Дідова баба• 1 час назад
У кого камни в желчном и почках как с этим жить
За год жизни в селе видимо от воды на узи наросло в желчном полип небольшой и 0.8 камень до этого была гкстая желчь только и в почках сказали песок и камни по одному на каждую почку 0.2 и 4.5 см я в шоке мало того почти год лечу свой рефлюкс езофагит от нервов обостряеться. Раньше жила в Киеве, уехала с ребенком к родственникам чтоб сохранить нервы но не выходит
Ленивица-красавица• 1 час назад
Якщо є можливість - видаляйте. Терпіти рух каменів - пекло. У мене був один 0,6 - коли він пішов болі були як при потугах
ДелиВерка• 1 час назад
Скажите, пожалуйста, что вас беспокоило, что вы пошли к врачу и нашли камни? Какие признаки были?
Мир Мир Мир!• 1 час назад
Камені в жовчному у мене зʼявилися від інтервального голодування.
Снідала о 9, потім їла о 16 і все. А якби лишила свій звичний 4 разовий прийом їжі і не вечеряла після 18 години, то ніякого б каміння не було
Дідова баба
• 1 час назад
Ответ дляДелиВерка
У меня рефлюкс езофагит чтоб дойти до гастроскопии решила сначала узи сделать и вот такое...
Мир Мир Мир!• 1 час назад
Вдень харчуйтесь потроху 4-5 разів на день, не вечеряйте після 18 години щоб рефлюкс не мучив.
Подушка має бути висока, щоб кислота не потрапляла в стравохід. І пийте багато води.
В нирках камені краще подробити. В жовчному треба спостерігати і знайти толкового гастроентеролога, сама такого шукаю.
Зяблик протестант• 23 минуты назад
Может, в почках подробить камни? Сейчас есть ультразвук и есть еще технология без разрезов. Пока не выросли
Послушная• 15 минут назад
Ответ дляМир Мир Мир!
В мене так само((( Повний жовчний каменів. Ходжу з ними вже більше 20 років, спочатку булт приступи, після поки безсимптомно, але нічого хорошого в цьому немає. Планую оперуватися восені
Мир Мир Мир!• 13 минут назад
Ответ дляПослушная
Так, мені теж потрібно якось зібратися з духом і видалити жовчний
Послушная• 10 минут назад
Ответ дляМир Мир Мир!
Цікаво те, що коли я подібних темах говорила про виникнення внаслідок голодування і просила дівчат, які хочуть сидіти на інтервалі перевірятися на схильність до виникнення, то мене тут страшенно хейтили. Є просто люди, схильгні до появи каменів, а є ті яким все одно. В яку категорію попадеш- лотерея. Урсофальк мені доречі не домопіг абсолютно