Різдво 7 січня та День перемоги 9 травня зробити робочими днями;
8 березня зробити робочим днем, але перейменувати на «День весни» – задля гендерної нейтральності;
перейменувати свято 1 травня на «День подяки праці».
Серед нових свят та вихідних:
6 червня – День цвітіння української вишні (як символ рідної землі та України);
21 вересня – День миру (день святкування мирного життя після Перемоги України над російською військовою агресією);
10 листопада – День поваги до віку (для розвитку в суспільстві почуття шани та прихильного ставлення до усіх вікових категорій населення).
Серед нових свят та вихідних:
Sokol_v_tapkah• 03 марта 2023
Как можно 8 марта ассоциировать с гендерной нейтральностью? Может я чего-то не понимаю, но там же именно женщины за свои права боролись
ultragringo• 03 марта 2023
Против. Я и Рождество и 8 марта буду отмечать. Просто я не католика и считаю что 25 февраля ничего отмечать нельзя после 24 дня скорби.
1234svetsvet• 03 марта 2023
Ну и бред. Особенно про вишню.
День победы убрать ради дня вишни. Очуметь мозги следующии поколениям промоют.
Гендерная нейтральность ...:)
А когда рожаешь куда эта нейтральность девается,?
Гендерная нейтральность ...:)
ultragringo• 03 марта 2023
Ответ дляMargareta
А що пропонується святкувати 25 лютого? І до чого ваше віросповідання до цієї просто дати?
25 февраля День украинской женщины. Рождество это как раз про веру.
Марійка11111• 03 марта 2023
Різдво, як святкувала, так і святкуватиму 7 січня! На всі інші свята, всерівно.
nabludatel• 03 марта 2023
Щодо 7 січня абсолютно згодна.
У нас держава відокремлена від церкви.
До чого призводить високий вплив церкви ми бачимо на прикладі рашки.
У нас держава відокремлена від церкви.
Апель-синка• 03 марта 2023
Не, ну Рождество надо оставить, как без него?
И 8 мая вместо 9 праздновать вместе со всей Европой.
И женский день сделать 1 мая, как в поговорке: лучше быть 1й Майей, чем 8й Мартой ))) Как раз тепло, светло и на шашлыки сходить можно уже )))
1234svetsvet• 03 марта 2023
На повестке дня два вопроса - строить коммунизм или строить сарай, будем строить коммунизм так как нет кирпичей для сарая.
А ещё СССР ругают, а сами по тем же алгоритмам.
Ответ дляSokol_v_tapkah
У нас це свято було явно не про права, погодьтесь. А так , а за те щоб це було свято весни, я його так в сприймаю, взагалі перенесла би на 1 число.
Сьогодні у ютуб таке підтягнуло, я ще не дивилась, але картинка інтригує)