Весела бджілка• 03 марта 2023
Девочки, покажите ваши вышиванки, пожалуйста.
С начала войны ничего из одежды для души не покупаю, а тут прям впервые очень хочется. Буду очень благодарна
ЖонДуан• 03 марта 2023
Весела бджілка
• 03 марта 2023
Ответ дляКашпо
вот такую купила
Красивая. Очень аккуратная горловина
Весела бджілка
• 03 марта 2023
Весела бджілка
• 03 марта 2023
Ответ дляviktoriaaa.love9060
Це моя. Купувала в магазині Галичанка)
Погано видно, але ніби комір не зібраний. Мені так подобається. Класичний комір вишиванки мені не йде.
Весела бджілка
• 03 марта 2023
Ответ дляЩедрик
Не маю. Але після війни обов´язково куплю гарну вишиту сукню
А я чомусь хочу саме зараз, хоч ми і в зоні бойових дій. Вночі таке гепало, що капець. Але вишиванку хочу аж не можу і все. Все якось не до неї було. А от зараз прорвало))
Весела бджілка
• 03 марта 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Багата сокальська)
Гарний узор