Залатавая• 03 марта 2023

Як думаєте, а де служать гламурні дівчата з ЗСУ?

Ті, що в тік току, в інста фото і відоси виставляють.
Тихомандражная• 03 марта 2023
Ответ дляМамулька
Моя кума модельної зовнішності, неймовірна красуня служить на лінії розмежування під постійними обстрілами. Місяць назад ледве не загинула. Я не знаю, як воне це витримує.
Яка в неї військова спеціальність? Началась?

На-перекуре• 03 марта 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
Явно не в диванных войсках, как вы)
Есть танкисты, есть связисты, разведчицу недавно похоронили
Автор пише про тиловиків скоріш за все. А не за тіх, хто захищає нас.
Берегу и стерегу• 03 марта 2023
Ответ дляМамулька
Це адреналін великий.
Выступаю Я.• 03 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
В поведінці, губи, вії, манікюр, повний фарш
Ну не на нуле же) это постановочные фото с автоматом/гранатометом и т.п. В горячих точках месяцами не моются, какой там макияж и маникюр
Аннуитет• 03 марта 2023
Ответ дляНа-перекуре
Навіть ті, хто на фронті, можуть себе за секунди фіфами в Тік тоці зробити
Мамулька• 03 марта 2023
Ответ дляУдачная
А діти є? Я просто не уявляю як це служити,коли є діти
Є. Навіть не буду казати скільки))) Ось так, служить. Діти за кордоном з бабусею.
На-перекуре• 03 марта 2023
Ответ дляАннуитет
Вважаю, воно їм не потрібне.
Аннуитет• 03 марта 2023
Ответ дляНа-перекуре
Вважаю, воно їм не потрібне.
Це ваша думка. А я декількох знаю.
автор Залатавая • 03 марта 2023
Ответ дляАннуитет
Зайдіть в Тік ток. 10 секунд і ви з себе таку саму зробите.
Я не буду вам нічого доводити, думайте як хочете. По вулиці також з масками ходять? І цицьками навиворіт, то теж ілюзія?

Дівчина Бобула• 03 марта 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Не служит уже
Її перевели, а потім звільнили. Вона знову скандал вчинила в соц мережах.
Kidstaff Bot• 03 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор Цвіту і пахну • 03 марта 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
Явно не в диванных войсках, как вы)
Удалено администрацией...
na_podiume• 03 марта 2023
Ответ дляМамулька
Це якраз логічно. Щоб дітям через декілька років не довелося воювати.
_Анна_83• 03 марта 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Дайте ссылку на скандал, пожалуйста. Интересно)
автор Цвіту і пахну • 03 марта 2023
Ответ дляАннуитет
Ага, тільки про це мабуть і думають
annetka_zaraza• 03 марта 2023
Ответ для_Анна_83
https://odessa-life.od.ua/article/odesskaja-kisa-p...
автор Цвіту і пахну • 03 марта 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Оце метаморфози
_Анна_83• 03 марта 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Алтыншаш• 03 марта 2023
Ответ дляВыступаю Я.
Кто не моется?)
Всё там моются, и стираются, и месяцами в окопе никто не сидит - их меняют.
Грязищи хватает, конечно, особенно осенью и сейчас. От окопных свечек, бывает, выходят из блиндажа, как рубероид) Но стараются даже в окопах пользоваться сухими душами или салфетками. Думаете, им в кайф вонять?

А про девочек. Не помню, как зовут, но в Тиктоке её много,- рыженькая молодюсенькая, - пулемётчица на нолике. Мужики берегут её, жалеют. Она дерзкая, я её на учениях видела под Киевом)

po_li_na-49a8• 03 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Удалено администрацией...
Штаб ’на выезде’
отряд Латте
Юлькин 1986• 03 марта 2023
Ответ дляМамулька
Так, але на межі розлучення.
Знайшла військового?
tetnes• 03 марта 2023
Ответ дляУдачная
При папиках в штабе?
Что за бред. Недавно погибла очень красивая девочка, дочка декана Фарм ВУЗа. Погибла под Бахмутом
https://uk.wikipedia.org/wiki/Черних_Владислава_Ва...
Юлькин 1986• 03 марта 2023
Я підписана на одну військову, вона постійно при параді, але кажуть вона там при папіку, головнокомандуючий.
А пише, що під Бахмутом.
Хз
Алтыншаш• 03 марта 2023
А вообще, гаденькая тема.
Молодых девчонок ЗСУ полоскать... днище.
Да пусть она в штабе сидит, бумагами занимается, так именно потому что она там есть, вас от детей не оторвут на службу!
И на сегодняшний день все эти ресницы, ногти и татуаж позволяют проснуться и выйти на работу, не убивая время на рисование глаз.
Большей половине и выходить никуда из дома не надо, а все при параде! А они должны как выглядеть, чтоб вам угодить? Чумазыми и пуховыми платками перевязанными? И шоб ещё обязательно в валенках с галошами, да?
Выбесили прям...
tetnes• 03 марта 2023
Ответ дляЮлькин 1986
А пише, що під Бахмутом.
Хз
Вброс засчитан. Это не как не отменяет, что в ЗСУ служат девочки, которые могут дать фору мужчинам. Владислава тому пример.
Кузякин• 03 марта 2023
На постах стоят. Каждый день вижу
Юлькин 1986• 03 марта 2023
Ответ дляАлтыншаш
А вообще, гаденькая тема.
Выбесили прям...
Всі просто переживають за своїх чоловіків😇
Я згодна з вами, що тема срачна
tetnes• 03 марта 2023
Ответ дляЮлькин 1986
А пише, що під Бахмутом.
Хз
Как погибнет, с теплого дивана скажете, ой все таки под Бахмутом, а не при папике?
автор Цвіту і пахну • 03 марта 2023
Ответ дляtetnes
А що значить дать форум? І нащо це потрібно? Змагатись з чоловіками?
Юлькин 1986• 03 марта 2023
Ответ дляtetnes
Я не заперечую, я й тих не засуджую, бо я б не змогла, а вони сміливі🙌