ПАЦАНКА О• 02 марта 2023
Я не права? Мають бути діти теж в траурі? Чоловік
Свекруха боліє онко 1,5р ось вже стало дуже зле, під капельницями тиждень, не реагує, одною ногою вже на тому світі. В дитини старшої в Пн ДН 6р, я купила шаріки надути , чоловік каже які шаріки, похорон може бути, дитина не розуміє який день яке число, потім відпразнуєм, але знаєм то потім, потім інші забрати знов будуть, того року війна, цего року похорон, капец. Дитину дуже хочеться привітати, зробити щось.
Я правда не розумію всієї серйозності чи він не правий? Це ж якби дитина, мені за неї обідно стало ((
Сумка з негодою• 04 марта 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Ні, не смущає. Ю кант олвейз гет вот ю вонт, як співали Роллінг Стоунз. Пригадую одну ситуацію із життя знайомої, подружки дитинства. Було їй років 10 і помер в неї тато після перебування в комі. Вона в день поховань каже мені: ´´А ходімо на пляж і в кафешку, морозива наїмося´´. І весела така. Кажу, це не доречно. Вона:´´А чому?´´ Довелося пояснити їй, що помер її тато. Вона так і не зрозуміла, у чому печаль. Тато був хороший, мама теж, але задовольняла усі примхи дівчинки. Результат: виросла соціопатка без емпатії, совісті і неспроможна чекати.
Ну, соціопати - то вроджене. І подругп-соцвопатка - то таки штрих до Вашого портрету також.
Про різницю сприйняття в 6 і 10 років говорити зайве.
Вдавайте мудру далі
Міс Всесвіт• 04 марта 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Через сім днів після смерті моєї мами племінниці виповнилося три. І я була на святі. За порогом прийняла співчуття і сказала, що сьогодні ми тут з іншого приводу. І дуділа в дудки, різала торт і розсипала конфеті. Фото є. - я там навіть сміюсь. Бо це і ж сам сенс життя - наступні його покоління. І дуже дивно читати подібні речі. - світ завмри, бо в мене трагедія. До чого тут цей світ? Це ж так чудово, що в ньому не лише хворіють і вмирають - а й одужують, народжуються і святкують дні народження.
Як ви влучно написали про сенс життя! У мене один і той самий день-день народження однієї дитини і смерті іншої. Ніколи думки не було позбавити доньку радості чи свята у день її народження.
Садоводница• 04 марта 2023
Ответ дляХорошенькая
Может быть жена эгоистка?
Когда будет умирать тёща мужу тоже надо веселье устраивать. Но вангую что автор создаст тут тему о эгоизме мужа
Шарики в ДР ребенка это прям веселье
Садова гойдалка• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
вы чего-то не поняли))
друзья были мои,а не усопшей.
надо 6 человек,а от ритуалки только водила и распорядитель.
а надо ещё 4х зафрахтовать и заплатить всем и каждому.
карочи...придёт время и соберёте камни.
друзья были мои,а не усопшей.
карочи...придёт время и соберёте камни.
Я недавно хоронила. Мы заказали катафалк с водителем и 4 человеками -носильщиками. Конечно платили. Мы второй раз услугами одних и тех же пользуемся. Чтоб не было бартака на похоронах,кто что несет,куда ставит и тому подобное. Мне не нравиться ,когда людей дергают ,особенно родственников- ты неси гроб,ты крест ,крышку гроба туда,хлеб туда.
Они все молча сами знают и все делают. Только время им говоришь и план похоронов.
Во время войны цены адекватные, всего 3 тысячи зарлатили этим людям от ритуального агенства.
Садоводница• 04 марта 2023
Ответ дляЛепешечка
Какой сюр ,но это ваша жизнь .Про себя скажу , в прошлом году 24 февраля у меня было назначено и оплачено большое мероприятие , на которое я не пошла,просто морально не могла себя пересилить ,отмечать что-то в первый день войны ,хотя и живу в другой стране .
Абсолютно аналогичная ситуация, прям точь в точь, больная живая бабушка и война, шестилетний ребенок и Вы взрослая тетя, шарики и оплаченное мероприятие. Вы просто бог аналогий
Садоводница• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
Если бы...
у вас если бы, а там происходит реально,без всяких еслибов.
У меня тоже реально была больная умирающая мама и свои эмоции я очень хорошо помню жо сих пор.
Садова гойдалка• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
вы чего-то не поняли))
друзья были мои,а не усопшей.
карочи...придёт время и соберёте камни.
друзья были мои,а не усопшей.
карочи...придёт время и соберёте камни.
Я добавлю. Свекра хоронили,то там чуть другой вариант был. Люди , которые носят гроб были в одинаковой униформе и когда несли типа маршировали -ноги и руки одновременно все в такт в замедленном как действии поднимали. Со стороны очень достойно выглядело.
Многие не заказывают думают,что дорого. Но это не так. С морга забираю тело ,потом на кладбище красиво они же опускают тело. Мы распорядителя не заказывали ни разу-не нужный человек.
Так как в конце отпевание и там батюшка сам все подсказывает и говорит тихо и спокойно.
Кава з адреналіном• 04 марта 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Кидайте тапками, а я резюмую нюанс із ´´шаріками´´ так: вище доречно написали, що ´´шаріки´´ - це несмак і дурниця, яку незабаром викинуть. Якщо авторка таки не троль, то буде тільки користь, якщо вона відучить свою дитину від цієї забавки і не засмічуватиме простір. Ніхто ж не проти подарунку. Любителі шаріків, будь ласка, поясніть, яким чином вони принесуть користь і розвиток дитині?
А ви собі купуєте лише корисне і розвиваюче? Просто тістечко, яке приносить просто задоволення? Просто книгу, без глибокого змісту? Просто щось, що просто подобається і викликає приємні емоції? Зовсім-зовсім нічого такого не купуєте? Ніколи -ніколи? Ну-ну...
Сумка з негодою• 04 марта 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Ну,сидіти на форумах теж дурниця, а писати на них нерозумні коментарі - тим паче. Якісь Ви непослідовні
УраганнаЯ• 04 марта 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ви знову вдаєтесь в крайнощі. Для чого ці кульки вдома?
Дитина любить кульки. У дити день народження. Ви праві. Траурні стрічки доречніші. Звинуватили жінку казна в чому, а в крайнощі впадаю я, звичайно.
Святатабожа• 04 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
’всего’ 3 тысячи и это только носильщикам))
может у вас вилла с трехметровым забором, то конечно это всего 3 тысячи.
а у людей которые три года не имеют нормальной жизни и заработка, то как раз ’не всего’.
Садова гойдалка• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
Война - год, 3 года от лени не имеют доход,а не по обстоятельствам
Святатабожа• 04 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
вот же вам нравится мне писать))
не хотела отвечать,но придётся.
вы забыли о двух годах ковида?
кто болел, кто лишился работы.
забыли наверное как всех загоняли по квартирам и не работали транспорт и метро...
больше вам не отвечаю,хоть бы что вы не написали.
не хотела отвечать,но придётся.
вы забыли о двух годах ковида?
кто болел, кто лишился работы.
Садова гойдалка• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
вот же вам нравится мне писать))
не хотела отвечать,но придётся.
вы забыли о двух годах ковида?
кто болел, кто лишился работы.
не хотела отвечать,но придётся.
вы забыли о двух годах ковида?
кто болел, кто лишился работы.
Вы сами пишите. Про ковид не смешите,кто хотел тот работал. Даже не сравнивайте с войной. Не ищете себе отмазок
Сумка з негодою• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
вот же вам нравится мне писать))
не хотела отвечать,но придётся.
вы забыли о двух годах ковида?
кто болел, кто лишился работы.
не хотела отвечать,но придётся.
вы забыли о двух годах ковида?
кто болел, кто лишился работы.
У чому причина Вашої фіксації - невістка не горюаала за Вашою мамою, не несла кришку домовини чи що?
Просто Ви якісь свої болі намагаєтеся перенести на чужу незнайому 6-річеу дитину.
Святатабожа• 04 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
ой,только не надо приплетать ’чужу незнайому 6-річеу дитину’.
я той дытыны ничего не отняла ,знать ее не знаю и даже если захочу,то обидеть не смогу.
пусть о ней заботятся её родители.
Сумка з негодою• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
пусть о ней заботятся её родители.
Ну, реально обзацте вже того, кого хочете анонімно і йдіть собі спокійно. Мене, пишу відверто, вже просто цікавість мучить після отих ваших опусів про труси та святкування смерті. Вони явно нездорові асоціації видавали. І тема автора суто розбудила у Вас щось своє. Виговоріться й живіть спокійно
Святатабожа• 04 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
обзацте?що це?
жіночко,що ви до мене причепилися?
у мене все добре і я не потребую ніяких виговорень.
жіночко,що ви до мене причепилися?
Сумка з негодою• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
обзацте?що це?
жіночко,що ви до мене причепилися?
Ну, з таким ’добре’ порадила б психолога, але Ви ж пишете, що грошей нема, тому радила Вам дешевший варіант.
Святатабожа• 04 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
так ви може почитайте десь інформацію на скільки збідніли люди в Україні, а то тут наче заповідник для мажорок.
я грошей не просила і на свій матеріальний стан не скаржилася.
якщо в контексті відповіді написала,що мені сплатити три тисячі на оплату одних тільки ’вантажників’ забагато, то це не означає що ви можете тицяти мені моїм матеріальним станом.
коли людина перед смертю хворіла, не раз лежала по лікарнях та ще й у період цих трьох важких років,а потім відбути ій похорони, то
тільки нелюдь може так глумливо писати як ви.
Сумка з негодою• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
Ну, ваші високі моральні цінності дозволяли Вам писати і про святкувати смерть і про ’старушечьи трусы’. Не Вам про мораль заливати, ой, не Вам.
Святатабожа• 04 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
так і ви займіться кориснішою справою ніж виховувати мене.
Сумка з негодою• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
Та я ж не граюся в святу та божу, а чесно пишу, що вже заради цікавості, зокрема до Ваших аберацій
Святатабожа• 04 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
ну, если опустились до того,что обхахатываете мой анонимный ник,то с вами не о чем говорить.
кстати,узнаю вас в других темах,ваш ник на b***
Сумка з негодою• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
Не вгадали, а анонімний нік Вам випав якраз за білопальтові коменти, от тільки через них проглядається нутро... Але Ви все намагаєтеся відвести вбік. Тепер цікаво, хто ж то на b
? Мабуть, цікава людина
Святатабожа• 04 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
? Мабуть, цікава людина
так напишите под свои настоящим ником.
чи чогось стидаетесь,соромитесь?
и комплимент сама себе сделали))ахаха
не не цікава,а ...
чи чогось стидаетесь,соромитесь?
и комплимент сама себе сделали))ахаха
не не цікава,а ...
Сумка з негодою• 04 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
так напишите под свои настоящим ником.
чи чогось стидаетесь,соромитесь?
и комплимент сама себе сделали))ахаха
не не цікава,а ...
чи чогось стидаетесь,соромитесь?
и комплимент сама себе сделали))ахаха
не не цікава,а ...
Та я ж із себе правильну не строю. Я ж пишу, що вже просто з цікавості до деяких не зовсім адекватних. Навіщо вони мені в реальному житті
Серпентарій через скло інколи поспостерішати корисно, не більше.
Автора в темі, певно,до понеділка не буде. Тому поки можна просто поспостерігати анамнез
Святатабожа• 04 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
развлекать вас и удовлетворять вашу цікавість не намерена.
на этом и закончим.
ждем-с
на этом и закончим.
ждем-с