ПАЦАНКА О• 02 марта 2023

Я не права? Мають бути діти теж в траурі? Чоловік

Свекруха боліє онко 1,5р ось вже стало дуже зле, під капельницями тиждень, не реагує, одною ногою вже на тому світі. В дитини старшої в Пн ДН 6р, я купила шаріки надути , чоловік каже які шаріки, похорон може бути, дитина не розуміє який день яке число, потім відпразнуєм, але знаєм то потім, потім інші забрати знов будуть, того року війна, цего року похорон, капец. Дитину дуже хочеться привітати, зробити щось.
Я правда не розумію всієї серйозності чи він не правий? Це ж якби дитина, мені за неї обідно стало ((
Брюльтик• 03 марта 2023
Ответ дляМрії у вирії
Читаю коменти в офігіваю, кому ті шаріки гірше зроблять? І чому ви всі ту вже поховали маму чоловіка автора? Вона жива взагалі то.
Та наче у темі чітко вказано кому.
Прямо заклинило автора на тих кульках. Таке враження, що назло вже прагне зробити, не дивлячись навіть, чи вони й справді так дитині потрібні.
От вище про ігрову кімнату написали, то чудова ідея, вважаю.

Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляKoza de Reza
Не у всех штаны. Но вам не понять. А ваши штаны да, должны знать свое место.
Ваши комментарии про отбитых людей я читала,спасибо,что уделили мне внимание.
Удивительно, что вас еще за хамство не забанили
котопёс• 03 марта 2023
Ответ дляKoza de Reza
Не у штанов к детям нормальное отношение.
Koza de Reza• 03 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Как и вас
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляЮпитерная
а чего он должен плакать? можно просто не смеятся. у меня смех вообще не лез, когда умирал близкий человек, не понимаю этой радости. и дети меня поддерживали, не хотелось им смеятся.
Дітям скільки було?
Пьяная вишня• 03 марта 2023
Ответ дляМрії у вирії
А може і не бути, війна на дворі, ніхто не знає що буде завтра, та й без війни всяке буває. Шаріки це по суті частина подарунку, ну поставить автор шаріки а дитячій і кому від того гірше?
Да нікому не гірше. І нема нічого в подарунку чи в привітанні хоч з кулькамич хоч без. Питання про те, що для чоловіка це важливо. І для нього річ, скоріш за все, не в кульках тих, а у відношенні автора до його почуттів. Я не хочу додумувати що там не так і в кому. З поста мені здалося, що автору пофіг на те що переживає її чоловік. Головне шаріки.
julia-678c• 03 марта 2023
Ответ дляЮпитерная
а я что их принуждала? они меня поддерживали и сами понимали ситуацию, с мозгами дети и эмпатией
Дети вообще не улыбались? Никакого повода для радости вообще не было? В школе они тоже грустные ходили?
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Муж который говорит потом отпразднуем .
Дальше идут поминальные дни- 9 дней со дня смерти, 40 дней со дня смерти. Вопрос когда сраные шарики должен получить ребенок на 50 день со смерти матери мужа или через год?
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляТут как тут
Я всю тему не читала но правильно поняла? Если б это была ее мама то автор бы шарики не цепляла, а если мама мужа то «ашотакова»?
Ні, ви зрозуміли невірно

Пік Антна• 03 марта 2023
Праздновать, с огоньком, бабушка родила, и я думаю не хотела лишать празднования внуков, неизвестно что дальше будет, детство быстро пройдет
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляПьяная вишня
А мені з поста здалося, що чоловік взагалі забув, що у дитини день народження і виявився неготовим нормально відреагувати, бо психологічно виснажений.
Галя із Дарниці• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Та ми не празнуєм! Я для дома шаріки купила
Подумайте, що відчуває ваш чоловік. Йому важко, в нього мати помирає, а ви всю хату ’шаріками’ обчіпляли. А якби ваша мати помирала, а чоловік начіпляв шаріків і транспорантів ’зі святом!’ вам би було норм? Сходіть з дитиною в кафе, привітайте, вручіть подарунок, цього не досить?
Koza de Reza• 03 марта 2023
Ответ длякотопёс
Ну не знаю, я все время забываю, с кем живет большая часть советчиц. Тогда да, беру свои слова назад
Со своей точки сидения просто смотрю, у меня то муж для нас с дочерью все и мы не знаем ни в чем отказа. По этому мне бы в голову не поишло расстраивать его в такой тяжёлый момент. А вот как шо штанами из этих тем и правда можно не заморачиваться
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Де автор писала про всю хату та транспоранти? Декілька кульок особисто в кімнату дитини і все.
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А циферка в виде шарика тоже нельзя? А если смех дочери мужа будет раздражать? Увезти дочь или спрятать,чтоб не веселились?
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляЮпитерная
Що саме вони робили?
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Що саме вони робили?
Сиділи біля фото покійної людини біля свічки та молилися.
Вони ж з мозгами
julia-678c• 03 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Вони ж з мозгами
Именно так я и представила этих бедных детей. Я вообще не представляю, чтобы ребёнок в 7 лет не улыбался и не смеялся.
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляБрюльтик
Та наче у темі чітко вказано кому.
Бо дитина любить кульки й чекає на них

пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Та де ви це прочитали? Кульки а дитячу кімнату. Все.
Галя із Дарниці• 03 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
А пояснити дитині, що бабуся тяжко хвора? А пояснити, що таткові тяжко, бо це йогр мама і йому сумно через її хворобу? Нє? Треба святкувати. Бо як жеж. А потім пишуть ’пачіму мой рібьонок такой жєстокій і думаєт только о себе’
Носки на подтяжках• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Вам некуда было уйти от того телевизора?
да. на тот момент жили в комнате коммуналки.
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Вона може й 10 років хворіти. Всі ці роки чекати? Шоу не планується, мінімальне святкування: кульки й тортик. Бо дитина кульки чекає
julia-678c• 03 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А почему именно автор должна объяснять это ребёнку? Отец бы и рассказал об этом. А то ж он весь такой несчастный в трауре живую мать уже хоронит.
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Навіщо 6 річній дитині пояснювати,що бабушка хвора і скільки вона ще може хворіти? Яким чином мають травмувати кульки психіку чоловіка,який має нести відповідальність за свою родину?
Уявляємо баба померла. Що далі? Похорони,9 днів,40 днів,рік.
Дитина має потерпіти? Питання на фіга вона має терпіти,щоб отримати кульку з цифрою і 5 кульок.
Я в свої 42 роки сирота і всіх поховала але розум не втратила і тримаю себе в руках добре і свою невпевненість свої власній дитині ніколи не нав´язую.
Від 5 кульок дорослий мужик падає в обморок. Бред.
Навіщо дитину втягувати в проблему дорослої людини
Галя із Дарниці• 03 марта 2023
Ответ дляjulia-678c
Бо мама з шаріками. Без шаріків ніяк. Нема свята.
Галя із Дарниці• 03 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Це не про ’обморок’. Це про співчуття і повагу. Про те, що ’разом і в горі, і в радості’.
julia-678c• 03 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Чем шарики в детской комнате мешают?
Bilenkova• 03 марта 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
В чому краса? В гумових кульках які ви потім викинете і внесете вклад в забруднення довкілля? Навіть якби свекруха не хворіла, нащо ті кульки, це шлак і несмак повний
мені так подобаються такі беззапеляційні коментатори! Можливо, вам в дитинстві і подарунки не дарували? нащо, то ж сміття , пластик і всерівно рано чи пізно буде в сміттєвому відрі! Автор! Я двома руками за вас! В моєї теж скоро 6 років, дуже жалкую, що той рік не вийшло посвяткувати, цей рік уже половина друзів її за кордоном (( Свекруха б точно не була б проти тих кульок, причому, якщо хворіє півтори року, то хочеш не хочеш, а всі вже змирились, що проживе не так довго, як хотілось. І чоловік даремно так перегинає палку
Галя із Дарниці• 03 марта 2023
Ой Господи, дівчатка, та чіпляйте ті кульки куди хочете, якщо без кульок ви не уявляєте, як можна поздоровити дитину. Тільки будьте готові, що в тяжкий для вас час ваші діти і чоловік замовлять салют. Бо що ж тепер, співчувати вам, чи що?