Гомосноб• 02 марта 2023
Як чистити фільтр в очищувачі повітря?
У нас такий, як на фото.
Зробила помилку, що купила звичайний, а не водяний. З водяним питань би не виникало - весь бруд йшов би у воду.
А от як чистити фільтр у звичайному? Пилу, шерсті багато прилітає. Читала, що фільтр пилососять. Це правильно? Чи можна протирати вологою тканиною?
Ленивица-красавица• 02 марта 2023
Смотря какой там фильтр. У моего очистителя водный фильтр (периодами уксусом можно споласкивать), угольный (пылесосом чистится норм) и такой.. как тканевый или бумажных.. хз (вроде хепа фильтр, гармошка) - вот его я не трогаю. Раз в год все фильтры меняю на новые