Залатавая• 03 марта 2023

Як думаєте, а де служать гламурні дівчата з ЗСУ?

Ті, що в тік току, в інста фото і відоси виставляють.
автор Цвіту і пахну • 03 марта 2023
Ответ дляАлтыншаш
А вообще, гаденькая тема.
Молодых девчонок ЗСУ полоскать... днище.
Да пусть она в штабе сидит, бумагами занимается, так именно потому что она там есть, вас от детей не оторвут на службу!
И на сегодняшний день все эти ресницы, ногти и татуаж позволяют проснуться и выйти на работу, не убивая время на рисование глаз.
Большей половине и выходить никуда из дома не надо, а все при параде! А они должны как выглядеть, чтоб вам угодить? Чумазыми и пуховыми платками перевязанными? И шоб ещё обязательно в валенках с галошами, да?
Выбесили прям...
Кожен розуміє тему в міру своєї розпущеності. Нормальне питання. А за всіх коментуючи з відповідальність не несу. І згодна з тим, що на 0 і близько до нього не до позування і манікюрів.

Ateya• 03 марта 2023
Та я думаю різні є дівчата так, як і різні чоловіки, є хто сміливо відстоює позиції, є хто тікає з поля бою, підставляючи своїх, є кого влаштували в штаб для певних вигід...а є ще щось інше. Тоже честь і хвала всім, хто боронить нашу безпеку, а всі інші - ну то Бог кожному суддя.
Юлькин 1986• 03 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Згодна, можливо тільки, якщо шукають чоловіка🤷
Алтыншаш• 03 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А що значить дать форум? І нащо це потрібно? Змагатись з чоловіками?
Дать фору - це значить, що у гламурних дівчат ЗСУ розуму, сили, відповідальності і відваги більше, ніж у тих, хто просто носить яйця, але ссикає навіть на вулицю вийти, не те, шо в армію.
А дівчата не змагаються, просто виконують роботу, яка нині ось така получилась... Вони, повірте, не про таку мріяли.
Xenia_KV• 03 марта 2023
Трохи роздумів діючих військових на цю тему
Алтыншаш• 03 марта 2023
Ответ дляЮлькин 1986
Як ви це пов´язуєте?)))) Ну як?!)
Я заміжня, хожу на роботу, де працює більшість чоловіків.
Я повинна ходити, як лахудра? Щоб всі розуміли, що нікого не шукаю і у мене вже є тиран, який має на мене право?
Чи якщо я прийду при параді, то всі своїх жінок покинуть?)
Дівки молоді. Їм випала війна на долю, на їх час бути молодою і гарною. А тут жінки ж їх за це і пнути намагаються(
olviya0386• 03 марта 2023
Особисто знаю одну таку красуню зі ЗСУ. Наразі людина в тилу, але в Бахмуті їх підрозділ вже був і скоро знов туди...Дівчина гарна, як скажуть, побачивши її - гламурна) Виглядає чудово, красива, молода) Дівчинка оператор дронів....От вам і гламур... Отакі вони - дівчатка ЗСУ
Kalinaira• 03 марта 2023
Ответ дляАннуитет
про «маски» щось чули?
Какие маски ?
автор Цвіту і пахну • 03 марта 2023
Ответ дляKalinaira
Какие маски ?
Маються на увазі такі фільтри

Соната любви• 03 марта 2023
меньше верьте тик токершам.
вы хотя бы логически подумайте, что такое передовая.
там нет спа салона, нет душевых, нет стиральных машин, гладилок и прочего.

чтобы на передовой выглядеть ухоженной, с мытой головой, мейк-апом, маникюром, в новенькой и чистой форме - для этого нужно быть тик токершой.

но раз такие видосики запускают в инфо, значит для общества нужно создать иллюзионную картинку.
чтобы женщины смотрели и думали, если они пойдут на передовую, особенно на 0 позицию- все будут такими ухоженными, гламурными и счастливыми.
ElenaMari• 03 марта 2023
Ответ дляМамулька
Моя кума модельної зовнішності, неймовірна красуня служить на лінії розмежування під постійними обстрілами. Місяць назад ледве не загинула. Я не знаю, як воне це витримує.
И успевает ресницы, губы красить? Все фото в соц сетях это какие то приколы, стоят с укладкой , губы, глаза, это точно где то сидят при ком то
Kasya3112• 03 марта 2023
Ответ дляolviya0386
Також є знайома, працює з байрактарами і не завжди в тилу і прилітало по них на початку ой як добре. Але виглядає чудово, і я рада, що при всьому цьму має змогу та бажання, бо дійсно на її молодість випала війна, але ж війна не відмінила життя, навіть війна...
savchuki• 04 марта 2023
Ответ дляУдачная
А что произошло дальше с той барышней,что фото выставляла в инсте с Парижа. Помоему в Одессе она служила в таможне
Пару дней назад уже с Турции фотки выставляла