пьЯНА• 01 марта 2023
До тих хто бухав
Це край
Розумію, якщо не зупинюсь це буде дно
Через день пляшка вина, накриває депресія
Коханий на нулі
Поділіться історією як перестали пити?
В мене відчай
П´ю рік 😭
Розумію, якщо не зупинюсь це буде дно
Коханий на нулі
Поділіться історією як перестали пити?
В мене відчай
П´ю рік 😭
Каркуша Клара• 01 марта 2023
Але , Автор, те що ви тут пишете означає перший крок до свободи ! Алкоголь вам причиняє дискомфорт. Тому що ті хто любить бухати там реально фіг покинуть.
No problems• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Дякую за відповідь ❤️
Просто мені 36 і так шкода, що це вже по типу кодування
Я ж раніше пила тільки на свята і нормально себе почувала(
В тут така халепа 😭
Не оправдываю вас, но с начала войны муж начал мне постоянно покупать спиртное, чтоб я спала( он к Украине не имеет отношения)... потом посмотрел на меня и сказал...ээээ хватит, дорогая. Перешла на успокоительные.
Сейчас без таблеток, алкоголь изредка.
Советничаю тут• 01 марта 2023
Вощможно если желание бросить есть, таблетки, кодировка. И лучше сразу переключиться на что то что может принести радость.
Каркуша Клара• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Не зрозуміла?
П´ю через день
Буває кожен день, але із-за перепадів настрою зазвичай через день
П´ю через день
Я маю на увазі похмеляєтесь через те що трусить, болить голова?
No problems• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Мінімум 150 по акції, частіше купую 180-220грн
Я рахувала не працює
Нет, по другому...откладывайте каждый день 150 грн в вазочку и раз в месяц покупайте каку то дребедень себе, на что всегда жалко денег.
Борода• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Я це розумію
А що робити коли ти на автоматі вже купуєш
Це не спрацює так
а шо за вино? яка марка?
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Вообще я и сама ни без греха: в самом начале войны тоже пила, каждый день по 1-2 бутылки вина, месяца полтора точно в таком ритме, потом поняла, что от алкоголя меня накрывает еще больше и реально начинается жестокая депрессия. Вернулась в спортзал и меня попустило, тк вечера были заняты, а потом сил не оставалось. И кстати, депрессия прошла полностью. Так что думаю алко не заглушает ее, а усугубляет
Знаєте що мене бентежить більше всього навіть не алкоголізм, а мій депресивний настрій
Деякі люди п´ють і ок
А я в депресії, мені огидно
Деякі люди п´ють і ок
А я в депресії, мені огидно
СпайдерВумен• 01 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Так, він на передовій. Глобальний настрій - воювати ще довго.
Зроблю таки той паспорт закордонний, хабаря дам, і поїду до нього.
А сьогодні напилася від безсилля.
Але завтра візьму себе в руки.
А сьогодні напилася від безсилля.
Але завтра візьму себе в руки.
Я не знаю, что писать людям, у которых родные служат, еще и в горячих точках. Что бы не написала, все выглядит, как лицемерие
Держитесь! Может и вам АД попробовать, чтоб не загнать себя в депрессию? Сегодня с коллегами обсуждали этот вопрос, то говорят, что помогает
Борисфенка• 01 марта 2023
Ответ дляNo problems
Ай, без толку це все. Треба загрузити мізки, руки, ноги по максимуму, щоб була якась справа і не було коли думати, виматалася, впала і заснула.
Гонки по вертикалі.
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Яка радість?
Від коханого іноді +
Я так стомилась за цей рік 😭😭😭😭
Від коханого іноді +
Я так стомилась за цей рік 😭😭😭😭
Трактор Вика• 01 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Взяти себе в руки
Жіночий алкоголізм не лікується майже...
Коханий прийде - побачить вас такою - кине ...нафіг йому ще проблеми додаткові після війни....
Та лечится, чего вы.
Просто надо заменить другой страстью, для кого-то это сорт, или церковь, или волонтерство, или что-то другое
ГейСюда• 01 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Автор. В мене теж таке було. Алкоголізм в усіх проявах: зранку. Ховала бутилки. І тд. Поїхала на ’кодування’ в цервку . Бо мені було вже реально напряжно стільки пити. Коли перестала перші дні влупила магній. Вітаміни групи В. Янтарну кислоту . Атоксіл. Ентеросгель. Кожен день дивилась відео про шкоду алкоголю. Головне це перші 3 дні не пити. А потім реально просто страшно знов почати. Я спирту боюсь навіть в Пертусині тепер😁
Вы умница! Молодчина! И советы очень хорошие. Автор, прислушайтесь - сначала -, янтарная кислота - ускорит распад алкоголя, улучшит метаболизм, Атоксил, Энтереголь - выведут токсины. Магний обязательно! Он успокоит. Витамины. И я бы к иаггию ещё какой-нибудь Адаптол бы попила. И можно без церкви)
МеняАЖтрусит• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Я рахувала не працює
Після бутылки вранці нормально себе почуваєте?
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляМоль Молливна
Замените вино на вибратор и порно , хорошо расслабляет
Ооо є це діло, коханий накупив всього
Іноді користуюсь
Доречі довго виходить дійти до фіналу коли випивша
Іноді користуюсь
Я_поехала• 01 марта 2023
Замените алкоголь лекарствами.
Лирика , транквилизатор, андидепрессант.
Только через врача.
Месяц и все норм.
Только через врача.
Месяц и все норм.
Каркуша Клара• 01 марта 2023
Ответ дляГейСюда
Дякую вам ♥️🙏 я віруюча адекватно. Просто лише там кодування здавалося більш реальним для мене.
Борисфенка• 01 марта 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Післязавтра поїду на акцію, дві години на морозі, назбираємо кошти на ЗСУ, потім бігом на кухню, день народження у дитини в суботу, потім ще сто-піццот справ, щоб як білка в колесі. І нема коли ні себе жаліти, ні пити, ні думати.
Я так рятуюся і іншим раджу.
Советничаю тут• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Яка радість?
Від коханого іноді +
Я так стомилась за цей рік 😭😭😭😭
Від коханого іноді +
Я так стомилась за цей рік 😭😭😭😭
Сколько Вам лет? Переключайтесь, вспоминайте что Вас радовало до войны. Вряд ли Вашему любимому в радость будет видеть алкоголичку. Чаще смотрииесь в зеркало, алко выглядят не айс.
Боюсь признаться• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Деякі люди п´ють і ок
А я в депресії, мені огидно
Деякі люди п´ють і ок
А я в депресії, мені огидно
А вы заметили, что раньше пили и вам веселее и легче становилось, а сейчас пьете и в пьяном маразме вам еще хуже и печальнее? Именно это осознание меня тогда остановило. Реально, смысл тогда от алко? В общем порассуждать на эту тему, может и вас перемкнет, как меня
Лиса Патрикевна• 01 марта 2023
Обіймаю в розумію вас. Ангела охоронця вашому коханому. Мене коли їде криша, спасає спорт і кафешки. Можна почати з пробіжок. А супер, якшо йога., після неї, як після масажу і мізки після медитацій на місто стають. А ще медитації, це наче тебе по голові погладили і сказали, що ти хороша
Мона Лиза• 01 марта 2023
Якщо через день бігати, то неможна пити. Перед кардіо і на похмілля. Я люблю прибухнути, але це дисциплінує, коли в спорті, можу і рік відкладати ’бокальчік’.
МеняАЖтрусит• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Яка радість?
Від коханого іноді +
Я так стомилась за цей рік 😭😭😭😭
Від коханого іноді +
Я так стомилась за цей рік 😭😭😭😭
Придумайте собі заняття по вечорах, ну може танці, спортзал, фітнес, йога, чи може курси якісь.. те що подобається і грітиме душу... І детоксикація організму +вітамінізація потім.
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Не то слово дискомфорт
Я просто впевнена, що це не моє
В мене в роду не було алкоголіків, і мене є мене сестра і двоє братів, покійний батько та мама ніхто не пив і не п´є
Тільки на свята і трохи
Тому розумію, що в мене набутий алкоголізм
Але я просто в паніці (((
Я просто впевнена, що це не моє
Тільки на свята і трохи
Але я просто в паніці (((
Моль Молливна• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Ооо є це діло, коханий накупив всього
Іноді користуюсь
Ну вот смотрите, когда хочется взять бутылку в руки, берите игрушку))) включайте любимое кино для взрослых и вперед ))) Зачем вам то вино
добавьте спорт, походите в спорт зал, на массаж
не оставайтесь дома и мысли дурные меньше лезть будут
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дякую ❤️
Мені так стидно, плачу
Ось вийшло з ним поговорити
Він не п´є, каже мені ти така весела, я поклала трубку і розумію, що це п.ц.
Мені потрібно взяти себе в руки
Він не знає...
Мені так стидно, плачу
Ось вийшло з ним поговорити
Мені потрібно взяти себе в руки
Він не знає...
Творческий типаж• 01 марта 2023
Я тоже часто пью, люблю темное пиво, 1л вечерком. Иногда через день иногда реже, тоже думаю это не нормально, но оправдываю что это небольшая доза и она не увеличивается. Только похудеть мешает, много калорий
Каркуша Клара• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Не то слово дискомфорт
Я просто впевнена, що це не моє
Тільки на свята і трохи
Але я просто в паніці (((
Я просто впевнена, що це не моє
Тільки на свята і трохи
Але я просто в паніці (((
Головне не слухайте, що жіночий алкоголізм не лікується. Все пройде. Буде добре. Можна викликати лікаря 3 тис грн виклик. Крапельницями виведе.якщо страшно без алкоголю бути. Я сама собі викликала
Успокойся_Успокойся• 01 марта 2023
Мені подобається сам ритуал поглинання вина. Замінила на безалкогольне.