ПАЦАНКА О• 02 марта 2023

Я не права? Мають бути діти теж в траурі? Чоловік

Свекруха боліє онко 1,5р ось вже стало дуже зле, під капельницями тиждень, не реагує, одною ногою вже на тому світі. В дитини старшої в Пн ДН 6р, я купила шаріки надути , чоловік каже які шаріки, похорон може бути, дитина не розуміє який день яке число, потім відпразнуєм, але знаєм то потім, потім інші забрати знов будуть, того року війна, цего року похорон, капец. Дитину дуже хочеться привітати, зробити щось.
Я правда не розумію всієї серйозності чи він не правий? Це ж якби дитина, мені за неї обідно стало ((
Жерица ночи• 03 марта 2023
Ответ дляКундалини
Считаю что муж прав, очень странно что вы этого не понимаете, взрослый человек, купите за эти деньги что на шарики потратите дополнительный маленький подарок ребенку ,
Тоді треба дитину віддати циганам. І не шаріків ні дня народження ні їжі ні одягу

УраганнаЯ• 03 марта 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
В чому краса? В гумових кульках які ви потім викинете і внесете вклад в забруднення довкілля? Навіть якби свекруха не хворіла, нащо ті кульки, це шлак і несмак повний
Жаль ваших детей. У них унылая мама и унылое детство. Ну может с папой и бабушками/ дедушками повезло...
julia-678c• 03 марта 2023
Мда. Каким макаром шарики в комнате ребёнка будут мешать? Это просто часть подарка ребёнку. Тем более никаких празднований не планируется. Зачем хоронить ещё живого человека и ходить в трауре?
УраганнаЯ• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ні
Я не розумію чим шаріки звичайні пару штук будуть заважати, от чим?
Нічим. Ви як перший раз. На порадниці обісрати автора важливіше, ніж логіка і здоровий глузд.
Корсет_на_шурупах• 03 марта 2023
Автор. Робіть дитині свято. Свої 6 років дитина буде вже добре пам!ятати. А бабця свій вік прожила, як хотіла. І напевно б хотіла б щоб онуця пораділа в свій День Народження.
маринабаранова• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Повірте, я вже це озвучувала колись у розмові з рідними. Особисті свята (день народження) дітей не варто зніцінувати. Нащо страждати усім, якщо мені плохо? Хіба стане легше, якщо онуки не будуть мати хоча б маленького свята?
Більш того, думаю свекрусі вже все одно.
Але якщо - чоловік проти? Чи для вас його думка - пусте місце? Тоді святкуйте - можно ’шариками’ й ліжко помираючої прикрасити...
Тільки потім не дивуйтесь - коли буде непереливки вам, ваше дитя буде гоцки по хати вибивати. А що тут такого - коли весело?
КонФФетОшка• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А чим ті шаріки заважають? Дитина чекає шаріків, вона їх любе
Боже, ваш сурж вбиває((( шарікі любе. Ви заякорилися на тих кульках? Таке щось …
olyagol• 03 марта 2023
Ответ дляЖелезный коготь
Я не кажу, що про дитину треба забути. Я кажу, що непогано б врахувати інтереси всіх сторін. Дитині подарунок подарувати, можна приготувати якийсь обід незвичний. Поздоровити дитину. Але без явних атрибутів свята-свята. Тим паче, тут ситуація, коли чоловік попросив не дути кульки. От розумієте, вони йому поперек горла, його можна зрозуміти. І замість того, щоб ок, відмовитися цього року від кульок, бо вони реально ранять близьку людину, автор на них саме наполягає так, ніби без цього дитина назавжди залишиться шестирічною і дн ніколи не настане. Для мене це не історія про кульки/ не кульки/ треба страждати/ не треба страждати, а про емпатію та взаємопідтримку. Я розумію, що я тут явно в меншості. І дуже зручно маніпулювати зараз та висмикувати з контексту, підміняючи «відмовитися від кульок цього року» та «забути про дитину, заборонити їй посміхатися та не дарувати подарунок».
А я думаю, там дело не в шариках вообще, попросил бы не дуть, ок. Но раз автора сильно всё это задело, я так поняла, что муж совсем хочет отменить ДР, а сделать его когда-то потом. Т.е и не поздравлять ребенка и ничего не дарить, т.к ребенок не ориентируется в датах, можно его немного обдурить. Как-то так, я думаю.
УраганнаЯ• 03 марта 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мда….. странна ви, ваша дитина щ вами теж так поступить, сподобається?
А ви б хотіли, щоб діти біля вашого ліжка построїли онуків і разом чекали вашої смерті? Ну дивне бажання, але не варто йоно нав´язувати всім. Я б хотіла, щоб мої діти і онуки були щасливі, з кульками, тортиком. Щоб я онукам не трауром запам´яталась і не очікуванням моєї смерті. Я з себе культ особистості не будую, а ви?

Кундалини• 03 марта 2023
Ответ дляЖерица ночи
Что за бред вы пишете? И почему мне адресуете этот бред , я написала что за деньги что потратить хочет автор на шарики пусть ребенку что то купит , и ребенок довольный и мужа не будет огорчать , Но пусть делает что хочет , ей очень хочется шариков и скандала , а прислушаться к желаниям мужа и как то поддержать его конечно задание не выполнимо , Выхода из ситуации конечно только два или шарики или цыгане
УраганнаЯ• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Жах, в чому? Що привітаю ДИТИНУ? Я б була не проти такого
Я не йду в ресторан святкувати
Дитину на цепок і хай сидить тих чи як??
А цірок до ліжка свекрухи. Щоб точно розумів, що таке смерть.
Клементина• 03 марта 2023
Я б не прикрашала кімнату, коли мати чоловіка при смерті. Простіше кудись дитину зводити. І чоловіку не муляє (ну пішли собі і пішли) і дитина відсвяткує
Кундалини• 03 марта 2023
Ответ дляКлементина
Так и то лучше , лучше ребенка на атракционы сводить но эти шарики , если человек просит , реально плевок в душу
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ длямаринабаранова
Чому всі намагаються гіперболізувати ситуацію?
Торт та подарунок можна, а кульки - ні,
Відвести у ігрову кімнату, а кульки - ні.
Мені чомусь здається, що у своєму горі, чоловік забув, що в нього є дитина.
УраганнаЯ• 03 марта 2023
Ответ дляKissen
Ну здесь больше даже серпом по я...ам папе, да, я даже наверное не так изьяснилась
Точно. Нужно построить детей у постели умирающей и всей семьей со скорбными лицами ждать ее смерти.

Нужно с сыном поговорить, чтобы не дай Бог. Хочу быть бабушкой, о смерти которой будут бояться сказать, а не будут заставлять ждать у постели.
Душа компанії• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Торт та подарунок можна, а кульки - ні,
Плюсуюся
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляolyagol
Як це дитина в 6 років не розуміє, коли в неї день народження?
КротоТо• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А ми не відмічаєм, я хочу вдома шаріки щоб дитина зранку прокинулась і побачила красу
Ну не побачить. Я виросла без шариків, просто батьки зранку цілували і вітали.
Люблю Поумничать• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну ви дивні, я не роблю пір на мір, хочу вдома шаріки і торт. Дітей діти в чорне і сказати не сміятись ??
это, кстати, хороший пример показать маленькому ребенку, как нужно относиться к своим родным, как проявлять уважение и эмпатию. Но похоже, все это мимо вас. Яжемамка? Дитятко будет непоздравленное ходить, без шариков, ужас какой

olyagol• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Откуда я знаю, читайте пост автора, она пишет не ориентируется. Видимо муж так сказал ей, мол дочка не знает все равно какое число, давай отметим когда-то потом. Я с детства помню, если сказали отметим потом, подарок потом, этого потом не было никогда
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляolyagol
То, мабуть тато так вирішив. Дитині вже у школу йти восени.
Гжегож Бженчишчикевич• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
А якщо не дай Боже свекруха помре саме на день народження дитини, то все, зась, свята в дитини вже більше ніколи не буде, бо то день смерті бабусі? Дівчата, не перебільшуйте.
Моя мама померла на ДН старшої дитини.
Два місяці я з меншою жила у мами, доглядала за нею, а старший з татом були вдома в іншому місці.

Напередодні Дня Народження приїхала щоб привітати дитину хоча б подарунком, а рано вранці подзвонив тато, що мама померла.
Звичайно так о 5 ранку я і поїхала до батьків. Старшого відвезла кумам та попросила кудись зводити.

Мені потрібно було займатись похоронами, документами, поминками.

Син нормально це пережив. З кумами вони просто сходили в кіно.
Пускаю бісики• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Боже автор, это дно(( Вы мужа не то что не любите, но и не уважаете даже? Чего там, устраивайте пляски и ’шаріки’🤦‍♂️
Нет слов
olyagol• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Ну если папа даже не знает, ориентируется его дочь в числах или нет, а решил, что она дурочка и можно ее облапошить, то это дно.
Стигла полуниця• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Торт та подарунок можна, а кульки - ні,
Мабуть, тому, що оцінюють ситцацію по собі.
Наприклад, моя мама також вмерла. Згадую останні дні, коли вона хворіла. Це було боляче і важко. І мені було б дуже не приємно бачити у цей час свято в оселі.
Комусь, мабуть норм. Ну, ок. Але, враховуйте, що чоловікові не норм.
Тому, краще просто сходити в дитячий центр, чи кафе
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляПускаю бісики
Нет слов
Та де ж ви про пляски прочитали?
Елена 878• 03 марта 2023
В 6 років дитина вже розуміє, яке наразі число і що таке день народження. Що вона буде пам´ятати? Що її ніколи не вітали, бо весь час було неначасі? То війна, то бабуся, то ще щось? Дитину однозначно треба привітати, хоча б ті самі кульки, торт, подарунки. Не хоче чоловік - привітайте без нього, але краще звісно з ним. Так, може і похорон бути, але це не означає, що треба нехтувати дитиною, бо це може дуже вплинути на її відношення до себе в майбутньому. Ви маєте піклуватися не тільки про свекруху, а і про дитину.
Пускаю бісики• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Та де ж ви про пляски прочитали?
Так автору надо ’празнік’( можно поздравить и без ’шаріків’, а как мужу больно сейчас то ничего? Насколько я ненавижу свекровь, так не поступила бы
Пускаю бісики• 03 марта 2023
И автор, ’кульки’. Повітряні кульки. Кровь из глаз вас читать
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Я не автор.
Але у мене запитання, у вас є діти? В цей важкий час ви як з мини спілкувалися? Їх дні народження були в ці дні?