КрытыхРынков• 02 марта 2023

атб, дивний товар

що це?
Oksana-f9a3• 02 марта 2023
Я сейчас вам расскажу свое потрясение я работаю админом в супермаркете в старом доме, и к нам залезла крыса мы вызвали службу. Я когда впервые ее увидела чуть инфаркт не получила. Ее вытравили но пока она сдохла она бегала и по залу, до этого в атб работала в старом доме тоже бегала под стеллажами ночью ужас. Никто с руководства не даст закрыть магазин. Поэтому и не люблю магазины в старых домах.

автор КрытыхРынков • 02 марта 2023
Ответ дляБезникая
Не верю, подложили мышку
може бути й таке
Морковку дай• 02 марта 2023
Мыша,а что не видно?)))это с хлебзавода попало,атб причем)))а сколько вы их в колбасе хрустите,вы себе и не представляете,систему оборудования то оч сложно изнутри увидеть,по которой мяско проходит)))
Розвідка Маші• 02 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
мене теж це здивувало. Наче норм підприємство
Вони всі норм. Дійсно, можливо хтось й прийме замість масла - маргарин (умовно кажучи), але, завжди є лаборатія. Завжди!!! Не буває такого що беруть сировину, наприклад, яку попало. Це реально випадковість.
автор КрытыхРынков • 02 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
жах який!
Майская киска• 02 марта 2023
ми в сільпо теж бачили хліб з цвіллю
автор КрытыхРынков • 02 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
там хоч термообробка
Морковку дай• 02 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
там хоч термообробка
Ага,хоть какой то процент мяса в колбасе)))))
Безникая• 02 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Там открыли пакет и положили ту мушку какие-то умуники. Пломба утягивает пакет, тут пакет вверху приоткрыт. Чек ещё помятый почему-то, и зачем пробивать было через кассу, что бы что? Просто молодёжь развлеклась, сделали фото, решили отправить в бот Киевский движ, прославились, друзья зауважали, а тут уже все поверили

Розвідка Маші• 02 марта 2023
Ответ дляКороль дивана
сподіваюсь)
Я вам як постачальник харчової сировини говорю. Як та людина, якої завертали машини. Тем більше Київхліб... Вони можуть щось прийняти, припустимо з тарою не супер, по типу мішок трошки брудний, алесаму сировину з жуками, мишами, черв´яками не візмуть
автор КрытыхРынков • 02 марта 2023
Ответ дляБезникая
може бути
Розвідка Маші• 02 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Немає зараз такого, щоб в ковбасі миши були.
Oksana-f9a3• 02 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
там хоч термообробка
Мне кажется если продавец выставлял и сроки смотрел (а на хлебе они ежедневно смотрятся) увидел бы, жесть
автор КрытыхРынков • 02 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
може дійсно молодь мишу підкинула заради хайпу, як пише одна з порадниць?!
Бо Киівхліб норм підприємство
Без образів• 02 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Я постачальник сировини на харчові підприємства. Деякі аж машину просять заклеїти всю всередині плівкою, хоча товар постачається в тарі й не контактує зовсім з кузовом
Чудово, що є відповідальні виробники. Насправді, я не дуже гидлива і спокійно їм всі промислові продукти, їм у гостях і замовляю торти на ДН.
Без образів• 02 марта 2023
Ответ дляМайская киска
ми в сільпо теж бачили хліб з цвіллю
Ви трішки не додивились)
Сусідка знизу• 02 марта 2023
Дівчата я вже писала як наварила супу зі шпинату , в німеччині , розлила по тарілках для домашніх - і тоді думаю дай спробую -а воно шось хрусь хрась , думаю що таке ? А то колорадський жук , і в каструлі він не один плавав , а я закинула щамороженый шпинат ну і не подумала що там може щось бути
Швабристка• 02 марта 2023
Готовый бутер
Розвідка Маші• 02 марта 2023
Ответ дляБез образів
Відповідальних більше. Підприємство, що просить обклеїти машину належить Петру Олексійовичу))
Жоден з харчовиків в мене не брав якусь срань. Була раз сировина, яка зберігалась в неналежному складі, я так думаю, що після скотини, хлів, чи що. Завернули навіть з великим дисконтом.

Майская киска• 02 марта 2023
Ответ дляБез образів
Ви трішки не додивились)
ооо, вже прочитала, що там(
Без образів• 02 марта 2023
Ответ дляБезникая
Він не відкритий, це дно ракета. Батон тримають верхом вниз.
Плаття-терапія• 02 марта 2023
ммм, чорний трюфель)))
Плаття-терапія• 02 марта 2023
то не миша))) то тільки так здається.
А по факту жах, блін як тепер батон спокійно купляти?
автор КрытыхРынков • 02 марта 2023
Ответ дляБез образів
Ви спостережлива, я не звернула уваги
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляСусідка знизу
прям смугастийй? чи молоденький червоний?
мрак просто
Зате точно еко шпинат без хімікатів
автор КрытыхРынков • 02 марта 2023
Ответ дляСусідка знизу
ото бонус. Та й ще не один
автор КрытыхРынков • 02 марта 2023
Ответ дляПлаття-терапія
то не миша))) то тільки так здається.
весна вже! Батони почекають до осені
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
весна вже! Батони почекають до осені
ну після цього фото точно пару днів батона не куплю
Бо миша вверх лапками буде весь час перед очима....
То це попалась в пакет одна, а шо там робилось до пакування, кишіло мишами. Вони ж кублом живуть
автор КрытыхРынков • 02 марта 2023
Ответ дляПлаття-терапія
киівхліб ніби гарний виробник, з контролем якості.
Може хтось пожартував чи в магазині залізла.
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
І таке може бути, я про жарт
Але фото жах... бррр