lyubov_1984• 02 марта 2023

Кінець війни - число диявола.

Доброго вечора, всі мабуть бачили в телеграмі розрахунки "числа диявола" по датам початку та кінця 1 -ї та 2-ї світової війни, якщо не бачили скину скрін.

А так як я люблю цифри і усілякі маніпуяції з ними, вирішила прорахувати дату завершення війни в Україні.

І так число закінчення війни = 14 (судячи з кінця 1 и 2 світової)
І якщо ми очікуємо на перемогу тільки в 2023р.
То залишилося не так багато дат.
березень - 13, 22
квітень - 12, 21, 30
травень - 11, 20, 29
червень - 10, 19, 28
липень - 9, 18, 27
серпень - 8, 17, 26
вересень - 7, 16, 25
жовтень - 6, 15, 24
листопад - 5, 14, 23
грудень - 4, 13, 22, 31

Порадниці, ваші прогнози!?
KateFrosty• 02 марта 2023
12.21.30? Ошеломіссімо
Ой, йо… я прочитала, як окремі дати
Oksana0612• 02 марта 2023
Сьогодні прочитала таке
Війна з рф триватиме ще щонайменше рік, – головний радник Залужного.

«Враховуючи розміри рф та її ядерну зброю, неможливо завдати їй повної поразки в сенсі беззастережної капітуляції. Але поразка на полі бою можлива. Питання полягає у відвоюванні територій на Азовському морі та Кримському півострові».
Чашечка кофе• 02 марта 2023
Я вважаю, що вам просто немає чим зайнятися
Contento• 02 марта 2023
Нет у нас никаких прогнозов и никто не знает когда конкретно война закончится. Все надеются , что закончится скоро. Но к чему эти гадания на кофейной гуще или на цифрах?
автор lyubov_1984 • 02 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
може й так, просто люблю рахувати. і мені стало цікаво що там наші віщуни скажуть
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Я не вірю в ці дати
бресточка• 02 марта 2023
Тоже не верю
Contento• 02 марта 2023
Ответ дляlyubov_1984
А вы ещё и вещунам, тарологам, астрологам и мольфарам верите ?
Чашечка кофе• 02 марта 2023
Ответ дляlyubov_1984
Я взагалі вважаю, що всіх віщунів та інших шарлатнів треба заборонити бажано з кримінальним переслідування. Досить грати на психіці людей
автор lyubov_1984 • 02 марта 2023
Ответ дляContento
неее їм як раз і не вірю, просто смішно іноді читати їх прогнози.
Alina-50b3• 02 марта 2023
Автор, готовьте себя к тому что, это в ближайший год- два не закончится. И не нужно будет на числах гадать.
Contento• 02 марта 2023
Ответ дляlyubov_1984
А смотреть в телеграме эти розрахунки числа дьявола да ещё примерять их к концу войны вам не смешно?
Allka- skakalka• 02 марта 2023
Ответ дляOksana0612
Сьогодні прочитала таке

Капец 😭 , всех молодых мужчин перемолотит война ,страна будет слабая без мужчин , останутся одни пенсионеры
автор lyubov_1984 • 02 марта 2023
Ответ дляContento
а ви в телеграмі новини не читаєте?
Мені було цікаво чисто з математичної точки зору.
иванюся• 02 марта 2023
Так, я мечтаю на 21 апреля!У меня 20 го День Рождения,если победа 21, то это потом будет выходным, как День Победы..
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляlyubov_1984
а ви в телеграмі новини не читаєте?
Автор тут справа навіть не в математиці
Велике значення має людський фактор, то ж ці прорахунки нічого не дадуть.
Ви молодець, були зайняти і робили те що подобається
Марго 152• 02 марта 2023
Ответ дляиванюся
Нехай так і буде. В мене з початку року 2 відчуття, або 20 числа квітня або 15 жовтня.
автор lyubov_1984 • 02 марта 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Автор тут справа навіть не в математиці
Я ж навіть не притендую що воно так і буде.
Просто є ж люди які вірять в якісь магічні дати.
І вас чомусь зачепила тема, що ви зайшли, приділили свою увагу і відволіклися від миші з АТБ
helene_re• 02 марта 2023
13 марта подходит)
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляlyubov_1984
Стало цікаво, цікавість вона ж така.
Миша то жах))) Навіть якщо це спеціально зроблене фото
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляlyubov_1984
А я сьогодні була в АТБ і батон купила, через те мені і стало моторошно.
prosto_aisha• 02 марта 2023
Багато таких тем читаю. Саме часта дата, саме число , яке припускають люди 19число. Але місяці різні. Мені здається серпень-вересень... А там побачимо
Vlada-Maria• 02 марта 2023
Ответ дляOksana0612
Сьогодні прочитала таке

Цікаве інтерв’ю з цього приводу, варто почитати
Гудков: переворот у Кремлі краще, ніж розпад Росії. В оточення залишилося 2-3 місяці на ухвалення рішення
https://news.obozrevatel.com/ukr/russia/gudkov-per...
автор lyubov_1984 • 02 марта 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Стало цікаво, цікавість вона ж така.
ото ж бо й воно, що цікавість )
max2013• 02 марта 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Я не вірю в ці дати
А у які вірите? У свої?
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляmax2013
А у які вірите? У свої?
так
sobacura• 02 марта 2023
29 травня
max2013• 02 марта 2023
Ответ дляПлаття-терапія
так
Зрозуміло. Ми також у ваші спочатку вірили
@dres Odessa• 02 марта 2023
Смотрела недавно видео с мольфаром.Он сказал что переломный момент 22.03,дальше пойдет на спад.Когда закончится-мы это даже и не сразу поймем.Победы ,как таковой,не будет.Вот это я запомнила и жду 22.03-это 40 святых праздник.
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляmax2013
Вас ніхто не заставляв)
Я тепер собі сама на умі, що знаю те і знаю