ПАЦАНКА О• 02 марта 2023

Я не права? Мають бути діти теж в траурі? Чоловік

Свекруха боліє онко 1,5р ось вже стало дуже зле, під капельницями тиждень, не реагує, одною ногою вже на тому світі. В дитини старшої в Пн ДН 6р, я купила шаріки надути , чоловік каже які шаріки, похорон може бути, дитина не розуміє який день яке число, потім відпразнуєм, але знаєм то потім, потім інші забрати знов будуть, того року війна, цего року похорон, капец. Дитину дуже хочеться привітати, зробити щось.
Я правда не розумію всієї серйозності чи він не правий? Це ж якби дитина, мені за неї обідно стало ((
Цікавий писочок• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ні
Я не розумію чим шаріки звичайні пару штук будуть заважати, от чим?
Да ничем, конечно. Я вообще не понимаю, как эти шарики связаны со свекровью. Это как сравнивать мягкое и теплое

пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ длямаринабаранова
От дались вам тi ’шарiки’ - ну як же без них жили ранiше? Дитину можна привiтати, щось подарувати - тiльки без зайвого веслля. Шiсть рокiв - це дуже мало, але вже треба починати розумiти, що не завжди можна веселитися, коли поруч важкохвора бабуся.
Кульки з ранку в кімнаті дитини, то зайві веселощі?
котопёс• 03 марта 2023
Ответ дляНе фонарь
Автор дивна, щоб не сказали інше слово.
Не автор чудная, а те, кто свекровь уже похоронил, хотя она жива ещё .
Синди Кроуфорд• 03 марта 2023
Мой папа так лежал с октября по декабрь.
Врачи говорили ’с дня на день ’.
Мы весь октябрь были в шоке и подавленном состоянии, в ноябре немножко отпустило, так как немного свыклись с мыслью , а в декабре у нас очень много именинником. И начали даже аккуратно праздновать.
У меня даже появилась иллюзия , что возможно в таком состоянии папа сможет прожить и год , и два ( хотя он уже тогда был на морфии и почти без сознания и его существование сложно было назвать жизнью).
И я даже организовала др ребенка в детском центре. А на следующий день он умер.
Не ждите смерти, живите жизнь, возможно это будет завтра, а возможно через полгода.
olyagol• 03 марта 2023
Ну вы же пир устраивать не будете? Скромно поздравите и сводите ребенка в детскую комнату, ничего страшного не вижу совершенно. Я не из тех, кто ребенка ставит на первый план и говорит ’этожеребенок’. Я понимаю, горе, свекровь ’уходит’, но и ребенка забывать не стоит, тем более дети ждут ДР и подарки.
В прошлом году внезапно умерла свекровь 4 июня, у младшей дочери ДР был 12 июня, и он у нее был, без застолья и т.д, подарили подарок, купили торт, на этом и всё.
Радостина• 03 марта 2023
Ответ дляДівка в намисті
Моя мама свого часу навіть нам, дорослим вже дітям, заповідала, щоб ми старалися жити далі і менше занурювалися в траур. Чорного щоб не носили. І так прожила вона,що діти понад усе. І нас так вчила.
Респект вашій матусі!!! Так і має бути. А тут почитаєш, жах якийсь просто. Так багато людей за суцільне страждання... навіщо? Зараз такі надскладні часи, і так дитинство нормальне в дітей вкрали, так ще й в родині забрати найменші радощі в дитини?! Навіщо? Кому від цього легше буде? Чоловіку важко? Ну це можна зрозуміти? Але ж хіба йому буде легше, коли і дитина буде засмучена? Ну чому такий егоїзм. Це ж не про міцність родини, це реальний егоїзм. Погано мені, нехай погано буде усім. Ну як так можна?! Автор, зробіть дитині свято!!! Якщо ті кульки поперек горла, відведіть дитину кудись, якщо є можливість. Вже писала і ще повторюсь, влаштовувати п´янки дорослим було б дивно і неправильно, а тут дитині 6!!! рочків, ну що за брєд. Пригадайте себе в дитинстві, ну малеча ж чекає того дня народження!
Тут надолго• 03 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Я б дитину привітала і купила б подарунок вже, поки є час і ще жива бабушка.
Але в 6 років можна сказати, що бабуся дуже хворіє, сонечко, свято зробимо трошки пізніше.
Вітати дитину, свято не робити.
Пізніше - це коли? Потім поховання, 9 днів, 40 днів. І дитині чекати рік до наступного дня народження. В нас подібна ситуація була в родині. 06 січня в меншого сина був день народження, а 03 в свекрухи трапився інсульт і вона була в комі. Він з друзями сходив в розважальний центр, в кафе на піцу. Увечері прийшли мої батьки, була пісна вечеря, ми помолилися за її здоров´я.Гучного святкування не було, але для дитини це свято. І потрібно щоб дитина відчувала, що про неї не забули.
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляСамохвалова
Взагалі не бачу проблеми з кульками, це не святкування. Тим більше, діти це так не розуміють. У мене родичка коли померла, залишилось троє малих дітей, то вони грали собі, бо діти смерть ще не сприймають адекватно.
Сестра чоловіка померла, коли її дитині було як раз 6 чи 7. Дитина була на похоронах, Але поки їхали на кладовище, вона спілкувалася з людьми в автобусі, як ні в чому не бувало. Щось розказувала, щось показувала. Діти не взмозі до кінця зрозуміти смерть. Але я вважаю, то добре.
Дівка в намисті• 03 марта 2023
Ответ дляРадостина
Дякую!
Я впевнена, що вона ніяк не була б проти, щоб любі онуки (малі діти) мали хоч трошки свята та радості. Хоч так і співпало, що дн дитини прийшовся на 10 день після її смерті. Життя продовжується. І якщо дитині важливі ті кульки,то чому б ні.
А дорослим, звісно, недоречно влаштовувати гульки чи святкування.
І таки так, бабця ще жива,рано по ній траур влаштовувати

Кундалини• 03 марта 2023
Считаю что муж прав, очень странно что вы этого не понимаете, взрослый человек, купите за эти деньги что на шарики потратите дополнительный маленький подарок ребенку ,
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ длямаринабаранова
Вот когда будете - тогда и скажете
Повірте, я вже це озвучувала колись у розмові з рідними. Особисті свята (день народження) дітей не варто зніцінувати. Нащо страждати усім, якщо мені плохо? Хіба стане легше, якщо онуки не будуть мати хоча б маленького свята?
Більш того, думаю свекрусі вже все одно.
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ длябювет_в_обед
Ага, еще посоветуйте автору мужу такое сказать. Господи, какое днище, никакого уважения, одно сплошное этожеребенок.
Дійсно, заперти дитину у шафі, поки батько буде страждати
Кундалини• 03 марта 2023
Да тут хотя бы что бы мужа поддержать , если ему это неприятно зачем такое делать
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляТа легко!
А почему только шарики и детская комната? Вы не любите своего ребенка, у него же праздник!! Ни аниматоров, ни друзей? А еще мужа притянули, а ребенок же наверное ждет!!
Тому що не треба кидатися у крайнощі
бювет_в_обед• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Ну да, только так.
Чекаю завтра• 03 марта 2023
Автор, я с вами.
У вас муж - дополнительный ребенок или тиран?
Что плохого в шариках? Он забыл, что дочку тоже надо любить?
Кондуктор трамвая• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Та ми не празнуєм! Я для дома шаріки купила
Ну так поговорите с мужем, ДР есть ДР, поздравить все равно надо, тем более дитину. Ему плохо сейчас, мужу вашему, объясните, что все скромно будет, почти формально.
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляКундалини
Чим подарунок відмінний від кульок?
olyagol• 03 марта 2023
Ответ дляКундалини
Взрослым на ДР дарят цветы, детям шарики. Почему у некоторых шары ассоциируются с безудержным весельем?

Дивне створіння• 03 марта 2023
Ответ дляКундалини
В чем проблема с шариками? Шарики как-то оскорбляют умирающую свекровь автора? У некоторых такая реакция, как будто автор оркестр в квартиру заказала, закатила банкет и пригласила 20 детей с аниматором в квартиру к умирающей бабке это всего лишь шарики!!!
olyagol• 03 марта 2023
Ответ дляКундалини
Мужа там поддерживают, я уверена, но в этой всей суете, почему-то муж считает свои чувства важнее чувств ребенка. Мол, у меня горе, я страдаю, подожди, ребенок, потом отпразднуем. Но как известно, потом почти никогда не наступает, и будет дитя ждать год, пока папа настрадается. Я наверно очень грубо написала, но по другому не смогла.
СкиниУскачи!• 03 марта 2023
Ответ дляКундалини
А ребенку поддержка не нужна? Капризы взрослого мужика важнее?
Жерица ночи• 03 марта 2023
Ответ дляЖелезный коготь
Якщо батька того самого, не дай Боже, на війні вб‘ють чи покалічать, переносити також не будуть.
Ви взагалі мама????
Ви взагалі розумієте різницю привітати і відмічати????

Так от зверніть увагу що автор за привітати а батько за -перенести святкування

То кому тут гульки???

Жінка- підтримка для чоловіка
Жінка-мати- дбає і захищає інтереси дитини.

То ж автор і дружина і мама. Їй що дитину може взагалі забути?????
УраганнаЯ• 03 марта 2023
В ммысле ребенок не понимает? Ребенок в 6 лет не понимает, когда у него др? Да и не рано муж мать хоронит? Поминать живого ?
УраганнаЯ• 03 марта 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
А если бы мама ваша так лежала, тоже праздновали бы?
А она что, свадьбу затеяла? Или шарики в дн 6- летки кого- то смертельно оскорбят? А если свекровь умрет в др ребенка, его вообще на всю жизнь отменить?
Жерица ночи• 03 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
нормальному человеку дойдёт,что партнер просит перенести ДР.
Перенести це як- на три роки чи до 28???

Перенести- це чоловік хоче відмічати.Свято він хоче. Нормально посидіти, випити

Автор хоче привітати!!!!
УраганнаЯ• 03 марта 2023
Ответ дляМост_Устал
Мне б и в голову не пришло устраивать праздник в такой ситуации.
Поздравить ребёнка можно, купить подарок и торт. Посидеть в кругу семьи.
Вы же взрослый человек, у вас нет уважения к мужу и его маме?
Шарики в детской глубоко оскорбят мужа и его маму? Что- то не вижу в тексте автора ничего про шумную вечеринку с гостями и фейерверками...
Запароленое одеяло• 03 марта 2023
Хто б не був там при смерті але зараз всі живемо один раз. З війною стало важливим прожити кожен день так щоб не жаліти що не встигнули зробити доки прилетить.
Залізна пані• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А ми не відмічаєм, я хочу вдома шаріки щоб дитина зранку прокинулась і побачила красу
Я вас підтримую. Свекруха може як завтра померти так і через 2 тижні. Гулянки не потрібно, та в кульках і привітаннях нічого поганого не бачу.
Железный коготь• 03 марта 2023
Ответ дляЖерица ночи
Ви взагалі мама????

То кому тут гульки???

Жінка- підтримка для чоловіка

Я не кажу, що про дитину треба забути. Я кажу, що непогано б врахувати інтереси всіх сторін. Дитині подарунок подарувати, можна приготувати якийсь обід незвичний. Поздоровити дитину. Але без явних атрибутів свята-свята. Тим паче, тут ситуація, коли чоловік попросив не дути кульки. От розумієте, вони йому поперек горла, його можна зрозуміти. І замість того, щоб ок, відмовитися цього року від кульок, бо вони реально ранять близьку людину, автор на них саме наполягає так, ніби без цього дитина назавжди залишиться шестирічною і дн ніколи не настане. Для мене це не історія про кульки/ не кульки/ треба страждати/ не треба страждати, а про емпатію та взаємопідтримку. Я розумію, що я тут явно в меншості. І дуже зручно маніпулювати зараз та висмикувати з контексту, підміняючи «відмовитися від кульок цього року» та «забути про дитину, заборонити їй посміхатися та не дарувати подарунок».