ПАЦАНКА О• 02 марта 2023

Я не права? Мають бути діти теж в траурі? Чоловік

Свекруха боліє онко 1,5р ось вже стало дуже зле, під капельницями тиждень, не реагує, одною ногою вже на тому світі. В дитини старшої в Пн ДН 6р, я купила шаріки надути , чоловік каже які шаріки, похорон може бути, дитина не розуміє який день яке число, потім відпразнуєм, але знаєм то потім, потім інші забрати знов будуть, того року війна, цего року похорон, капец. Дитину дуже хочеться привітати, зробити щось.
Я правда не розумію всієї серйозності чи він не правий? Це ж якби дитина, мені за неї обідно стало ((
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
я взагалі не розумію проблеми. дитині вже 6 років. чоловік проти кульок вдома. невже люди не можуть знайти компроміс? чи все повинно крутитися біля дитини?
А біля чоловіка чи свекрухи має крутитися?

Носки на подтяжках• 03 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Не надувати гелем,а повітрям насосом для мячів і вони здуюються за день. Дитина день попинає і пограється ними. Ввечері вони вже будуть ніякі. На наступний викинути.
чому ж ви тільки купили торта і задули свічки ввечері, а дитина автора повинна ганятися вдома цілий день з тими шаріками?
Мрії у вирії• 03 марта 2023
Ответ дляПьяная вишня
Да нікому не гірше. І нема нічого в подарунку чи в привітанні хоч з кулькамич хоч без. Питання про те, що для чоловіка це важливо. І для нього річ, скоріш за все, не в кульках тих, а у відношенні автора до його почуттів. Я не хочу додумувати що там не так і в кому. З поста мені здалося, що автору пофіг на те що переживає її чоловік. Головне шаріки.
Дорослий чоловік образиться, бо автор поставила дитину на перше місце? Це ж не означає що їй пофіг його почуття, але і дитина не пофіг. І мама жива, чому її всі ховають? А якщо вдома інвалід, то жити взагалі неможна? Бо негарно, так?
Носки на подтяжках• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Автор написала, що купила упаковку, тобто буде сама надувати. А не подобається скоріш за все те, що увага на цей день змістилася з нього на дитину.
я по іншому виховувала сина, в нього ніколи не було феєричних ДН, тому я чесно не розумію проблему.
Мрії у вирії• 03 марта 2023
Ответ дляБрюльтик
Та наче у темі чітко вказано кому.
Прямо заклинило автора на тих кульках. Таке враження, що назло вже прагне зробити, не дивлячись навіть, чи вони й справді так дитині потрібні.
От вище про ігрову кімнату написали, то чудова ідея, вважаю.
Чоловік доросла людина, він має розуміти що дитина не винна, та і святкування не буде, вже сто разів написали. Хоча неправильно себе ховати при житті. Дивно, що сімейний склеп ще ніхто не порадив, щоб всіх там покласти. Бо як можна жити , коли хтось хворіє, помирає?(
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Я теж не бачу тут феєричного ДН і не розумію проблему.
nabludatel• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Взагалі-то люди повинні прагнути зробити своїх дітей щасливішими.
А дитина автора дуже хоче кульки на день народження.
пані Солоха• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Так не крутиться. Святкування як такого не буде. Кульки - майже єдиний елемент свята
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
А я не розумію чого чоловік проти кульок і чому йому це заважає? Для мене це цого особисті забаганти, зашороність.
Свекруха ще жива!
В минулому році почалась війна дитина була без свята. 3 березня вся країна за хлібом в чергах стояла, бо все закрите було.
В цьому році вже траур почався при живій людині!
Можливо в неадекватеому стані батько дитини?
Мова не йде про прикрашення всіє квартири,гучних свят з гостями,салютами і транспорантами.
Мова йде про кульки,які бажає і чекає дитина і про дорослу людину,яка не вміє вгамувати емоції.
Ще раз повторюю людина жива і вона не в комі,а якщо і в комі то є 3 дні ще її життя. Це не труп - це ще дихаюча бабця і є дитина ,яка жива і здорова і другий рік чекає на таку дрібницю,як пару кульок. Пару кульок! І да,6 років - це не дівка 16 років,яка вже має допомогати у похованні бабці і стояти в чорному платку біля батька

Носки на подтяжках• 03 марта 2023
Ответ дляnabludatel
а в ТЦ не можна знайти кімнату з кульками і акцентувати увагу дитини саме на цих кульках?
Ms. Сама прямота• 03 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Та не майже, а єдиний і лише в кімнаті дитини, куди тато може взагалі не заходити.
nabludatel• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Мені варіант з ТЦ іще більше подобається.
Але я думаю, що для цієї сім´ї він фінансово обтяжливий, бо свекруха 1.5 роки важко хворіла, пішло багато грошей, попереду похорони.
А на кілька кульок мама гроші знайде.
Але і цього батько хоче лишити дитину.
Oasis in the Desert• 03 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Тобто до чоловіка автор має емпатію ппрявити ,а на дитину похєрити?
А хіба дитина помирає? Людиною дитину ще змалку виховувати треба...
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Бо дитина автора мріє отримати кульки!
У моєї подруги донька, та те ж від кульок труситься. Мій малий їй дарував букет зроблений із кульок, були великі квіти сплетені із довгих кульок.
Можливо такий варіант автору те ж підійде і не буде травмувати ніжну душу її чоловіка
Что-то не спится• 03 марта 2023
Сколько вашему ребёнку лет?

Если год- три, то можно праздник перенести. Неужели вы не видите как больно мужу? Даже если и не любите свекровь, уважайте горе мужа.
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляOasis in the Desert
А в чому прояв не виховання?
Етитьская богомышь• 03 марта 2023
Ответ дляЧто-то не спится
Сколько вашему ребёнку лет?

В старпосте написано 6 лет
nabludatel• 03 марта 2023
Ответ дляЧто-то не спится
Сколько вашему ребёнку лет?

Дитині 6 років.
Єдине, що вона чекає - це тортик і кульки.
Це страшна неповага до батька?
Ворую вкусняшки• 03 марта 2023
Опять упоротые детоцентристки приучают детей с младенчества загрязнять окружающую среду шарами и прочим мусором. Запустите ещё китайский фонарик, может, он какую-нибудь птицу подожжёт, зато красиво

Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Китайские фонарики во время войны не запускают. Пво надо беречь
Етитьская богомышь• 03 марта 2023
Мои знакомые уехали на море в турцию в день похорон ее матери.
Она давно болела лежала, все знали что скоро, но когда неизвестно.
Вот так совпало. Никто путевку не отменял.
Что-то не спится• 03 марта 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
В старпосте написано 6 лет
Спасибо
Сумка з негодою• 03 марта 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
А если бы мама ваша так лежала, тоже праздновали бы?
да, заради дитини. Бо пілся поорону це буде дурніше - святкувати. І в 6 років дитина розуміє, яке число. Чоловік автора теми просто у стресі й трохи не подумав про дитину, він про себе думає. Так, наращі про себе, бо він горює. Його мамі від того, чи погуляє онучка, чи ні - не стане гірше чи краще.
Хоча... в мене батько в онклогії лежав на мій ДН і сам казав, щоб я довго не сиділа, а йшла трохи святкувати з чоловіком. бо лікування його від того не зміниться.
Ми, звісно, нікуди не пішли. але я й не дитина була
Сумка з негодою• 03 марта 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Не до веселья вашему мужу сейчас.
Просто поздравить и податок подарить.Празднование не главное,еще и в 6 лет
а у якому віці святкувати ДН, якщо не в 6 років?
Organic• 03 марта 2023
Ответ дляПьяная вишня
А что автор должна сделать , чтобы муж легче переносил переживания ? Вырядиться в все черное ? Одеть в черное детей ? Рыдать самой с утра до вечера и заставить плакать детей ? Что еще ? Как ей проявлять свою скорбь ?
Садова гойдалка• 03 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
Я такої самої думки,як і ви.
Organic• 03 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Муж который говорит потом отпразднуем .
Дальше идут поминальные дни- 9 дней со дня смерти, 40 дней со дня смерти. Вопрос когда сраные шарики должен получить ребенок на 50 день со смерти матери мужа или через год?
Мне еще вот это понравилось ’дитина не розуміє який день , яке число’ . Такое впечатление , что муж считает ребенка полным дебилом .
Что-то не спится• 03 марта 2023
Ответ дляnabludatel
Дитині 6 років.
Це страшна неповага до батька?
Почему не обойтись только тортиком, подарком? А шарики в другой день?
Курс капусты• 03 марта 2023
Ответ дляЧто-то не спится
А тортик тонкую душевную организацию мужа не ранит? Он же четко сказал - перенести! Значит никаких атрибутов, ни шариков, ни тортиков, ни задувания свечей
А перенести, я так понимаю, на осень где-то
Кыся-брыся• 03 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Удалено администрацией...