ПАЦАНКА О• 02 марта 2023

Я не права? Мають бути діти теж в траурі? Чоловік

Свекруха боліє онко 1,5р ось вже стало дуже зле, під капельницями тиждень, не реагує, одною ногою вже на тому світі. В дитини старшої в Пн ДН 6р, я купила шаріки надути , чоловік каже які шаріки, похорон може бути, дитина не розуміє який день яке число, потім відпразнуєм, але знаєм то потім, потім інші забрати знов будуть, того року війна, цего року похорон, капец. Дитину дуже хочеться привітати, зробити щось.
Я правда не розумію всієї серйозності чи він не правий? Це ж якби дитина, мені за неї обідно стало ((
_MadonnA_• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А чим ті шаріки заважають? Дитина чекає шаріків, вона їх любе
Ви троль ?)

Бутылка с банками• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ви ігноруєте питання, яке вам вже десяток людей задали. Якби ваша мама була при смерті - ви б теж купили кульки?
Ермолайчик• 02 марта 2023
По-перше, свекруха ще жива. По-друге, нічого не зміниться якщо дитина прокинеться і побачить кульки та подарунки, з’їсть святковий торт. Звичайно гуляння не на часі. Але поздоровити дитину треба. Як би не було - ви батьки.
Ms. Сама прямота• 02 марта 2023
Агов, свекруха важка, але жива!
Зробити маленькій дитині день народження за планом автора нормально!
автор ПАЦАНКА О • 02 марта 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
В чому краса? В гумових кульках які ви потім викинете і внесете вклад в забруднення довкілля? Навіть якби свекруха не хворіла, нащо ті кульки, це шлак і несмак повний
Ви в це у світі живете? Діти люблять шаріки, вона їх чекає
автор ПАЦАНКА О • 02 марта 2023
Ответ дляиз желе я
А без кульок ніяк, свято не настане? Залиште їх на потім, надуєте коли в дитини буде день ангела.
Якщо вже так хочеться святковішу атмосферу, сходіть з дитиною в ігрову кімнату.
Вибачте, але прикрашати будинок, коли близька людина присмерті, недоречно і це це неповага в першу чергу до вашого чоловіка
Я хочу пару шаріків і цифру, все. Прикрашати не буду нічого
Пьяная вишня• 02 марта 2023
Ну послухайте чоловіка, в нього мати одна, а дней народжень буде ще багато.. Для нього це важливо. Спитайте як хоче зробити він. Привітати дитину треба, навіть якщо в цей день будуть ховати. Ви не на форумі питайте, а обсудіть спокійно з чоловіком цю ситуацію. І дитині казати не треба про бабусю у день народження, скажете після. З чоловіком не сваритись, бо він вам цього не пробачить. Шарики будать на наступний рік. Дитині пофіг в 6 років на них. Все одно не запам´ятає. А в чоловіка пам´ять не така коротка
Фима Собак• 02 марта 2023
Мы праздновали, когда родители мужа умерли. И я не отменяла праздники, когда муж умер. Я к этому проще отношусь. Ничего не изменить, а жизнь продолжается
Птица Говоруша• 02 марта 2023
Ну такое, не понимаю, зачем в такой ситуации драконить мужа своим ’а шарики все равно будут’. Ну примите как факт, что атрибуты веселья и праздника его в данный момент триггерят. От того, что оужас, шестилетка получит тортик и подарок без шариков - мир с оси не сорвётся

автор ПАЦАНКА О • 02 марта 2023
Ответ для_MadonnA_
Ви троль ?)
Ні
Я не розумію чим шаріки звичайні пару штук будуть заважати, от чим?
Там_все_размывчато• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Капєц вас зациклило на тих шаріках. Діти люблять те, що ви їх навчили любити.
Ms. Сама прямота• 02 марта 2023
Ответ дляБутылка с банками
А якщо не дай Боже свекруха помре саме на день народження дитини, то все, зась, свята в дитини вже більше ніколи не буде, бо то день смерті бабусі? Дівчата, не перебільшуйте.
автор ПАЦАНКА О • 02 марта 2023
Ответ дляБутылка с банками
Я не знаю як би прям точно зробила б але про дитину думала б, я не дозволила б дитину не поздоровити!
_MadonnA_• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ні
Вашему мужу неприятно . Выясняйте это с ним
Кракадэ• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А ми не відмічаєм, я хочу вдома шаріки щоб дитина зранку прокинулась і побачила красу
Так вы бы так и изложили. Если просто сами поздравить, то норм. Муж неправ. Дети и так сейчас многие в подавленном состоянии
Даха-сваха• 02 марта 2023
Робіть своє маленьке свято! Це діти!
Це не весілля на 100 людей! а у дитини має бути дитинство, а не траур, по ще живій людині.
ЛеньГуглить_правда• 02 марта 2023
Напишу з іншого боку. В мого сина теж день народження 3 березня. 2 роки назад помер мій батько в лютому, а мама лежала в реанімації з ковідом. Мені не хотілось свята від слова зовсім. Але шаріки я купила. Потім приїхала свекруха і з чоловіком закомандували святкувати, хоч в родинному колі,але мені було не до того! Серце розривалось. Так,це моя дитина, але то мої батьки! Я розумію частково вашого чоловіка. Але в шаріках і подарунку думаю нічого страшного .
Хомяк с пастой• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Но вам уже большинство написало, что это лишнее. Но вы все равно о своем. Смысл темы?
Ответьте на вопрос, если ты это была ваша мама, то тоже купили домой шарики?
Бутерброд и я• 02 марта 2023
Вы в своем уме? Какие нафиг шарики..
Если бы на месте свекрови ваша мама была, вы бы тоже думали о д.р.? На месте вашего мужа, я бы с вами развелась. Семья это одно целое, а не у одного мама при смерти второй о дне рождении думает шарики хочет, у меня нет слов. У вас семья была? Вы в семье выросли? Извините если нет

Аноним Советчик• 02 марта 2023
На мой взгляд вы не правы. У мужа вашего горе, его маме плохо, она умирает, а вы вместо поддержки так себя ведете. И в другой раз можно шарики надуть, а детей и в таком возрасте нужно учить сопереживанию.
Там_все_размывчато• 02 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ви не розумієте, авторка.просто.хоче.ша-рі-ки!!!
Бутерброд и я• 02 марта 2023
Если вы не знаете что такое семья
Сижу на стуле• 02 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
Без шариков никак? Вот прям смерть но никак нельзя? Если бы это была ваша мама, вы б нашли слова , чтобы объяснить ребенку почему без шариков .
Яка смерть? Ви вже похоронили ще живу людину?
Бутерброд и я• 02 марта 2023
Я редко пишу комментарии, но реально у меня шок. Надеюсь вы троль
из желе я• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А якщо ваша свекруха помре відразу після дня народження, ви що з тими кульками зробите? Викинете, поздуваєте, заховаєте? І уявіть собі як на те все в такій ситуації буде дивитись ваш чоловік. Його ж реакція вже говорить вам, що для нього це неприйнятно і неприємно.
Бутерброд и я• 02 марта 2023
Тем более хороните живого человека, возможно к специалистам обратитесь
Поросенка• 02 марта 2023
автор такой жирный троляка со своими шариками
Птица Говоруша• 02 марта 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Я не понимаю такой твердолобости и отсуствия эмпатии. Та даже если б свекровь была жива и здорова, а муж бы не хотел шарики (ну вот не любит он их) - и то умная жена бы прислушалась и минимизировала раздражитель.
Ms. Сама прямота• 02 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
Вы в своем уме? Какие нафиг шарики..
Если бы автор настаивала на отмечании своего дня рождения, я бы ее тоже не поняла. Но она хочет минимального счастья в глазах ребенка в его день рождения.
Если уж ребенок дни и цифры не понимает, по словам мужа, то как он может понять тяжёлую болезнь и смерть, которые отнимают у него день рождения?
Капитанша• 02 марта 2023
А я підтримаю Автора. Якщо в дитини окрема кімната, кому ті кульки завадять?. Не буде гучної музики, святкування. Свекруха все ж таки
прожила N років і вона ще жива, і дай Боже проживе ще трохи. Зрештою, за що ´карати´ малу дитину, забираючи в день народження те що вона любить? Надо дитині робити травму якусь?
Дітям то все не треба, вони в такому віці (6 років) ще не в змозі ту скорботу зрозуміти.