ША! я прийшла!• 1 час назад

Вічна депресія, скука, високий тиск. Мені 50 з половиною.

До психолога хотіла йти, просто поговорити , але якось незручно. І не знаю про що.
Подруга одна і та далеко. Бо все батькам їздить помагати в село. Не працює все життя. На утриманні чоловіка. Я от чоловік має роботу вдома онлайн і вона з ним і з ним, дуже сімейна. Додому ніколи не запрошує. Дуже рідко з нею бачуся.
А ще й зараз я в пошуках нової роботи.
Мій чоловік дуже далеко, майже не спілкуємося, відносини погані.
Як морально себе підтримуєте, хто в таких ситуаціях?
Вбигудях• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Це класно. Як до цього прийти, до радості з собою, коли хочеться спілкування?
Спілкуватись з рандомними оточуючими, вище дали класну пораду - ходити на групові зайняття. Я писала - вести щоденник. Налагодити стосунки з чоловіком, якщо він не гімно. Якщо гімно - звільнити місце для іншого

Тролю як можу• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Може щось підкажете? Якісь нові форуми, хоббі де можна знайти. Фільми не дивлюся давно. Переважно з відео то ютуб, тік ток.
Це вже що відгукується. Ну скину я Вам документальний фільм про обробіток землі він Вам не цікавий, а мені цікаво.
Най хоч раз• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Радість спілкування дуже гарно лікується підлими вчинками подруг. В мене останнім часом 2 так відвалилися. Припинила будь-яке спілкування. Хоч проводила з ними досить багато часу. Але мені так краще, я останнім часом дуже дбаю про свої кордони . Так, тепер часто буваю одна, але коли йду гуляти інколи навіть не хочу нікого звати, мені добре і одній.
автор ША! я прийшла! • 1 час назад
Ответ дляБарбітта
50 с половиной это 55?😀
Майже 51
Най хоч раз• 1 час назад
Ответ дляПушка заряджена
Не дай Бог жити як ви. У вас нема свого життя. Ви деградувпли. Ніяких інтересів.нічого. завтра ваш чоловік помре. Що будете робит? Хто буде утримувати? Ви хоч би якусь хату купили в селі і займались помідорами і квітниками. Бо це ж можна повіситись. Сенс вашого життя? Що ви лишите після себ? Як ви розвивались? Виходить,що ніяк. Лиш їли і сра..ли. а за це дорога плата. І ви її тепер сплачуєте.
Мені здається ,що автор не писала нічого такого, з чого ви зробили такі висновки. Ну і хата з помідорами-такий собі сенс життя.
Грушки-яблочки• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Нічого майже не цікавить. Одне хоббі сидіти в інтернеті. Може підкладете якісь цікаві заняття?
Вязать начните, или в игры играть, картины по номерам, спортзал, в церковь какую-то весёлую запишитесь, они там дружные.
автор ША! я прийшла! • 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
Мені 50. Кожні 2 року останнім часом операції, пагано чую. При цьому вчу мову, займаюсь квітами, люблю квіткові форуми, канали, можу залипати в них годинами. Ходжу на різні тематичні зустрічі. Подруг мало ,але наприклад х однією зустрічаємось по вихідним, з іншою ( заміжня і працює,я також працюю ) серед тижня знаходимо час. Просто гуляємо по парку. Ціль не те, про що ми говоримо, а просто відволіктися від справ , ну і мабуть нам добре разом.
Почніть якусь діяльність -спорт, мову вчити , хобі якесь і там з´являться друзі. Звісно, в тако́му віці важко, але принаймні каву буде з ким попити.
Так. В такому віці важко знайти приятелів.
Печенюшка• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Ну гра в одні ворота то нащо цього. Все і так я ініціюю той один раз в 4 місяці. Не все і в ці рази йдем. Буває коли супермаркета на лавці можем посидіти просто. Її мотивація не хоче, бо дієта.
Чай , кава , то в неї бажання нема. Але якщо виливати на іншу людину негатив і ниття постійно, вона не захоче зустрічатися.
автор ША! я прийшла! • 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Ага. Як.

Лялька в колисці• 1 час назад
Таке враження що психологом ви подругу хотіли обговорити.
Авторе, вони живе своє життя, ви-своє. Іноді ви перетинається в якихось моментах. Лише ви творець свого життя. За вас ніхто не зробить, за вас ніхто не приживе.
Грушки-яблочки• 1 час назад
Ответ дляБарбітта
50 с половиной это 55?😀
75)
Коник-стрибунець• 1 час назад
Ответ длясЛАдКОежКА
Найдите нового мужа и не мучайтесь с тем
дурацкий совет на старости лет кому то мотню стирать и прислуживать и борщ варить только шоб не скучно было так сразу весело станет и еще к себе забрать жить
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляПушка заряджена
Поддержали в депрессии женщину. Откуда такие берутся глупые
Грушки-яблочки• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Ага. Як.
Устройтесь в колл центр в Дтек, например, общение с абонентами будет.
Тролю як можу• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Мені може треба більше просто спілкування в нема з ким. Деколи мене спасають прогулянки по місту. Хоч якась зміна обстановки. І мені трохи легше стає.
А пошукати через рекламу ретрити, , жіночі кола в Вашому місті? Я переїхала, все мені було не таке, через пару місяців знайшла і інстаграм рекламу, що психолог збирає банні зустрічі жінок походила, окрім бані були ще різні практики, мак-карти, познайомилася з жінками. Далі стали запрошувати на різні громадські заходи ( різні концерти, безкоштовні практики, просто посиденьки/ прогулянки по пятницям, виїзд за грибами), з ким мала спільні інтереси. Зараз мені треба планувати свій вільний час, бо постійно є чим зайнятися, постійно є спілкування.
Лялька в колисці• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Тут нещодавно радили Гончаренко центр. Подивіться, може у вашому місті є. Там і подруга може знайтися
https://goncharenkocentre.com.ua/
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляКоник-стрибунець
До старости еще можно прожить как минимум 15 насыщенных лет. Вот в Европе 50 это еще на свидания ходят
автор ША! я прийшла! • 1 час назад
Ответ дляПушка заряджена
Про утримувати. То все життя тільки на себе надіялася і на свої доходи. Чоловік особливо матеріально не помагав.
А про квітники це ідея. Бо навіть вазонів немає.
хутряна володарка• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Та ми на нейтральній і зустрічаємся. Але рідко. Цих пару годин чуть не раз в півроку нічого не дають.
А що ви від неї хочете, щоб розвіяла вашу скуку? Вона вам нічого не винна.

Тролю як можу• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Легко. Я за рік маю двох нових душевних подружок. І купу добрих знайомих жінок. І це я в місто приїхала нікого не знала у жовтні 2024
Малинка• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
Вы же понимаете что взаимодействия должно быть обеих людей??!
Я вот осознала,что за эти годы войны,у меня просто испарилась.уйма подруг !!При этом две из них живут в соседних домах и именно их я не видела уже год почти!Редко можем созвониться,расскажут как замотались ра работе и как дела у внучки)и ??? Не интересно и не актуально,потому и не инициирую уже ничего,тем более если обещают встречу и потом по их вине она срывается!Надоело кого то тащить,утешать,развлекать!
Раньше двери в квартире не закрывались шастали по поводу и без,еще и реановали обои подруги к дркоим,а сейчас тишина!Видимо новый такой период и я учусь его принимать нормально и делаю свою жизнь интересной и без них!
Мати тріля• 1 час назад
Ответ дляВесотехник
Подруга виновата?
Нє, ну а хто!!
Не розважає автора, коза!
автор ША! я прийшла! • 1 час назад
Ответ дляВбигудях
Стосунки з ним погані дуже давно.
А щоденник це цікаво . Як? Паперовий?
І гарна порада про рандомних оточуючих.
Дякую.
Най хоч раз• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Це доречі дуже затягує. Є модні квіти, є не дуже. Є нові технології вирощування. Хтось любить кількість, хтось більше за дизайн. Зараз безліч горщиків на будь який смак. Є групи ,де люди ними обмінюються, діляться порадами, зустрічаються на каву.
Тролю як можу• 1 час назад
Ответ дляЛялька в колисці
https://goncharenkocentre.com.ua/
В нас він теж є, але я туди ще не дійшла, мала бути на презентації чудової книжки, але перенесли захід, книжку я забрала у авторки пізніше. А як приємно, коли книжка нова з типографії, підписана особисто авторко. Це неперевершений почуття задоволення.
Пушка заряджена• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
Вона і того не має
автор ША! я прийшла! • 1 час назад
Ответ дляТролю як можу
В мене землі немає. Я в квартирі в місті живу.
Мені потрібно щось універсальне.
Тролю як можу• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
То у Вас весь світ ще попереду. Не уявляю своє життя без кімнатих рослин
Грушки-яблочки• 1 час назад
Ответ дляШвидка Настя
Моей маме 87, ездит на танцы в парке тем кому за.. Около часа едет на лиман, ходит с двумя подружками соседка, играют в карты. Ездит нянчить четырехлетнего правнука.
Это все от человека зависит, если лень сраку поднять, никто не заставит.
Тролю як можу• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Стосунки з ним погані дуже давно.
А щоденник це цікаво . Як? Паперовий?
І гарна порада про рандомних оточуючих.
Дякую.
Спробуйте писати книжку. В мене не виходить, а у Вас вийде!