Апрель Ивановна• 03 марта 2023
Яка відповідь буде максимально образливіша
Хочу остаточно розірвати стосунки з хлопцем, який періодично пропадає а потім дзвонить і придумує 1000 причин чому він пропав на 2,3-5 місяців. Десь підходить час коли він має мені подзвонити, хочу його позбутись назавжди, але маю на вибір тільки дві короткі відповіді, не буду нічого казати тільки одне із цих двох, і покладу слухавку, проголосуйте будь ласка за більш образливішу форму:
Результат:
вже голосів:
86 (64.66%)
Йди на … !
47 (35.34%)
Шановний, ви помилились номеро
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляАрабелла.
Тем более зачем вам псих?) Заблочьте та и все
Та заблочу не переживайте)
Як_наготую...• 04 марта 2023
У меня была такая ситуация,но у него ещё была девушка,но для меня конечно же никого не было😂мне это надоело и на предложение встретится я сказала,чтоб брал с собой свою девушку и ещё сказала что солью ей все его сообщения мне и звонки,вот уже почти год не звонит и не пишет
Скажите,что у вас появился молодой человек и в общении с другими вы не нуждаетесь
Или если с другого номера звонит,без слов сбрасываете звонок и блокируете номер
Дуболом• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну в мене не такий мабуть великий досвід як у вас, мені тільки 20
так шо?
в 21 имеют по четверо детей))
вы ж не сирота, надеюсь.
мама уму-разуму навчала, хоть до 10 лет?
в 21 имеют по четверо детей))
вы ж не сирота, надеюсь.
бибизяна• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Я не хочу щоб він відчув що я якось ображаюсь, має бути холодна і коротка відповідь
Тоді простіше наполегливо сказати - перестань мені дзвонити.
Як_наготую...• 04 марта 2023
Вообще с такими доставучими сильно можно не церемониться,пошли на три буквы и пока
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ок!)
Дуболом• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
без відповіді.
он не достоин даже вашего одного слова.
вам хочется,а вы пересильте себя.
в ЧС казла!
он не достоин даже вашего одного слова.
вам хочется,а вы пересильте себя.
в ЧС казла!
Анонім Перший• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Жіночко, ви мене знаєте особисто?)
До чого ці висновки ваші?
Да, Вы правы, я Вас не знаю . Единственное , девушки набросали Вам поинтереснее варианты.
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляДуболом
так шо?
в 21 имеют по четверо детей))
вы ж не сирота, надеюсь.
в 21 имеют по четверо детей))
вы ж не сирота, надеюсь.
Ви якась неприємна, бачу теж мало чого вас навчили батьки ваші
С перепою• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Тобто не піднімати?
Він спец дзвонить з інших номерів як правило
А чому він номери часто міняє? І куди пропадає? Тут одне з двох: або бл*дун, або з криміналом пов’язаний.
Краще скажіть: ви помилилися номером.
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляС перепою
Краще скажіть: ви помилилися номером.
Він типу бізнесмен, так щось казав
Дуболом• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
не скажите.
я ж не банное полотенце, чтобы быть вам приємной.
создали тему-получайте ответы.
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляДуболом
не скажите.
создали тему-получайте ответы.
Як знаєте, ваше виховання мене не стосується, але не варто хамити як ви, на рівному місці
Партизанка• 04 марта 2023
Як би реагували, якщо б спам-бот задзвонив? Ось так
Будь-яка відповідь свідчить про Ваш інтерес до нього
Дуболом• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
минуточку!хамство где?
если вам не нравятся мои ответы-то это не хамство.
ребенок в три года знает что хорошо и что плохо.
вы спрашиваете у форума, а не у своей родной мамы.
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляПартизанка
Я завжди кажу, я зараз зайнята, передзвоніть пізніше🫣
С перепою• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Він типу бізнесмен, так щось казав
О, то точно ворюга. Вони усі себе бізнесменами кличуть.
Якщо порядний бізнесмен - то чого б номери змінював? Якраз вони свої номери десятиріччями не міняють, щоб клієнтів не втрачати.
Не зліть його краще.
А чому б не поговорити відверто, що вас такі стосунки не влаштовують, ви не бачите перспектив їх продовжувати і взагалі такий, як він, вам не потрібен. Коли чоловіка першою кидає жінка - оце йому саме образливе.
Не зліть його краще.
Партизанка• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Так і кажіть. І блокуйте.
Але дивно роботу щось відповідати
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляС перепою
Не зліть його краще.
Я не хочу говорити більше з ним ні про що, нехай йде лісом
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляС перепою
Не зліть його краще.
Ви думаєте криміналом займається?
Вони номери часто міняють? Бандюки в сенсі?
С перепою• 04 марта 2023
Автор, він про вас через 3 - 5 місяців згадує... з якою метою? Зустрітися заради секса? Ви вважаєте, що він - ваш хлопець, а чи він сам вас вважає своєю дівчиною? Ви впевнені, що в нього немає дружини чи іншої подруги?
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляС перепою
Я не знаю( спочатку він пропадав не надовго потім не пропадав взагалі, потім знову пропав пару разів
С перепою• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ви думаєте криміналом займається?
Звичайно. Якщо це і ’бізнес’ з його точки зору, то якійсь брудний.
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляС перепою
О це да… вляпалася
С перепою• 04 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
О це да… вляпалася
Поки що не вляпалися, але є загроза. Краще з ним стосунки не підтримувати. Були в мене такі знайомі. Вчасно позбулася.
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляС перепою
І в нього я бачила декілька телефонів, з його слів «робочі» і він з різних дзвонив
С перепою• 04 марта 2023
А чому ви за ці 2, 3, 5 місяців собі іншого хлопця/чоловіка не знайдете?
Апрель Ивановна
• 04 марта 2023
Ответ дляС перепою
Він багато чого робив для мене, любила ще..