А у нас макарошки• 03 марта 2023
Фотосесія на шкільний альбом, аксесуари
На фотосесію на шкільний альбом потрібно підібрати аксесуари блакитного кольору. Хлопчик. Що може бути окрім метелика?
А у нас макарошки
• 03 марта 2023
Ответ дляdulenok
галстук, платок в кармашке, рубашка, ремень, подтяжки, часы...если в руках что-то можно держать: книга, папка, телефон и пр.
Дякую
Сорочка має бути біла
КучМала• 03 марта 2023
У нас не было задачи именно голубого цвета, но мой специально перед альбом попросил серьгу в ухо