КрытыхРынков• 02 марта 2023
атб, дивний товар
що це?
Сусідка знизу• 02 марта 2023
Ответ дляПлаття-терапія
прям смугастийй? чи молоденький червоний?
мрак просто
Зате точно еко шпинат без хімікатів
мрак просто
Зате точно еко шпинат без хімікатів
Смугасті плавали в каструлі , би був суп з м‘ясом я мабуть і не звернулаб уваги , подумала б що хрящик , а так думаю що воно таке ? Все м‘якеньке має бути , а тоді давай розглядати суп є плавають , а вони уварені шпинатом обліплені іх і не видно
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляСусідка знизу
Капец(
Колорадський жук він отруйний, його навіть пташки не їдять
Добре що ви помітили
Мизимец• 02 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
скорее всего она туда залезла в атб, или те кто выкладывал товар прозевали если от поставщика
Так это по упаковке видно! Если целая - значит поставщик-производитель, если с дыркой - АТБ
КрытыхРынков
• 02 марта 2023
Ответ дляСусідка знизу
дивно, що іх там багато було
КрытыхРынков
• 02 марта 2023
Ответ дляМизимец
покупатель наверное сдал батон магазину, те быстро подсуетятся и поменяют пакет на целый
КрытыхРынков
• 02 марта 2023
Ответ дляязззззь!!!
Це, вибачте, пі**ць(
в Німеччині супи зі смугастими жуками люди варять, тому нема чому дивуватися. Та й ще купа тих колорадів, не один-два
Дама с заначкой• 02 марта 2023
Ответ дляВечно недо...
Судя по чеку вас ничего не смутило и батон вы купили
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
нам німців не зрозуміти
Дама с заначкой• 02 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я сейчас вам расскажу свое потрясение я работаю админом в супермаркете в старом доме, и к нам залезла крыса мы вызвали службу. Я когда впервые ее увидела чуть инфаркт не получила. Ее вытравили но пока она сдохла она бегала и по залу, до этого в атб работала в старом доме тоже бегала под стеллажами ночью ужас. Никто с руководства не даст закрыть магазин. Поэтому и не люблю магазины в старых домах.
Велмарт, отдельно стоящий супермаркет. Крыса среди белого дня бегает по залу.
А на фото сидит на коробке с печеньем.
Oksana-f9a3• 02 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
А на фото сидит на коробке с печеньем.
Как стыдно работаю в этом холдинге, ну оно не удивительно экономия на всем и всех
Бронетапці• 02 марта 2023
Ответ дляnenatasha
батон такий був смачний та запашний, що вона аж здохла
подумала, що потрапила в мишачий рай
Плаття-терапія• 02 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
А на фото сидит на коробке с печеньем.
Мені аж голова отерпла(...
Миші та щури))))
Я колись була свідком як на заправці молодий котик зловив мишу, в продуктах на полицях. І поніс її в підсобку, дівчина як почала верещати, котик розгубився і відпустив її з переляку... Ото комедія
Миші та щури))))
Бронетапці• 02 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
може дійсно молодь мишу підкинула заради хайпу, як пише одна з порадниць?!
Бо Киівхліб норм підприємство
ну, ще 2-3 таких ’хайпи’ - і приберуть кінецьепохибідностеві підприємство за безцінь в свої руки)))))
Бронетапці• 02 марта 2023
Ответ дляБез образів
Він не відкритий, це дно ракета. Батон тримають верхом вниз.
а що ту бляшку зняти? секунда
КрытыхРынков
• 02 марта 2023
Ответ дляБронетапці
о, я про такий момент і не подумала.
Бронетапці• 02 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
о, я про такий момент і не подумала.
АТБ ’підсобить’ позовами - і піде , як по маслу)))
КрытыхРынков
• 02 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
А на фото сидит на коробке с печеньем.
КрытыхРынков
• 02 марта 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Мені аж голова отерпла(...
Миші та щури))))
КрытыхРынков
• 02 марта 2023
Ответ дляМалая Налегке
Жалко манюню. Чи жива була?
наче ні, нажаль, царство ій небесне
КАПСЛОЧНИЦА• 02 марта 2023
Атб достаточно честно работают. За некачественный товар возвращают деньги и еще три раза извиняются, возвращают разницу в цене, если неправильно пробили. Всякое может быть, это продукты.
Но глаза у всех есть, чтоб не есть плесень.
КрытыхРынков
• 02 марта 2023
Ответ дляБронетапці
а кому атб належить? Раніше ходили розмови, що комусь з регіоналів
КрытыхРынков
• 02 марта 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
то миша-небіжчиця
КАПСЛОЧНИЦА• 02 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
Есть интервью, достаточно интересное, с одним из владельцев сети. Не помню у кого, вроде у Гордона. Рекомендую!!!
КрытыхРынков
• 02 марта 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
спасибо, посмотрю