Сижуревувшоке• 02 марта 2023
Доллар
Где-же сейчас те провидцы ,которые осенью кричали,что долар будет 50 и что нужно покупать и по 42 и по 43,,что сейчас скажите интересно?
Я_з_Франека• 02 марта 2023
Странная вы. Никто не знает как будет дальше.
Я и по 43 покупала, и вчера по 39
Сірничок• 02 марта 2023
Гадаю,неспроста це все.І депозити по 37.5 теж неспроста.
Щось ’цікаве’ ще попереду.
Я не провидиця,але аналітик.
Спочатку всі опасалися того депозиту.А зараз все більше людей івсе більше коштів кладуть на ті депозити.Думаю,одного дня для всіх сюрпрайз якийсь буде.
Але то моя особиста думка.
Можна скринити.
Щось ’цікаве’ ще попереду.
Я не провидиця,але аналітик.
Але то моя особиста думка.
Можна скринити.
Уравнобешенная• 02 марта 2023
Автор, а вас не дивує, що при ’стабільному долару’ ціни виросли в 2-3 рази? Може фактична вартість долару інша, ніж яку ви бачите в обмінниках?
Светик13_2012• 02 марта 2023
Так если никто не знает зачем кричать что будет по 50? Значит или знали или панику разводят. Таже серия что зимой мы замерзнем и будем пипец. ДАй Бог продержимся
Уравнобешенная• 02 марта 2023
Ответ дляСветик13_2012
Буває поняття ’занижений курс’, це робиться штучно.
Хомо_сапиенс• 02 марта 2023
Все як і завжди, на весну знижиння курсу, на зиму ріст...подивіться графіки за попередні роки і все стане зрозуміло
english book• 02 марта 2023
Моя думка така, позавчора надійшов перший транш більше 1 млрд. доларів від США на підтримку ’ Державних видатків для забезпечення стійкого державного управління України ’.
Долару просто багато. Всі ж розуміють, що прийнятний курс існує завдяки активній підтримці заходу. За це Захід розраховуються інфляцією у себе.
Хорошенькая• 02 марта 2023
Ответ дляУравнобешенная
Погоджусь. Кг бананів завжди 1$, робимо висновки
Точная копия плова• 02 марта 2023
Ответ дляНеугомонная
Такой кипиш с этим $, будто он нынче по 5 грн. )
Или его по 100000 покупают за раз
Точная копия плова• 02 марта 2023
Доллар искуственно держат,( предприятиям зафиксировпн курс уже как пол года один и тот же и он в разы меньше чем в обменках) как отпустят курс нам всем будет страшно)
Админко• 02 марта 2023
К чему этот кипиш? Есть гривна на обмен - меняйте. Я меняю независимо от курса когда есть потребность. Сегодня падает, завтра нбу одним днем как в июле прошлого года девальвирует на 30%, выставят по 50 и нас не спросят. Пусть о курсе голова болит у миллионеров, как не потерять и приумножить.
english book• 02 марта 2023
Ответ дляХорошенькая
В умовах війни це не діє, бо логістика порушена, і багато видатків на транспортування.
Взагалі зараз стільки чинників впливає, що звичайні закони мирного часу не діють. Лише один НБУ знає що він робить, і для кого.
Мэри Попкинс• 02 марта 2023
Ответ дляУравнобешенная
Та просто транш валютний зайшов, що не ясно. Але якщо цим траншем трохи піднімуть нам економіку, то падати гривня поки не буде
Хорошенькая• 02 марта 2023
Ответ дляenglish book
Судячи по цінах - діє, ціни такі як при бананах по 80
Вкаблучках• 02 марта 2023
Ответ дляenglish book
Просто в банках зазвичай « нема» ніколи по курсу який у них
english book• 02 марта 2023
Ответ дляВкаблучках
В Приват, ТАС, Південному були всю минулу неділю.
Не йдіть до маленьких відділень, там зазвичай немає. У великих зранку завжди є.
Джавеліна• 02 марта 2023
Прикусите язык,его удерживают как могут. За день обвалиться кому легче будет .
Ценники и так менчю каждую неделю на продукты
Телепузик• 02 марта 2023
Ответ дляСветик13_2012
Ну ради справедливости, не только местные эксперты об этом кричали. И издания разные это писали и торговые сети курс около 50 закладывали.
english book• 02 марта 2023
Ответ дляТелепузик
А вони і зараз закладають такий курс. Тому що війна, і багато додаткових витрат.
Телепузик• 02 марта 2023
Ответ дляenglish book
Так але зараз він фактично вищий ніж був ну вересні наприклад.
Уравнобешенная• 02 марта 2023
Ответ дляenglish book
Про логістику то повна брехня! Який відсоток кінцевої ціни становить логістика? Здорожчання логістики навіть вдвічі не призведе до зростання кінцевої ціни на банани навіть на 20%. А тут більше, ніж вдвічі ціна зросла. Крім того, є ряд товарів, на які ціна зросла на 20%, хоча вони теж імпортні і везуться з тих самих країн, що і банани. Але як же зручно списати все ’на логістику’.
очки_ннадо• 02 марта 2023
Ответ дляУравнобешенная
Тоже удивляет, бананы фактически детский товар, его надо максимально лешевить сейчас,а не гнать до небес ...
тогдалия• 02 марта 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ціни ще виросли через відключення електроенергії і підвищення цін на неї ж
Попа как у Кардашьян• 02 марта 2023
Ответ дляТочная копия плова
В разы меньше это 20 грн? или 10 грн.? Или вы не пониманиете, что значит ’в разы’?
А ’на порядок’ для вас это тоже в 2 раза больше?))