Пів ня була зайнята, новини не дивилась, нічого не зрозуміла, якісь росіяни проти росіян пішли в Брянський області, літак в ангарі взірвався, що там коїться, напишіть коротко
МаргаритаЛьвовна• 02 марта 2023
Ответ дляZhukOlena
Я щось по Собчак не розумію. Вона ж ніби була проти режиму Путіна, а тут вже ’неонацисти’. Чи я щось проспала?
а я не поняла про кровавую барыню - это собчак такой ник себе придумала??
Миленька Лебідко• 02 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
У Собчак
Бггг, якісь у них неправильні неонацисти, що на стороні українців воюють
Миленька Лебідко• 02 марта 2023
Ответ дляМандарина
Там такая интересная биография))) я аж зачиталась
У собчачки чи о неонацистів?
Sakura-18cb• 02 марта 2023
То якісь їхні ігрища. Аби це не стало приводом ескалації з тієї сторони по відношенню до нас.
Отпадлы
Мирного плана они хотят
’⚡️Китай та Росія відмовилися підписувати заяву G20 з вимогою виведення військ рф з території України
Решта учасників ’великої двадцятки’ підтримала підсумкову резолюцію саміту із закликом про ’повний і беззастережний вивід’ російських військ з території країни.
Мирного плана они хотят
Ответ дляSakura-18cb
Ой, вони вже всьо, здулися, яка там ескалація, що ще може бути?! На лінії фронту і так спекотно. А ракет, судячи з усього, у них вже нема. Плюс, вони сцикуни, зараз там воняти самі собі будуть.
Наталья-Реся• 02 марта 2023
Провокації ’під чужим прапором’ - найкраще, що може робити влада чекістів. Коли щось на болотах відбувається, хто б то не зробив, ми чи вони, кремлівська влада часто використовує для своєї користі. Мобілізувати весняний призив та мотивувати легше, коли будуть мирні жертви з їх сторони.
Але ж полякалися трошки-)))
Ответ дляSakura-18cb
какой ескалации вам еще надо?)ракеты и так летают..за яо можете не говорить не применят его потому что потом в течении суток сам кацапленд разьебут.
’Найбільше я рофлю з хом’яків які зараз бігають коментарями, шукають «де Путіну вигідно» у цій історії де російські бійці на нашому боці влаштували шахєрмахєр на теренах путінської РФ.
Навіть після відеопруфів з місця подій. Після деанону РДК, які самі виклали відео.
Після заяви ГУР МО про ці події.
Де чітко йшлося що це початок звільнення РФ від Путіна, а не хитра вигадка майора ФСБ.
Люди бігають коментарями і підозрюють хитру кацапську спецоперацію!
Ух накажут!!! Пиня нє простіт! Це спецом провокація щоб ядерку оголосити!!!
Пояснення просте: люди досі думають про три абсолютно відірвані від реальності штуки 1) керівництво РФ неймовірні стратеги восьмиходовок і 7Д-шахматних стратегій 2) РФія в цій ситуації не обісралась і знає що з цим робити 3) рашени все одно хитріші і сильніші - якщо вони десь проєбали, то це ми ще не зрозуміли всіх обставин, це багатоходовка.
Перестаньте ссятися рашенів. Перестаньте вигадувати десятиходовки в ситуаціях, де навіть двухходовку реалізувати не можуть.’(с)
Після заяви ГУР МО про ці події.
Маргарита Владимировна• 02 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Отпадлы
Мирного плана они хотят
А на днях тут обсуждали мирный план Китая, ага-ага - пид..сы они
Ответ дляjungler33
Після заяви ГУР МО про ці події.
Согласна.
’Сегодня есть публичное заявление РДК. Это люди, которые с оружием в руках воюют против режима Путина и поддерживающих его. Возможно, россияне начинают просыпаться, осознавать что-то и делать какие-то конкретные меры’, — заявил для УНН представитель ГУР Андрей Юсов, комментируя заявление РДК.
@yigal_levin
Вот
@yigal_levin
Вот
Наші розвідники давно до Брянської області без проблем заходять для виконання завдань.
І роблять росіянам бавовну , що б не розслаблялися.
Група Юри’Святоші’ саме біля Брянська загинула.Поцікавтеся.
’Це наше останнє відео’
Пам´яті Святоши, Непийпива, Тарасія, Аполлона.
25 000 набрано.
Розгляд Президентом України присвоєння звання Герой України загиблим на території ворога учасникам диверсійно-розвідувальної групи.
Побачимо пізніше,наші чи не наші
’Це наше останнє відео’
25 000 набрано.
Побачимо пізніше,наші чи не наші
Anna-Elina• 02 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ну тобто не вялікая дєржава, а прохідний двір))
задній двір, а вірніш, помийна яма на задвірках