БезникаяЯ• 03 марта 2023

ОСББ. Розмір внеску та дієві методи боротьби з головою. Які?

Добрий вечір!
Розкажіть, будь-ласка, хто мав досвід боротьби з правлінням що краде гроші. Які методи були дієвими: прліція, прокуратура, суд? Можливо можете порадити хорошого адвоката в цьому напрямку?
І ще цікавить який розмір внеску сьогодні у вашому будинку?
P.S.: уточнюю, що я не з тих хто вічно невдоволений або не платить. Купа запитів усних і письмових було зроблено особисто мною та колективно з сусідами, але вони залишені без відповіді. Також не виконуютьс рішення суду про наданн інформації, судового виконавця не пускають в будинок. Затверджені бюджети не виконуються, у порівнянні з сусідніми будинками ми платимо більше вдвічі. Фінансові звіти не відповідають дійсності і ще багато чого під завісою
Результат:
вже голосів: 41
23 (56.1%) 3-7 грн/кв.м
13 (31.71%) 8-10 грн/кв.м
3 (7.32%) 15-20 грн/кв.м
2 (4.88%) 11-15 грн/кв.м