ПАЦАНКА О• 02 марта 2023

Я не права? Мають бути діти теж в траурі? Чоловік

Свекруха боліє онко 1,5р ось вже стало дуже зле, під капельницями тиждень, не реагує, одною ногою вже на тому світі. В дитини старшої в Пн ДН 6р, я купила шаріки надути , чоловік каже які шаріки, похорон може бути, дитина не розуміє який день яке число, потім відпразнуєм, але знаєм то потім, потім інші забрати знов будуть, того року війна, цего року похорон, капец. Дитину дуже хочеться привітати, зробити щось.
Я правда не розумію всієї серйозності чи він не правий? Це ж якби дитина, мені за неї обідно стало ((
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
да. на тот момент жили в комнате коммуналки.
У вас дещо інша ситуація: загальна кімната, та ви тільки з похорону близької людини.
У дитини автора окрема кімната, та бабуся ще жива

Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Це не про ’обморок’. Це про співчуття і повагу. Про те, що ’разом і в горі, і в радості’.
В мене батько помирав від онкології 3 тижні ,ніхто раніше його не ховав,всі ходили на роботу і жили звичайним життям до моменту смерті. Я уявляю цю картину людина жива,а всі вде навколо в траурі. Ви розумієте, що ви так близьку людину ще більше лякаєте,вона не радіє від того,що всі наготові в траурі уже чекають його смерті. В цей момент людина налякана приходом смерті, бо ти не знаєшь ,що там тебе очікує. Тому оточити треба звичайним життям.
В горі і в радості треба бути адекватним і за своєю журбою дитину не тягнути .
Ще враховуючи факт війни, завтра ракета прилетить і можна і не відкладати день народження...
Для мене це не чоловік. Він слабкий. За нього ще треба буде похорони влаштовувати,він елементарно із морга матір не забере,якщо він кульок боїться.
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Навіщо 6 річній дитині пояснювати,що бабушка хвора і скільки вона ще може хворіти? Яким чином мають травмувати кульки психіку чоловіка,який має нести відповідальність за свою родину?
Уявляємо баба померла. Що далі? Похорони,9 днів,40 днів,рік.
Дитина має потерпіти? Питання на фіга вона має терпіти,щоб отримати кульку з цифрою і 5 кульок.
Я в свої 42 роки сирота і всіх поховала але розум не втратила і тримаю себе в руках добре і свою невпевненість свої власній дитині ніколи не нав´язую.
Від 5 кульок дорослий мужик падає в обморок. Бред.
Навіщо дитину втягувати в проблему дорослої людини
В мене є сумний досвід родичів де чоловік довів себе тим сумом та жалінням себе до інвалідності
Бабця в мештах• 03 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Ой Господи, дівчатка, та чіпляйте ті кульки куди хочете, якщо без кульок ви не уявляєте, як можна поздоровити дитину. Тільки будьте готові, що в тяжкий для вас час ваші діти і чоловік замовлять салют. Бо що ж тепер, співчувати вам, чи що?
Та хай замовлять, як буду помирати - то мені вже нічого не допоможе, а вони лише б пам´ятали та на могилу приходили.
Автор, ваш чоловік загнався. Танцювати вдома ніхто ж не збирається, а так привітати дитину можна.
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Тогда муж не подумал, конечно.
Носки на подтяжках• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
я розумію почуття чоловіка автора. близька йому людина при смерті і йому , мабуть , противне відчуття свята в будь яких проявах.
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну ось багато хто пише, що ігрову кімнату в ТЦ чоловік має нормально сприйняти. Це не прояв свята?
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Горе не можна розділити,те що ти відчуваєшь не відчуж ні чоловік ні твоя дитина,так вони відчують до тебе жалість. Але не повноту твого осбистого горя. Це треба розуміти. Дати час на поплакати. І далі йди далі по життю.
PORKA• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А ми не відмічаєм, я хочу вдома шаріки щоб дитина зранку прокинулась і побачила красу
Вполне нормальное у вас желание. Конечно, ребенка надо поздравить, свекрови уже все равно,а ребенок ждёт дня рождения. В наше время вообще неизвестно, что завтра будет, так что нужно жить сегодня
У меня так получилось,что дочери исполнялось 15 лет на 40 дней после похорон моей мамы. Дочка отмечала до, а мы, взрослые, делали поминки дома у родителей. Мой отец тоже возмущаться пытался, но я его быстро на место поставила. Мертвым не поможешь и не воскресить их, а ребенок , слава богу, жив, здоров и хочет праздника

Носки на подтяжках• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
ну це буде не на його очах. думаю, що повинен сприйняти нормально.
взагалі я б перенесла свято. дитині вже 6 років, повинна розуміти. подарувала б подарунок, провели б час вдвох і все.
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Мені те ж здається,що від цього свядкування не менше. В чому тоді логіка таких порад не зрозуміло.
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Тобто якщо він знає, що родина святкує, але не бачить цього, то нормально?
Носки на подтяжках• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
горе у чоловіка, для автора це чужа по суті людина. чоловіку не хочеться святкувати. якщо дитина в 6 років не розуміє і дорослі не мають сил, бажання їй пояснити, то нехай з мамою йдуть в кіно, в розважальний центр і святкують.
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
муж вас просит перенести на несколько дней ДР.не отменить,а перенести.
вы ему рядом нужны в его трудное время.
он опасается,что если вдруг похорон, а вас рядом нет, то ему рыться в старушечьих трусах ,чтобы принести в морг бельё и одежду?
или может вы поможете купить и передать вещи, чтобы одели покойницу, закажете кафе или справки где и какие взять, хоть узнаете .
если возможные похороны вас не касаются и вы собираетесь быть ’приглашенной гостьей’, то да - самое время сходить отметить ДР, а в морге подождут.

и шарик вам советовали принести.не забудьте.
Одежду умершей можно купить. Не нужно одевать поношенные трусы на умершего. Трусы,майка, платье,туфли весь наборо имееться в ритуальном магазине.
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Так автор десь так і планує+декілька кульок у кутку кімнати дитини, які так всіх бісять.
Точная копия плова• 03 марта 2023
У моєї подружки дідусь лежав при смерті в лікарні. Був перший день весілля - я була дружкою. А другий день відмінили - дідусь помер. А вcі казали: Молодець, дідусь! Протримався! 22 роки тому це було, велике село. Весілля на 300 людей. А розпис був на 20 днів раніше.
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Автор, у мене питання до вас. Як зараз чоловік спілкується з дитиною? Гуляє з нею, грає, займається чимось?
Мені так само здалося,що і до хвороби свекрухи особливо батько не був близький з дитиною.
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Виправили
НеГолосую• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Виправили

Носки на подтяжках• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
ну якщо чоловіка бісять ті кульки, то я б їх не несла в квартиру. пішла б з дитиною провела час і сказала б при поверненні додому менше розказувати що і як.
чоловіка автора розумію. як би не дай Бог моя мама помирала, то мене б дратували кульки в хаті.
Садова гойдалка• 03 марта 2023
А коробка з кульками зранку те ж не доречна?
НеГолосую• 03 марта 2023
Свекруха ще не вмерла, а вже стільки двіжу навколо...
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Чоловік весь час проводить саме в кімнаті дитини, що ті кульки так дратують? Він їх може навіть не побачити, просто вже знає про них.
Удачная• 03 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ні
Я не розумію чим шаріки звичайні пару штук будуть заважати, от чим?
Удалено администрацией...
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Ви праві. Ніхто його не квапив, але людина закинула роботу, нікуди не виходила, почала пити. На всі розмови, що треба жити далі відповідала, ти не розумієш, хоча його дружина за пару років до того поховала за рік обох батьків.
Підсумок - у достатньо молодого здорового чоловіка відмовили ноги, частково руки. Жінка його тепер тягне на собі. Лікарі кажуть - це тільки психічне.
Доречі - сум почавсь ще до смерті матері. Тоді він сумував, що вона хворіє.
Носки на подтяжках• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
може і побачить, коли їх будуть заносити в квартиру. ну раз виявив супротив, значить йому щось не подобається?
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Не надувати гелем,а повітрям насосом для мячів і вони здуюються за день. Дитина день попинає і пограється ними. Ввечері вони вже будуть ніякі. На наступний викинути.
Носки на подтяжках• 03 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
я взагалі не розумію проблеми. дитині вже 6 років. чоловік проти кульок вдома. невже люди не можуть знайти компроміс? чи все повинно крутитися біля дитини?
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляУдачная
Удалено администрацией...
Тобто до чоловіка автор має емпатію ппрявити ,а на дитину похєрити?
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Автор написала, що купила упаковку, тобто буде сама надувати. А не подобається скоріш за все те, що увага на цей день змістилася з нього на дитину.