пішло, то чому огида на себе? Тут щось з самооцінкою типу себе не любите і кожного дня доказуєте собі... За ці гроші, що втрачаєте на вино можна классно привести себе до ладу за допомогою догляду за собою... Якраз до зустрічі з коханим.
Боюсь признаться• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Так зараз я пьяна і в жахливому стані
Моральному
Страшна депресія
Так зараз я пьяна і в жахливому стані
Моральному
Страшна депресія
Завтра встаньте, и проанализируйте свое состояние. Что вам дало сегодняшнее пьянство, стоило ли оно того, получили ли вы хоть каплю облегчения, какие были у вас мысли под алкоголем и тд. Автор, искренне вам желаю осознать, насколько вам становиться морально хуже от алко и с легкостью бросить эту дурную привычку
ГейСюда• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Так зараз я пьяна і в жахливому стані
Моральному
Страшна депресія
Так зараз я пьяна і в жахливому стані
Моральному
Страшна депресія
Автор, все у вас будет хорошо. Медицина вас поддержит. Лучше первое время засыпать со снотворным, но без алкоголя. Донормил себе купите, как тяжёлую артиллерию. Вечером накатит желание выпить - вы таблеточку Ам и спатоньки. Через неделю попробуете засыпать сами. Все получится.
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляА я на шпагате
Ну в зюзю ні, в нас 2 дітей я шифруюсь
Тим паче я одна, тільки вони за двері після уроків я ’ розслабитись’
Файна цьоця• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Так я ще і курю
Фу в мене огида до себе
Сначала не запрещать себе , а увеличить периоды без алкоголя, выделите себе 1 день в неделю для вина , потом со временем 1 день в 2 недели, и так далее
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляптицаворона
Як в точку, мені треба справитись зі стресом.
Але як?😭
Розавенная• 01 марта 2023
Ответ дляптицаворона
Це назвивається ’сором похмілля’.
А скільки і що ви пили в запоях?
МеняАЖтрусит• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Але як?😭
Замініть на дієві ліки несумісні з алкоголем, невропатолог чи психотерапевт призначить. Коли стресс, виділяється адреналін, на те щоб зробити якісь дії, щоб позбутися його, (втекти від вовка в природі, наприклад) інакше він накопичується в тілі. Потрібно робити якісь фізичні дії, поприсідати наприклад, пострибати але так щоб втомилися трохи. А якщо почнете тренування на все тіло, кожного вечора, то самооцінка підніметься, по перше від гарного вигляду і самопочуття, а також від того, що Ви Молодець дбаєте про себе.
Бабушка-байкерша• 02 марта 2023
Депресія через інтоксикацію, знаю, сама так рік прожила, тому взялась за себе бо вже почувалась надто зле... пп харчування, скасувала вино і через тиждень почувалась бодрічком...але засипати важче стало без вина
Берюковна• 02 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Дякую за відповідь ❤️
Просто мені 36 і так шкода, що це вже по типу кодування
Я ж раніше пила тільки на свята і нормально себе почувала(
В тут така халепа 😭
А як щодо анонимних алкоголіків? Я з другою проблемою у 12-кроковій програмі, багато слухаю спікерських на ютубі -люди одужують.
Берюковна• 02 марта 2023
В мене до речі є проблема з алкоголем, я донька алкоголіка, і моя сестра померла від алкоголізму, хоча ніхто не здогадувався, просто тихо спивалась наодинці і все.. В мене це якось більш кероване, поки що у всякому разі , Я побачила ,що дуже отікаю зранку і кинула пити взагалі...А так звичайно звернулась б по допомогу.