Леди на мопеде• 03 марта 2023

Хвилювалочка

Что, сегодня никто не волнуется? Тогда просто пятничные посиделки
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
я завтрак готовить , вафли венские приготовлю )))
А чотирилапі діти вже поснідали?

alena2013• 03 марта 2023
Ответ дляknopkakyev
Вот где-то тогда, а может ещё раньше видела и потом нет
Она еще вроде писала, что сейчас часто в убежище ходят.
ЛЮБА• 03 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
А чотирилапі діти вже поснідали?
Мы все спали )))сушка у Котов была .
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
А ми з донькою на Астрікса і Обелікса збиралися, але ніяк не дійдемо, а зараз це і ці тривоги незрозумілі часто
Так я не в кінотеатрі. Дочекаюсь, коли на Гуртом.юа буде, та й подивлюся вдома. Бо дійсно з цими тривогами незрозумілим відпочинок, якусь програму культурну, та навіть похід до лікаря толком не сплануєш
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Треба сказати Вашому чоловіку, щоб Вам на телефон поставив батьківський контроль)
Боронь Боже. Ви знаєте є ото яжемать жінки, а у мене по ходу яжеотець. Це ще гірше. Він мене вже достав просто, те не їж, те не пий, кудись йдемо гуляти про кожну ямку і лежачий поліцейський попереджує щоб я під ноги дивилась. Вже якогось дня не видержала зірвалась, приволік поставив камеру відеонагляду у двір, перечитав на роботі що можна що не можна вагітним. По ходу гормони не в мене, а в нього. Бр за 12 років життя я такої херні не спостерігала за ним. Мені що 16 років чи я не бачу куди йду .
Gupa• 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
В мене теж таке було. З часом припинила, тільки на свята обмінюємося картинками, бо мені не хочеться взагалі дзвонить
Моя свекруха по ночам любітель слать всіляку хрень...
І хоч би хни, на те, що ми спимо, бо вранці на роботу, аргумент-нашла интересное, решила, что и вам будет интересно
Слава Богу відучили після 10 вечора дзвонить
Koza de Reza• 03 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Доброе утро! Что то сегодня задрыхла))) кот пригрел , так тихо и хорошо, открываю глаза, карта красные блоховозки летают ….
У меня просто утро, я б поспала еще, но место занято(

Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Так він же теж вагітний)
Gupa• 03 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Хочу подивитись Мавку, підтримати вітчизняного виробника
Ми також, муз.трек класнючий!!!
Мария32_22• 03 марта 2023
Ответ дляVodoleya
Вам терміново? Якщо так, давайте спробую з укрсиб, а ви мені перекинете.
Дякую. Скачала мій Київстар та закинула. Дивно що в приваті таке пише. Раніше не бачила
Сестры Гримм• 03 марта 2023
Ответ дляKoza de Reza
серйозні чуваки. Я б до них теж боялася підходити
Мария32_22• 03 марта 2023
Ответ дляKoza de Reza
Які вони великі
alena2013• 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Да? Дякую)
Варто і собі глянути, поки надворі немає ніякої роботи
У вас холодно еще очень? Я вчера розу обрезала, сорняки частично убрала. Хочу сегодня остальные обрезать и луковичные удобрить.
А еще решила помидоры на рассаду посадить, но никогда этого не делала. Только огурцы. В прошлом году тетя со мной поделилась рассадой. Из всех сортов очень понравился сержант Пеппер. И беспроблемный, не болел совсем.
alena2013• 03 марта 2023
Отбой!
Нет, это сообщение пришло(((
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Так він же теж вагітний)
Ну у нього явно ці ознаки. Він ніколи не зривається і не кричить на підлеглих, а тут як з цепу зірвався. Може відмінити всі збори і йти виясняти чи я обідала. Його тошнить, йому воняє і він щей поправився . Я вже прикалуюс з нього.
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляKoza de Reza
Які красавчики!!!
Сестры Гримм• 03 марта 2023
Ответ дляМария32_22
Які вони великі
І лежать так, ніби то їх ліжко
Gupa• 03 марта 2023
Ответ дляKoza de Reza
Двоє із ларца?
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляGupa
Моя дзвонить (, в них сімейне не спати довго. Правда, тільки сину. Спробувала б мені - була б в блоці, бо в мене пунктик стосовно пізніх дзвінків. Вважаю це дурним тоном

Мария32_22• 03 марта 2023
Ураааа
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
У нас ще болото капець яке.
А помідори чи насінини саджаємо прямо в землю по декілька штук. Вони тоді відразу загартовані і гарні вийшли минулого року
alena2013• 03 марта 2023
Все-таки отбой))
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
В нас земля мокра настільки, що стаєш і грузнеш
Gupa• 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
І вранішні, особливо в вихідний...
Але в них також сімейне, чоловік , як трубку не береш, наярює, як не в собі!
І астанавісь, бо люди тебе будуть ненавидіти, не працює!!!
alena2013• 03 марта 2023
Ответ дляKoza de Reza
Вы ник сменили? Помню этих красавиц у Кусалочки.
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
А ще в нього зменшиться об´єм мозку - доведено вченими
Koza de Reza• 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
Временно переоделась
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Я б повбивала тих людей які дзвонять після 22.00. Для мене сигнал що щось трапилось. А кума, моя могла в час ночі дзвонити бо вона цілий день занята виявляється. Вночі теж, але треба з кимось поговорити. Слава Богу не спілкуємось зараз. Бо до людини не доходило коли їй пояснювала чого не треба дзвонити пізно
alena2013• 03 марта 2023
Ответ дляKoza de Reza
Временно переоделась
)))
alena2013• 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
У нас уже сухо и солнышко с утра))